Vida Pazar Segmentasyonu, Zorluklar, Kısıtlamalar, Gelir, Son Gelişmeler, Paydaşlar ve Tahmin Araştırması 2029

Fortune Business Insights , “ Set Vida Pazarı, 2022-2029” başlıklı raporunda, otomotiv endüstrisinden artan vidalı vida talebi nedeniyle küresel vidalı vida pazarının önemli kazanımlar elde etmesi planlanıyor .

Ayar vidası, bir cismi başka bir cisme veya başka bir cisme tutturmak için genellikle cıvata gerektirmeden kullanılabilen bir vida türüdür. Ayar vidalarının çoğunun başı yoktur. Bu nedenle, bir altıgen anahtar kullanılarak gömme bir soket sürücüsü aracılığıyla sıkılırlar. Hindistan, Japonya, Almanya, Fransa ve diğerleri gibi ülkelerde artan sayıda otomotiv imalat şirketi nedeniyle dünya genelinde otomotiv endüstrisinde ayar vidalarına yönelik artan bir talep var. Bu, bu pazarın büyümesini sağlayan çok önemli bir faktördür.

Ancak, hammadde fiyatlarındaki dalgalanma ve kilit şirketler arasındaki yüksek rekabetin bu pazarın büyümesini engelleyeceği tahmin ediliyor.

Pazar Segmentasyonu:

Malzeme bazında, bu pazar çelik, bakır, alüminyum ve diğerleri olarak sınıflandırılır. Uygulamaya göre, pazar otomotiv endüstrisi, makine endüstrisi, inşaat endüstrisi, MRO ve diğerlerine bölünmüştür. Coğrafyaya dayalı olarak, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’da toplanmıştır.

Örnek bir PDF alın (COVID-19 Etki Analizi içerir):

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/set-screw-market-104243

Öne Çıkanlar/Özet:

Bu araştırma raporu, pazarın büyümesiyle ilgili itici faktörler, kısıtlamalar ve eğilimler hakkında derinlemesine bir çalışma sunar. Ayrıca bu rapor, pazar bölümlerinin ve pazardaki bölgesel gelişmelerin ayrıntılı bir değerlendirmesini sunar. Ayrıca, bu rapor, önde gelen oyuncular tarafından pazar konumlarını artırmak için benimsenen stratejilerin kapsamlı bir analizini de içermektedir.

Sürücüler/Kısıtlamalar:

Dünya Çapında Pazarı Artıracak Konut ve Ticari Bina Sayısının Artması

Vida pazarındaki çeşitli bölgelerde gayrimenkul sektörüne yönelik yatırımlar artmaktadır. Bu nedenle, dünya çapında artan konut ve ticari bina sayısı, ayar vidasına olan talebin artmasına neden olmuştur. Bu, tahmin döneminde bu pazarın büyümesinden sorumlu önemli bir faktördür.

Bölgesel Görüşler:

Kuzey Amerika Pazarının Büyümesini Artırmak İçin Artan Elektrikli Araç Sayısı

Kuzey Amerika bölgesinin, bu bölgedeki artan elektrikli araç sayısı nedeniyle set vida pazar payında önemli bir büyümeye tanık olması bekleniyor.

Asya Pasifik bölgesinin otomotiv ayar vidasına yönelik artan tüketici tercihi nedeniyle bu pazarda hızla büyümesi bekleniyor.

İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya ve diğerleri gibi ülkelerde artan sayıda otomobil üreticisi şirket nedeniyle Avrupa’nın bu pazarda istikrarlı bir şekilde büyümesi bekleniyor.

Rekabet Ortamı:

Rekabeti Beslemek için Kilit Oyuncular Tarafından Yenilikçi Araba Modellerinin Üretiminin Artırılması

Vida pazarının önde gelen firmaları, yakıt verimliliğini artırmak ve hava kirliliğini azaltmak için farklı tasarımlara ve güçlü motorlara sahip otomobillerin üretimini artırmaya odaklanıyor. Bu, kilit şirketler arasında iş portföylerini çeşitlendirmelerine ve iş ufuklarını genişletmelerine yardımcı olacak artan rekabetle sonuçlandı.

Satın almadan önce soruşturma:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/set-screw-market-104243

Sanayi Geliştirme:

Nisan 2017: Fontana Gruppo’nun bir yan kuruluşu olan Acument Global Technologies, TechniCleanTM markası altında yeni bir güvenli bağlantı elemanı serisini piyasaya sürdü. Bu bağlantı elemanları, geleneksel bağlantı elemanlarından daha yüksek hijyen oranlarını korumak için yaratılmıştır.

Vidalı Vida Piyasa Raporunda Kapsanan Önemli Oyuncuların Listesi:

  • Acument Küresel Teknolojiler
  • arkonik
  • Büyük Cıvata Somun
  • Ciser Bağlantı Elemanları
  • Cooper & Turner Ltd.
  • Dokka Bağlantı Elemanları A.Ş.
  • Lisi SA
  • Marmon Grubu
  • Nitto Seiko Co. Ltd.
  • Ogland Grup Holding A.Ş.

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
308, Supreme Headquarters,
Anket No. 36, Baner,
Pune-Bangalore Highway,
Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.
Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar