Ev Sineması Pazarı Analizi, Gelişimi, Geliri, Gelecekteki Büyüme ve 2029’a Kadar Tahmin

Tahmin döneminde ev eğlencesi ile ilgili cihazlarda artan tüketici harcamaları nedeniyle küresel ev sineması pazar büyüklüğünün ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi, Fortune Business Insights™ tarafından “ Ev Sineması Pazarı, 2022-2029 ” başlıklı yeni bir raporda yayınlanmıştır . Pazar, bağlantılı iletişim cihazlarıyla donatılmış, giderek artan sayıda akıllı ev tarafından yönlendiriliyor. Üreticiler, talebi körükleyen akıllı ev iletişim cihazlarıyla uyumlu ürünler sunmaya başladı. Son yıllarda, ev sinema sistemleri tüketiciler arasında popülaritesinde önemli bir artış gördü. Bunun nedeni, küresel nüfusun artan gelir düzeyleri ve eğlence çözümlerine daha fazla harcama isteğidir.

Covid-19 Etkisi-

Büyümeyi Engelleyen Tedarik Zinciri Bozulması

Devam eden COVID-19 salgını, dünyadaki hemen hemen her işletmede iyileştirmelere yol açtı. Prodüksiyon stüdyolarının ve sinema salonlarının yaygın olarak kapanması nedeniyle eğlence sektörü hasarın etkisini kabul etti. Çevrimiçi medya tüketimindeki artış, izleyicilerin sürükleyici ve üstün izleme deneyimleri için daha güçlü bir tercih ifade etmesi, önümüzdeki yıllarda gelişmiş ev sinema sistemlerine olan talebi artırıyor.

Fortune Business Insights™, şu anda Covid-19 pandemisinin piyasa üzerindeki etkisini azaltmaya çalışan tüm ev sineması pazarı şirketlerini listeliyor:

 • LG Elektronik
 • Samsung Grubu
 • Panasonic Şirketi
 • Sony Şirketi
 • Philips Royal NV
 • VOXX Uluslararası
 • Yamaha Şirketi
 • Toplam Ev Sinemaları
 • JAMO
 • Harman Uluslararası Endüstriler
 • Seiko Epson Şirketi

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/home-theatre-market-104998

Rapor Neler Sunar?

Rapor, Ev sineması endüstrisindeki son gelişmeleri ve yenilikleri sunar. Piyasa değeri ve büyüme oranı, büyüklük, üretim tüketimi ve brüt kar marjı, fiyatlar ve diğer önemli değişkenler araştırmaya dahil edilmiştir. Porter’ın beş kuvvet analizi, pazar çekiciliği analizi ve değer zinciri analizi dahil olmak üzere çeşitli yöntemler kullanılarak değerlendirilir.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Artan Teknolojik İlerleme

Küresel ev sineması pazarının büyümesinin, öngörülen dönemde artan teknolojik ilerleme nedeniyle büyümesi bekleniyor. Günümüzde birçok ses sistemi, Bluetooth ve Wi-Fi gibi iletişim teknolojileriyle birlikte gelir. Ses sistemlerine bağlandığında, MP3 çalarlar, cep telefonları, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar gibi kablosuz olarak bağlanan cihazlar, ses materyallerinin akışını kolaylaştırır. Bu cihazların kablosuz olarak ses materyali akışı sağlama yeteneğinin, pazarın teknoloji bölümünü ileriye taşıması bekleniyor.

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Kuzey Amerika’da Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Artan Tüketici Harcamaları

Kuzey Amerika’nın tahmin döneminde en büyük küresel ev sineması pazar payına sahip olması bekleniyor. Bunun nedeni, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri’nde sinema salonları, projektörler ve ses çubukları gibi ilgili ürünlere yapılan yüksek tüketici harcamaları. tüketim oranı.

Asya Pasifik’in pazarda önemli bir paya sahip olması bekleniyor. Bunun nedeni, Çin ve Hindistan gibi ülkelerde, bu tür ürünlerin pazardaki tüketim oranını yönlendirmesi beklenen önde gelen oyuncuların varlığıdır. Ayrıca, artan tüketici özelleştirme eğiliminin piyasayı ileriye taşıması bekleniyor.

segmentler-

Ürün türüne göre pazar, Box System, ses sistemi, projektörler ve ekranlar ve diğerlerinde ev sineması olarak bölümlere ayrılmıştır. Satış kanalları temelinde pazar, özel mağazalara, çevrimiçi mağazalara ve diğerlerine ayrılmıştır. Son olarak, coğrafyaya göre pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Güney Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/home-theatre-market-104998

Rekabetçi Peyzaj-

Üreticiler Konumlarını Güçlendirmek İçin Ar-Ge Yatırımlarına Odaklanıyor

Pazar payı için rekabet eden hem yerleşik hem de yeni firmalarla iş, şiddetli bir rekabet içindedir. Önümüzdeki yıllarda rekabetin daha da kızışacağı tahmin ediliyor. Artan rekabet muhtemelen daha düşük ortalama satış fiyatları ile sonuçlanacak ve bu da önümüzdeki yıllarda tüketicilere fayda sağlayacaktır.

Küresel Ev Sineması Pazar Araştırması/Analiz Raporu, aşağıdaki Sorularınızın Yanıtlarını İçerir:

 • Ev Sineması için Hangi Üretim Teknolojisi Kullanılıyor? O Teknolojide Ne Gelişmeler Oluyor? Bu Gelişmelere Hangi Trendler Neden Oluyor?
 • Bu Ev Sineması Pazarında Küresel Kilit Oyuncular Kimler? Şirket Profilleri, Ürün Bilgileri ve İletişim Bilgileri nelerdir?
 • Ev Sineması Pazarının Küresel Pazar Durumu Neydi? Ev Sineması Pazarının Kapasitesi, Üretim Değeri, Maliyeti ve Kârı Neydi?
 • Ev Sineması Sektörünün Mevcut Pazar Durumu Nedir? Bu Sektörde Hem Şirket Hem de Ülke Bazında Pazar Rekabeti Nedir? Ev Sineması Pazar Trendlerinin Uygulamaları ve Türlerini Göz önünde bulundurarak Pazar Analizi Nedir?
 • Küresel Ev Sineması Endüstrisinin Kapasite, Üretim ve Üretim Değeri Açısından Öngörüleri Nelerdir? Maliyet ve Kar Tahmini Ne Olacak? Pazar Payı, Arz ve Tüketim Ne Olacak? İthalat ve İhracat ne durumda?
 • Upstream Hammaddeler ve Downstream Industry tarafından Ev Sineması Pazar Zinciri Analizi Nedir?
 • Ev Sineması Endüstrisine Ekonomik Etkisi Nedir? Küresel Ev Sineması Analiz Sonuçları Nelerdir? Küresel Ev Sineması Geliştirme Trendleri Nelerdir?
 • Ev Sineması Pazarının Pazar Dinamikleri Nelerdir? Zorluklar ve Fırsatlar Nelerdir?
 • Ev Sineması Sektörüne Giriş Stratejileri, Ekonomik Etkiye Karşı Önlemler ve Pazarlama Kanalları Ne Olmalı?

Sanayi Geliştirme-

 • Kasım 2019: Bir ana şirket olan SG Corporate Mobility’nin yerel tüketici elektroniği markası olan Detel, Hindistan pazarında üç ev sinema sistemi başlattı.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/home-theatre-market-104998

 

İlgili Haberleri Görüntüle:

www.marketwatch.com/press-release/luxury-hotel-market-in-2028-would-be-worth-usd-23849-billion-registering-a-cagr-of-104-2022-06- 23?mod=arama_başlığı

www.marketwatch.com/press-release/sports-drink-market-2022-enhancement-growth-rate-analysis-by-2028-champion-nutrition-inc-living-essentials-cloud-9-arizona- içecek-şirketi-2022-06-23?mod=search_headline

www.marketwatch.com/press-release/ Makeup-market-2022-2028-latest-in-depth-analysis-report-segment-by-manufacturers-type-applications-and-global-forecast-procter- şirket-loreal-sa-2022-06-23?mod=search_headline

www.marketwatch.com/press-release/243-bn-global-sports-optic-market-is-expected-to-grow-at-a-cagr-of-over-28-during-2022- 2028-fortune-business-insightstm-2022-06-23?mod=search_headline

www.marketwatch.com/press-release/tissue-paper-market-2022-worth-us-12474-billion-by-2029-cagr-of-64-2022-06-23?mod=search_headline

www.marketwatch.com/press-release/usd-3963-billion-growth-in-hair-styling-tools-market-by-2027-at-a-cagr-of-37-during-forecast- dönem-fal-iş-insightstm-2022-06-23?mod=search_headline

www.marketwatch.com/press-release/oral-care-market-scope-and-overview-to-develop-with-increased-global-emphasis-on-industrialization-2027-brush-baby-panasonic-omron-healthcare-2022-06-23?mod=search_headline

www.marketwatch.com/press-release/5452-bn-global-feminine-hygiene-products-market-is-expected-to-grow-at-a-cagr-of-over-522-during-2022-2028-fortune-business-insightstm-2022-06-23?mod=search_headline

www.marketwatch.com/press-release/usd-17193-billion-growth-in-private-tutoring-market-by-2028-at-a-cagr-of-83-during-forecast-period-fortune-business-insightstm-2022-06-23?mod=search_headline

www.marketwatch.com/press-release/2587-bn-global-asia-pacific-refrigerator-market-is-expected-to-grow-at-a-cagr-of-over-59-during-2022-2028-fortune-business-insightstm-2022-06-23?mod=search_headline

 

 

About Us:

Fortune Business Insights™ delivers accurate data and innovative corporate analysis, helping organizations of all sizes make appropriate decisions. We tailor novel solutions for our clients, assisting them to address various challenges distinct to their businesses. Our aim is to empower them with holistic market intelligence, providing a granular overview of the market they are operating in.

Address:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9th Floor, Icon Tower, Baner –

Mahalunge Road, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, India.

Phone:

US: +1 424 253 0390

UK: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

Email: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter