Japonya’daki Yeni İş Fırsatlarının Polyester Elyaf Pazar Analizi ve 2029’a Kadar Büyüme

Küresel polyester kesikli elyaf pazar büyüklüğünün, otomotiv, tekstil, ev mobilyası ve diğerleri gibi çeşitli endüstrilerdeki uygulamaları sayesinde önümüzdeki birkaç yıl içinde istikrarlı bir ivme kazanması öngörülmektedir. Fortune Business Insights™ , “ Polyester Staple Fiber Market, 2022-2029 ” başlıklı raporunda, bu elyafların zorlu iklim koşullarına dayanabildiğini ve farklı stil, tasarım, boyut ve renklerde mevcut olduğunu belirtiyor .

Örnek Rapor PDF’si İsteyin –  www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/polyester-staple-fiber-market-104575 

COVID-19 Etkisi:

COVID-19 salgını, endüstrileri ve işletmeleri çeşitli şekillerde etkileyerek ciddi bir ekonomik gerilemeye yol açtı. Polyester imalat sektörü de pandemi etkisiyle felç oldu. Ayrıca, pandeminin ortasında, polyester kesikli elyafın üretim birimi ve uygulamalarının düşmesiyle birlikte, temel olmayan şeylerin altına girdi. Ayrıca, birkaçı maske, dezenfektan ve kişisel koruyucu ekipman (KKD) üretmek için yeniden donatıldı. Ancak, tahmin döneminde piyasanın canlanması bekleniyor.

segmentasyon 

Ürüne göre, pazar katı ve içi boş olarak ikiye ayrılır. Uygulamaya göre tekstil, inşaat, otomotiv, filtrasyon ve diğerlerine ayrılmıştır. Son olarak, coğrafi olarak Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Raporda Profili Eklenen Önemli Oyuncuların Listesi

  • Toray Endüstrileri
  • Reliance Industries Limited
  • Alpek SAB de CV,
  • Barnet GmbH & Co.KG,
  • Bombay Boyama

Raporun Öne Çıkan Özellikleri:

Rapor, en son pazar eğilimlerinin, en iyi pazar segmentlerinin ve pazarı büyük ölçüde yönlendiren faktörlerin kapsamlı bir analizini sunar. Bölgesel analiz, raporda kapsamlı bir şekilde tartışılmaktadır. Ek olarak, kilit piyasa oyuncuları tarafından benimsenen baskın stratejilerden bahseder.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Pazar Büyümesini Sürdürmek için Bütçe Dostu Liflere Artan Talep

Bütçe dostu ve sürdürülebilir elyafa yönelik artan talebin, polyester kesikli elyaf pazar büyümesini yönlendirmesi bekleniyor. Bu lifler çevre dostudur, bu nedenle tüketiciler arasında oturur talep artmıştır. Ayrıca, elyaf kırışmaz ve hava koşullarına dayanıklıdır. Yukarıda belirtilen özellikler, ürünün talebini körüklüyor.

Öte yandan, bu elyaflar için Ar-Ge kapsamlıdır ve makinelerini kurmak için yüksek yatırım finansmanına ihtiyaç duyar. Bunlar, pazar büyümesini engelleyen ana faktörlerdir.

Bölgesel Görüşler

Asya Pasifik, Artan Sanayileşmeyle Desteklenecek

Asya Pasifik’in bu bölgede yaşayan nüfusun artan harcanabilir geliri ile birlikte hızlı sanayileşme nedeniyle tahmin süresi boyunca ön planda kalması ve pazardaki en büyük pozisyonu tutması bekleniyor.

Kuzey Amerika’nın sürdürülebilir elyaflara yönelik artan farkındalık nedeniyle önümüzdeki yıllarda önemli bir polyester kesikli elyaf pazar payı sergilemesi bekleniyor, bu nedenle insanlar bölgedeki diğer malzemelere kıyasla buna yöneliyor.

Rekabetçi Peyzaj

Pazar Büyümesini Güçlendirmek için Satın Alma Ürünlerine Odaklanacak Kilit Oyuncular

Bahçe saksıları için küresel pazarda, dünyanın dört bir yanındaki tüketicilerin talebini karşılamak için sürekli olarak benzersiz cihazlar geliştirmeye çalışan birçok önde gelen şirket var. Bunu yapmak için yerel veya tanınmış firmalarla el ele veriyorlar, pazardaki portföylerini güçlendirmek için ortaklıklar ve satın almalar yapıyorlar. Aşağıda sektörel gelişmeler yer almaktadır:

  • Şubat 2019 : Indorama Ventures, Cabo de Santo Agostinho fabrikasını satın aldı. Bu tesis yılda 75000 ton kapasiteli Polyester elyafı üretip tedarik etmektedir.

 

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın –  www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/polyester-staple-fiber-market-104575 

En Son Haber Bloglarını Okuyun –

Epoksi Reçine Pazar Büyümesi

Epoksi Reçine Pazarı Coğrafi Segmentasyon

Önde Gelen Oyuncular ve Tahminlere Göre Epoksi Reçine Pazar Analizi

Epoksi Reçine Pazar Fırsatları

Epoksi Reçine Pazar Geliri

Epoksi Reçine Pazar Talebi

Epoksi Reçine Pazar Fırsatları

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9. Kat, Simge Kulesi,
Baner-Mahalunge Yolu,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon :

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar