Krank Mili Yağı Piyasası Son Sektör Büyüklüğü, Büyüme Faktörleri ve Ana Segmentler, Tahmin Araştırma Raporu

Fortune Business Insights™ , “Krank Mili Yağı Piyasası, 2022-2029” başlıklı raporunda, küresel krank mili yağı pazar büyüklüğünün otomotiv sektöründe artan petrol talebi nedeniyle genişlemesi bekleniyor .

Acrankshaft, öncelikle içten yanmalı motorun sağlam desteğidir. Motorun sorunsuz çalışmasından ve çalışmasından sorumludur. Bir yağlayıcının temel işlevleri; sürtünmeyi azaltmak, aşınmayı önlemek, ekipmanı korozyondan korumak, sıcaklığı kontrol etmek, kontaminasyonu kontrol etmek, gücü iletmek ve sıvı sızdırmazlığı sağlamaktır. Bu nedenle motorun bu parçası için kullanılan yağlayıcıya krank mili yağı denir. Pazarın önde gelen oyuncuları, tüketicilerin ve son kullanıcıların arzu ettikleri çözümü bulmalarına yardımcı olmak için sürekli olarak yenilikçi fikirlerin peşine düşmektedir.

Örneğin, Parker Hannifin Corp.’un bir iş kolu olan Parker Aerospace, Temmuz 2014’te, yeni nesil helikopterlerde ve küçük motorlu uçaklarda ağırlık ve paket boyutunu düşürürken, sistem tasarımını ve işleyişini kolaylaştıran entegre bir motor yağlama sistemi geliştirdi. Bu nedenle, motorların ve krank milinin düzgün çalışmasını sağlamak için krank mili yağı ihtiyacının, tahmin süresi boyunca krank mili yağı pazarını artırması bekleniyor.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/crankshaft-oil-market-103785

Krank Mili Petrol Piyasası Raporunda Kapsanan Önemli Oyuncuların Listesi

  • YETERLİ
  • Freudenberg
  • Parker Hannifin
  • yemek
  • Trelleborg Sızdırmazlık Çözümleri
  • SKF
  • Nippon Valqua Industries, Ltd.
  • Sakagami

Pazar Segmenti

Ürün tipi bazında, küresel krank mili yağı pazarı sıvı ve yarı katı olarak ikiye ayrılır. Uygulamaya göre, pazar otomobil ve gemi yapımı olarak daha da ayrılır. Coğrafi bir bakış açısıyla, pazar Kuzey olarak sınıflandırılır. Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika.

Raporun Önemli Noktaları

Rapor, pazar bölümlerinin kapsamlı bir incelemesini ve pazara genel bakışın ayrıntılı bir analizini sağlar. Raporda, mevcut pazar eğilimlerinin yanı sıra gelecekteki fırsatların kapsamlı bir değerlendirmesi sunulmaktadır. Ayrıca bölgesel içgörülerin derinlemesine bir analizini ve bunların pazar büyümesini nasıl şekillendirdiğini paylaşıyor. Yatırımcıların ve işletme sahiplerinin tehditleri daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için rapora COVID-19 etkileri eklendi. Lider konumda kalmak için kilit oyunculara ve öne çıkan stratejilerine ışık tutuyor.

Market sürücüleri

Pazar Büyümesini Artırmak için Otomotiv ve Makineler için Yüksek Yağlama Talebi

Krank mili yağının önemli işlevselliği, onu otomotiv ve makine endüstrilerinde vazgeçilmez kılar. Yüksek yağlayıcı özelliğinden dolayı, özellikle motorda, makineler veya otomobil parçaları arasındaki sürtünmeyi azaltmaya yardımcı olur. Bu, makinelerdeki aşınma ve yıpranmayı daha da azaltır ve böylece ömürlerini uzatır.

Öte yandan, 2016 yılında dünya genelinde petrol rezervi varil sayısının 1,65 trilyon varil civarında olduğu bildirildi. Yaklaşık  47 yıllık petrol kaldı. Bu, krank mili yağı talebinin yıllar içinde düşebileceği sonucuna varıyor. Drillers.com‘a göre 2017’de Exxon petrolünün rezerv ömrü 17 yıldan 13 yıla ve Shell’in rezerv ömrü 12 yıldan 10 yıla düştü. Bu nedenle, sınırlı ham petrol rezervlerinin, krank mili yağı pazarının büyümesinde engelleyici bir faktör olarak hareket etmesi bekleniyor.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/crankshaft-oil-market-103785

Bölgesel Görüşler

Avrupa, Dev Otomobil Şirketlerinin Varlığıyla Desteklenen Hakimiyeti Sürdürecek

Avrupa, küresel krank mili yağı pazarında en büyük paya sahiptir ve yakın gelecekte hakim olması beklenmektedir. Bu, bu bölgedeki dev otomobil üreticisi şirketlerin varlığından kaynaklanmaktadır. Avrupa Otomobil Üreticileri Birliği’ne göre, üretime katkının büyük kısmı Avrupa tarafından yapılıyor. Bunun, bu bölgedeki pazar büyümesini destekleyeceği tahmin ediliyor.

Asya Pasifik’in en büyük makine üretim merkezi olması ve küresel pazarda ikinci en büyük paya sahip olması nedeniyle önemli bir büyümeye tanık olması bekleniyor. Dolayısıyla, bu, krank mili yağının kullanımını artıracak ve talebini daha da artıracaktır. Bunun, bu bölgedeki pazar büyümesini artırması bekleniyor.

Kuzey Amerika’nın bu bölgedeki aşırı ham ham petrol mevcudiyeti nedeniyle önemli bir büyüme sergilediği tahmin edilmektedir. Bu, Kuzey Amerika bölgesinde bol miktarda krank mili yağı kullanımına neden olacaktır. Bunun, öngörülebilir gelecekte bu bölgenin pazar büyümesini desteklemesi bekleniyor.

Rekabetçi Peyzaj

Pazar Büyümesini Desteklemek için Kilit Oyuncuların Satın Almaları

Pazardaki önde gelen oyuncular genellikle ortaklıklar, satın almalar ve birleşmeler, ürün lansmanları ve daha fazlasını içeren verimli stratejiler geliştiriyor. Bu stratejiler, lider oyuncular olarak konumlarını güçlendirecek ve ilgili diğer şirketlere de fayda sağlayacaktır.

Ocak 2020’de, Dublin merkezli bir güç yönetimi şirketi olan Eaton Corporation PLC, otomotiv sıvı nakil bölümünün satışını Quantum Capital Partners’a devretti. Bunun, ilgili her iki şirketin de piyasada bir ayak izi oluşturmasına fayda sağlaması bekleniyor.

Sanayi Geliştirme

Mart 2021: SKF Hindistan’ın Otomotiv Yenileme Pazarı bölümü, üç yeni otomotiv ürününün piyasaya sürüldüğünü duyurdu. İki tekerlekli segment için zincir ve zincir dişlileri, dört tekerlekli segment için ise triger kayışları ve direksiyon ve süspansiyon sistemleri tanıtıldı. Bu gelişmenin daha fazla krank mili yağı kullanması ve SKF’nin küresel pazardaki konumunu daha da güçlendirmesi bekleniyor.

İlgili gönderileri okuyun:

Boyut

Nanokompozitler Pazar Fırsatları

Nanokompozitler Pazar Trendleri

Nanokompozitler Pazar Büyüklüğü

Nanokompozitler Pazar Payı

Nanokompozitler Pazar Büyümesi

Nanokompozitler Pazar Tahmini

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları