Şeker Alkol Piyasası Analizi, İş Geliştirme, Gelecekteki Büyüme, 2027’ye Kadar Görünüm ve Tahmin

Küresel Şeker Alkolü pazar büyüklüğünün,   dünya genelinde glütensiz gıda ürünlerine olan talebin artmasıyla desteklenen 2027 yılına kadar 6,70 Milyar ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Fortune Business Insights,  Şeker Alkol Pazar Büyüklüğü, Pay & COVID-19 Etki Analizi, Türe Göre (Sorbitol, Ksilitol, Maltitol, Eritritol ve İzomalt), Uygulama (Yiyecek ve İçecekler, İlaç ve Kozmetik ve Kişisel Bakım) ve Bölgesel Tahmin, 2020 – 2027. ” pazarın  2019 yılında 3,61 Milyar ABD Doları değerinde olduğunu ve 2019 ile 2027 yılları arasında %7,75’lik   bir CAGR sergileyeceğini  gözlemliyor.

Talep Edin Örnek PDF Broşürü:

www.fortunebusinessinsights.com/sugar-alcohol-market-102956

COVID-19’un ortaya çıkması dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin farklı sektörlerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki yarattığını anlıyoruz. Ancak bu da geçecek. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu son derece bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Bazı sektörler zorlanıyor ve bazıları gelişiyor. Genel olarak, hemen hemen her sektörün pandemiden etkilenmesi bekleniyor.

COVID-19 pandemileri sırasında işletmenizin ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Deneyimlerimize ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için sektörler arasında koronavirüs salgınının etki analizini sunacağız.

Şeker Alkol Piyasasında Faaliyet Gösteren Firmaların Listesi:

  • Archer-Daniels-Midland Co. – Illinois, ABD
  • Cargill Incorporated – ABD
  • Ingredion Incorporated – ABD
  • Roquette Brothers – Fransa
  • Tereos Nişasta ve Tatlandırıcılar sas – Fransa
  • Tate ve Lyle plc – Birleşik Krallık
  • Pfizer Inc. – ABD
  • Lonza Grubu – İsviçre
  • SPI İlaç – ABD
  • Merck KGaA – Almanca

Polioller olarak da bilinen Şeker Alkolü, şekere hızla gelişen alternatif olarak ortaya çıkıyor. Yapıları ve tatları bakımından şekere benzerlik gösterseler de, tüketildiklerinde çok daha az kalori içeriği ve daha az sağlık tehlikesi içerirler. Buna ek olarak, birkaç çalışma, poliol tüketiminin tüketicinin sağlığını iyileştirmeye yol açabileceğini göstermiştir. Ayrıca şeker molekülleri ile alkol molekülleri arasında melezdirler ve çeşitli meyve ve sebzelerde bulunurlar. Organik polioller olmasına rağmen, mısır nişastası ve glikoz gibi şekerlerden işlenmiş çok az şey vardır.

Rapor Neleri İçeriyor?

Pazar raporu, önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesini etkileyecek sürücüler, kısıtlamalar, zorluklar ve fırsatlar gibi çeşitli faktörlerin kapsamlı bir çalışmasını içerir. Rapor, 2020 ve 2027 yılları arasında pazarın büyümesine katkıda bulunan uluslara ayrılan bölgeler hakkında niteliksel ve niceliksel bilgileri içeren bölgesel demografik bilgileri kapsar. piyasada faaliyet gösteren oyuncular. Ayrıca, pazarın büyümesini sağlayacak şirketlerin birleşme ve satın alma, işbirliği, ortaklıklar ve ortak girişimler gibi stratejileri benimsemelerine ilişkin bilgiler de öngörülen ufukta yer aldı.

Analist ile konuşun: 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/sugar-alcohol-market-102956

Sürücüler ve Kısıtlamalar:


Büyümeyi Desteklemek için Glutensiz Gıda Ürünlerine Artan Talep

Glutensiz yiyecekler dünya çapında insanlar arasında popüler hale geliyor. Geliştirilmiş kolesterol seviyeleri, daha iyi sindirim sağlığı, artan enerji seviyeleri ve glütensiz diyetin sağladığı diğer faydaların yanı sıra kilo vermeye yardımcı olma gibi bir dizi fayda, şirketleri diyetin popülaritesini başlatmak için ürünler piyasaya sürmeye itiyor. Maltitol ve sorbitol gibi poliolleri içeren glikoz şurubu, çeşitli bölgelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca, glütensiz olduğuna inanılan mısır bazlı glikoz şurubu için artan talebin, tahmin döneminde pazarın büyümesini yönlendirmesi bekleniyor.

Bölgesel Analiz:


Avrupa Hakim Kalacak; Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Şekersiz Şekerleme Ürünlerine Yüksek Talep

Bölgeler arasında Avrupa’nın ön planda kalması ve öngörülen ufuk boyunca maksimum küresel Şeker Alkol pazarı gelirini kaydetmesi bekleniyor. Ek olarak, bölgenin 2019 yılında 1,23 Milyar ABD Doları gibi yüksek bir pazar payı kaydetti ve nüfus arasında şekersiz şekerleme ürünlerine yönelik artan talebin desteğiyle daha da artması bekleniyor. Ayrıca, hızlı tempolu yaşam tarzı, Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde pazarın büyümesine yardımcı olacak işlenmiş gıdaların artan tüketimine yol açmaktadır. Kuzey Amerika’nın ise önümüzdeki yıllarda ikinci sırada yer alması bekleniyor. Bu, ABD’de diyabet hastalarının prevalansının artması gibi faktörlere bağlanabilir.

Asya-Pasifik pazarının önümüzdeki yıllarda önemli bir büyümeye tanık olması bekleniyor. Bu, bölgede büyük nüfusun varlığı gibi faktörlere bağlanabilir. Ayrıca Çin ve Hindistan gibi ülkelerdeki yüksek poliol üretimi pazarın büyümesine katkı sağlayacaktır.

Rekabet Ortamı:

Augur Growth’a COVID-19 ile Mücadele Etmek İçin İşbirliği Yapan Şirketler

Rapora göre, pazar, tahmin döneminde konumlarını konsolide ederek maksimum pazar payı elde etmeye çalışan birkaç küçük, orta ve büyük şirketten oluşuyor. Buna ek olarak, şirketler küresel salgın, Covid-19 ile mücadele etmek ve ekonomiyi tekrar rayına oturtma tehdidini azaltmak için birbirleriyle işbirliği yapıyor. Örneğin, Mart 2020’de, el dezenfektanlarının kıtlığına neden olan yeni koronavirüsün yaygın etkisinin ortasında, ünlü bir petrol şirketi olan Gull New Zealand, el dezenfektanları üretmek için Sugar Alkol ile birlikte 340.000 litreden fazla etanol sağlayacağını duyurdu. . Bu hareketin, çeşitli bölgelerde pandemi ile mücadelede faydalı olacak el dezenfektanlarının kıtlığından kaynaklanan boşluğu doldurması bekleniyor.

 

Daha İlgili Bağlantılar:

chatquake.mn.co/posts/24530388

network-1061063.mn.co/posts/24530390

network-79090.mn.co/posts/24530397

hocplayground.mn.co/posts/24530400

scratchmeet.mn.co/posts/24530403

brandgarage.mn.co/posts/24530405

elderassociation.mn.co/posts/24530408

scratchgram-2nd-instagram2.mn.co/posts/24530414

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter  Blogları