Bebek Bezi Çanta Pazarı Analizi, Gelişimi, Geliri, 2029’a Kadar Gelecekteki Büyüme ve Tahmin

Biberonlar, ıslak mendiller, bebek bezleri ve diğerleri gibi bebeğe ait çeşitli öğeleri tutmak için birkaç bölümü olan yaratıcı bebek bezi çantaları üreten üreticilerin de bebek bezlerine yönelik önemli bir beklenti oluşturması nedeniyle küresel bebek bezi pazar büyüklüğünün genişlemesi bekleniyor. bebek bezi çantası pazar büyümesi. 

Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından “Bebek Bezi Çanta Pazarı, 2022-2029” başlıklı raporunda sunulmaktadır.

Analistlerimize göre, bebek bezi çantalarının sayısız yardımcısı, çeşitli yerlerde zahmetsizce yanınızda taşıyabilme, bebek eşyaları için çeşitli bölmelere sahip olma ve diğerleri için uyarlanabilirliğe sahip olmayı içerir. Ayrıca, yeni yürümeye başlayan çocuklarıyla gidip gelen ebeveynlerin artan miktarı, tüketim oranında bir artışa neden oldu. Ek olarak, özellikle telaşlı ebeveynler arasında günlük bakım tesislerinin kullanımına yönelik artan hayranlığın, bebek bezi çantalarına olan talebi artırdığı tahmin edilmektedir.

COVID-19 Etkisi

COVID-19 pandemisinin korkunç oluşumu tüm dünyaya yayıldı ve tüm ana endüstrileri etkiledi. Finansal kazançlar azaldı ve bu da fabrika birimlerinin ve fabrikaların kapanmasına ve işçileri işten çıkarmasına neden oldu. Ayrıca, ulaşım ve seyahat konusunda uygulanan katı hükümet normları, birçok ülkenin parasal durumunu daha da azaltmış ve sektörlerin çoğunluğunun arz-talep zincirini bozmuştur.

Ancak sokağa çıkma yasağı ve hükümet yönergeleri, bebek bezi çantası pazarını o kadar etkilemedi. Bebeklerin ve küçük çocukların COVID-19 durumundan önce olduğu gibi pandemi sırasında bile ürüne ihtiyaç duyması nedeniyle çocuk bezi gereksinimi sabit kaldığından, talebin pazar konumunu desteklemesi bekleniyor.

Fortune Business Insights™ şu anda Covid-19 pandemisinin piyasa üzerindeki etkisini azaltmaya çalışan tüm bebek bezi pazarı şirketlerini listeliyor:

 • Carter’s, Inc.
 • Arctic Zone & California Innovations Inc.
 • Petunya Turşu Alt
 • Sanrio Co., Ltd.
 • Büyük şey

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/diaper-bag-market-104516

Rapor Kapsamı

Bilinen aşağıdan yukarıya ve yukarıdan aşağıya yaklaşımlara dayalı bilgi üçgenlemesinden oluşan özel bir araştırma yöntemi yürüttük. Araştırmacılarımız, bebek bezi çantası pazarının tahmini boyutunu doğrulamak için kapsamlı birincil araştırmalara ve ikincil araştırmalara öncülük etmiştir. Ulusal, bölgesel ve küresel düzeylerde birden fazla kesim için payları göstermek için kullanılan veriler, çeşitli uzmanlarla yapılan kapsamlı görüşmelerden çıkarılmıştır. Analistlerimiz ayrıca finanse edilen veritabanlarından, endüstri dergilerinden, SEC dosyalarından ve diğer birçok paralel kaynaktan bilgi çıkardı.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Ürün Talebini Artırmak için Ebeveynlerin Yoğun Programını Arttırmak

Bebekleri için bebek bezi çantalarını giderek artan sayıda çalışan kadın, pazarın büyümesi için güçlendirici bir faktör olarak performans gösteriyor. Örneğin, Dünya Bankası tarafından yayınlanan bir veri istatistiklerine göre, 2019 yılında 15 yaş ve üzeri küresel kadın nüfusunun toplam değerlemesinin %47,15’inin dünya çapındaki işgücüne katkıda bulunacağı tahmin edilmektedir.

Ayrıca bebekli anne-babaların çok sayıda düğün, dini tören, doğum günü etkinlikleri gibi sosyal programlara bebeklerini aşırı götürmesi tüketim oranını olumlu yönde etkilemektedir. 

Bölgesel Görüşler

Kuzey Amerika’nın en büyük bebek bezi çantası pazar paylarına sahip olması ve tahmin dönemi boyunca hakim bölge olması bekleniyor. Bölgede her iki ebeveyn çalışan ailelerin sayısının artması, ürüne olan talebi artırıyor.

Asya Pasifik’in, çeşitli ülkelerde artan yaşam tarzı standardı nedeniyle, çeşitli bebek ürünlerine yapılan harcamalarda artışa yol açması nedeniyle bebek bezi çantası pazarında önemli bir varlık göstermesi bekleniyor. Ayrıca, şehirleşmenin artan gelişimi, bebek bezi şirketlerinin kentsel bölgelerde güçlü bir şekilde ortaya çıkması nedeniyle, büyük ebeveyn havuzunun çekiciliğine yol açan, ürünün artan tüketiminde de önemli bir rol oynamaktadır. 

segmentasyon

Çanta türlerine göre, küresel pazar sırt çantası, çanta ve postacı çantası olarak ikiye ayrılır.

Uygulama bazında, pazar günlük kullanım ve seyahat kullanımı olarak ikiye ayrılır.

Satış kanalı açısından pazar, perakende satış mağazaları ve çevrimiçi kanallara ayrılmıştır.

Coğrafi olarak, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Güney Amerika ve Orta Doğu ve Afrika olarak sınıflandırılmıştır.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/diaper-bag-market-104516

Rekabetçi Peyzaj

Rakip Firmaların Küresel Pazardaki Konumlarını Güçlendirmeye Yönelik Ortak Açıklamaları

Kilit şirketler, pazardaki marka değerlerini artıracak stratejiler kullanmaya inanırlar. Şirket, benzersiz ürünleri piyasaya sürmek ve ürünlerine daha iyi ulaşmak için diğer kilit şirketler veya son kullanıcılarla ortaklık kurmak gibi çeşitli stratejiler kullanır. Çeşitli firmaları birleştirmek veya satın almak, kişinin küresel pazardaki varlığını geliştirmek için kullanılan bir diğer öne çıkan stratejidir.

Küresel Bez Torbası Pazar Araştırması/Analiz Raporu, Aşağıdaki Sorularınızın Cevaplarını İçeriyor:

 • Bez Torbası için Hangi Üretim Teknolojisi Kullanılır? O Teknolojide Ne Gelişmeler Oluyor? Bu Gelişmelere Hangi Trendler Neden Oluyor?
 • Bu Bebek Bezi Çanta Pazarında Küresel Kilit Oyuncular Kimler? Şirket Profilleri, Ürün Bilgileri ve İletişim Bilgileri nelerdir?
 • Bebek Bezi Çanta Pazarının Küresel Pazar Durumu Neydi? Bez Torba Pazarının Kapasitesi, Üretim Değeri, Maliyeti ve Kârı Neydi?
 • Bez Torba Sektörünün Güncel Piyasa Durumu Nedir? Bu Sektörde Hem Şirket Hem de Ülke Bazında Pazar Rekabeti Nedir? Bebek Bezi Torbası Piyasa Trendlerinin Uygulama ve Çeşitleri Dikkate Alınarak Piyasa Analizi Nedir?
 • Küresel Bez Torba Sektörünün Kapasite, Üretim ve Üretim Değeri Açısından Öngörüleri Nelerdir? Maliyet ve Kar Tahmini Ne Olacak? Pazar Payı, Arz ve Tüketim Ne Olacak? İthalat ve İhracat ne durumda?
 • Upstream Hammadde ve Downstream Endüstrisine Göre Bez Torbası Pazar Zinciri Analizi Nedir?
 • Bez Torba Sektörüne Ekonomik Etkisi Nedir? Global Bez Torbası Analiz Sonuçları Nelerdir? Küresel Bez Torbası Geliştirme Trendleri Nelerdir?
 • Bez Torba Pazarının Pazar Dinamikleri Nelerdir? Zorluklar ve Fırsatlar Nelerdir?
 • Bez Torba Sektörüne Giriş Stratejileri, Ekonomik Etkiye Karşı Önlemler ve Pazarlama Kanalları Ne Olmalı?

Sanayi Geliştirme

Kasım 2019: Thrive International, Inc., bebek bezi çantası markası Petunia Pickle Bottom & Moby Wrap’ın satın alındığını açıkladı. Bu satın almanın, işi hem yerel hem de küresel olarak büyütmeye ve genişletmeye öncülük etmesi bekleniyor.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/diaper-bag-market-104516

 

İlgili Haberleri Görüntüle:

www.marketwatch.com/press-release/outdoor-apparel-market-size-2022-2029-industry-share-revenue-key-players-cagr-demand-and-sales-forecast-2022-08- 05?mod=arama_başlığı

www.marketwatch.com/press-release/ Makeup-remover-market-size-2022-2029-industry-trends-share-growth-swot-analysis-market-drivers-restraints-opportunities-and-key- gelişmeler-2022-08-05?mod=search_headline

www.marketwatch.com/press-release/pet-toys-market-size-2022-2029-industry-share-revenue-key-players-cagr-demand-and-sales-forecast-2022-08- 05?mod=arama_başlığı

www.theexpresswire.com/pressrelease/Paper-Products-Market-Report-2022-2029-Global-Size-Industry-Share-Revenue-Key-Players-CAGR-Demand-and-Sales-Forecast_17200602

www.marketwatch.com/press-release/mini-fridge-market-size-2022-2029-industry-share-revenue-key-players-cagr-demand-and-sales-forecast-2022-08- 05?mod=arama_başlığı

www.marketwatch.com/press-release/salon-service-market-size-2022-2029-industry-share-revenue-key-players-cagr-demand-and-sales-forecast-2022-08- 05?mod=arama_başlığı

www.marketwatch.com/press-release/food-and-beverage-vending-machine-market-food-and-beverage-vending-machine-industry-to-adoption-of-innovative-products-by- tüketiciler-to-yayılmak-pazar büyümesi-2022-08-05?mod=search_headline

www.marketwatch.com/press-release/art-craft-tools-market-2022-size-trends-share-growth-swot-analysis-market-drivers-kısıtlamalar-opportunities-and-key-industry- küresel-tahmin-to-2029-2022-08-05?mod=search_headline ile gelişmeler

www.marketwatch.com/press-release/video-game-market-size-in-2022-Developing-regions-data-analysis-by-revenue-forecast-business-share-competition-pattern-industry- büyüme-tanınmış-oyuncular-talep-durumu-ve-en son-teknoloji-tahmin-2029-2022-08-05?mod=search_headline

www.marketwatch.com/press-release/wireless-earphone-market-size-and-growth-2022-analysis-report-by-recent-development-upcoming-demand-status-top-key-players- ve-tahmin-to-2029-2022-08-05?mod=search_headline

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter