Bijuteri Takı Pazar Analizi, Gelişimi, Geliri, 2029’a Kadar Gelecekteki Büyüme ve Tahmin

Küresel kostüm takı pazarının büyüklüğünün, uygun maliyetli mücevherlere olan artan talep nedeniyle önümüzdeki yıllarda derinden büyümesi bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights’ın ” Kostüm Takı Pazarı, 2022-2029 ” başlıklı raporunda yayınlanmıştır . Bu tarz takılar, modaya uygun kıyafetleri ile uyumlu takıları tercih eden kişiler için etkilidir. Buna ek olarak, eğlence endüstrisinin gençler ve genç yetişkinler üzerindeki artan etkisi, ürünün pazar büyümesine önemli ölçüde katkıda bulunuyor. Ayrıca, bu takılarda mevcut olan çok çeşitli ve tasarımlar, onu çeşitli durumlar için uygun hale getirir. 

COVID-19 Etkisi

Küçük Ölçekli Üreticiler, Büyük Ölçekli Üreticilerin Kapatılması Sayesinde Daha Fazla İş Kazandı

Dünya çapında yayılan koronavirüs enfeksiyonu, büyük ölçekli kostüm takı üretim tesislerinin kapanmasına neden oldu. Ayrıca, ürünün çevrimiçi ve çevrimdışı perakende satışları da lojistik sorunlar, finansal stres ve kurye sorunları nedeniyle yavaştı. Bütün bunlara rağmen, yerel küçük ölçekli üreticiler hala faaliyet gösteriyor ve yerel olarak satmak için yeni tasarımlar üretiyorlardı. Durumun öngörülebilir gelecekte normalleşmesi nedeniyle, bu endüstrinin hızla büyüyen bir işe sahip olması bekleniyor.

Fortune Business Insights™, şu anda Kovid-19 pandemisinin piyasa üzerindeki etkisini azaltmak için çabalayan tüm takı piyasası şirketlerini listeliyor:

 • CHANEL Uluslararası BV
 • Swarovski International Holding AG
 • PVH Corp.
 • BJ Satın Alma LLC.
 • Şanslı Marka Jeans Şirketi
 • BERRICLE LLC.
 • Chique Moda Pvt. Ltd.
 • Goblen A.Ş.
 • Hennessy Louis Vuitton SE olmalı
 • Premier Tasarımlar A.Ş.

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/costume-jewellery-market-104513

Rapor Neleri İçeriyor?

Rapor, piyasada bulunan en son teknolojilerin tümü hakkında ayrıntılara sahiptir. Sektörde yapılan teknolojik gelişmeler ve bununla ilişkili potansiyel fırsatlar vurgulanmıştır. Rapor, pazarın zorluklarını belirlemekte ve bunlara çeşitli çözümler önermektedir. Ayrıca büyümeyi teşvik eden faktörlerden, kısıtlamalardan, tüketim modelinden, dağıtım kanallarından ve pazarla ilgili diğer tüm hayati bilgilerden bahseder.

Sürüş faktörü

Büyümeyi Desteklemek için Uygun Maliyetli Aksesuarlara Yönelik Artan Talep

Aksesuarlara ve uygun maliyetli ürünlere yönelik artan talebin, kostüm takı pazarının büyümesini sağlaması muhtemeldir. Örneğin, 2019 yılında Singapur İstatistik Departmanı, mücevher ve saat gibi giyim aksesuar ürünlerinin perakende satışlarının 2018’den bu yana %8,9’un üzerinde arttığını hesapladı. eğlence endüstrisinin etkisi, bu tür moda ürünlerine olan talebi teşvik ediyor.

Buna ek olarak, farklı renk, boyut, şekil, tasarım ve diğerlerine sahip geniş ürün yelpazesi, moda ikonları, modeller, sosyal medya etkileyicileri, moda blogcuları ve diğerlerinin tercihini önemli ölçüde cezbetmektedir.

Bölgesel Görüşler

Avrupa’nın Moda Noktası Pazar Büyümesine Yardımcı Oluyor

Avrupa’nın yakın gelecekte kostüm takı pazar payına liderlik etmesi bekleniyor. Bunun nedeni, Jewelxy Marketplace Pvt gibi bölgedeki önde gelen oyuncuların büyük varlığıdır. Ltd. Buna ek olarak, Fransa gibi bölgedeki moda noktaları çeşitli moda etkinlikleri için dünyanın her yerinden moda tutkunlarını cezbetmektedir. Örneğin, Avrupa Birliği’ne göre Mayıs 2020’de tekstil ürünleri, giyim ve ayakkabı satış hacmi Mayıs 2019’a göre %130,7 gibi büyük bir artış gösterdi. Bu faktörler bölgedeki pazar büyümesini belirgin bir şekilde etkiliyor.

Asya-Pasifik’in önümüzdeki yıllarda hızlı bir büyüme göstermesi bekleniyor. Bunun nedeni, profesyonel ve gündelik kıyafetler için uygun maliyetli kostüm takılarının yüksek tüketimidir.

Pazar Segmentasyonu

Ürün türüne göre, kostüm takı pazarı yüzükler, küpeler, kolyeler ve zincirler ve diğerleri olarak bölümlere ayrılmıştır. Son kullanıcı tarafından pazar, kadın ve erkek olarak ikiye ayrılır. Dağıtım kanalları bazında, küresel pazar çevrimdışı kanal ve çevrimiçi kanala ayrılmıştır. Coğrafyaya göre, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Güney Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/costume-jewellery-market-104513

Rekabetçi Peyzaj

Küçük ve Büyük Ölçekli Üreticilerin İşbirliği ile Karşılıklı Büyüme Sağlanması

Pazarın önde gelen oyuncuları, değişen moda stillerine uygun olarak yeni tasarımlar geliştiriyor. Ayrıca, önde gelen oyuncular aynı zamanda daha düşük maliyetle üretim amaçlı küçük işletmelerle de işbirliği yapmaktadır. Büyük ölçekli üreticiler kadar küçük ölçekli üreticiler de çevresel amaca fayda sağlamak için sürdürülebilir ürünler üretmeye odaklanıyorlar. Küçük işletmeler de pazarda önemli bir nüfuz elde etmek için çeşitli dağıtım kanalları deniyorlar.

Küresel Bijuteri Pazar Araştırması/Analiz Raporu, aşağıdaki Sorularınızın Cevaplarını İçeriyor:

 • Bijuteri için Hangi Üretim Teknolojisi Kullanılır? O Teknolojide Ne Gelişmeler Oluyor? Bu Gelişmelere Hangi Trendler Neden Oluyor?
 • Bu Mücevherat Pazarında Küresel Kilit Oyuncular Kimler? Şirket Profilleri, Ürün Bilgileri ve İletişim Bilgileri nelerdir?
 • Bijuteri Pazarının Küresel Pazar Durumu Neydi? Bijuteri Pazarının Kapasitesi, Üretim Değeri, Maliyeti ve Kârı Neydi?
 • Bijuteri Sektörünün Mevcut Pazar Durumu Nedir? Bu Sektörde Hem Şirket Hem de Ülke Bazında Pazar Rekabeti Nedir? Bijuteri Pazar Trendlerinin Uygulama ve Çeşitleri Dikkate Alınarak Piyasa Analizi Nedir?
 • Küresel Bijuteri Sanayiinin Kapasite, Üretim ve Üretim Değeri Açısından Öngörüleri Nelerdir? Maliyet ve Kar Tahmini Ne Olacak? Pazar Payı, Arz ve Tüketim Ne Olacak? İthalat ve İhracat ne durumda?
 • Upstream Hammadde ve Downstream Sanayi ile Bijuteri Takı Pazar Zinciri Analizi Nedir?
 • Bijuteri Sektörüne Ekonomik Etkisi Nedir? Global Bijuteri Analiz Sonuçları Nelerdir? Küresel Bijuteri Geliştirme Trendleri Nelerdir?
 • Bijuteri Pazarının Pazar Dinamikleri Nelerdir? Zorluklar ve Fırsatlar Nelerdir?
 • Bijuteri Sektörüne Giriş Stratejileri, Ekonomik Etkiye Karşı Önlemler ve Pazarlama Kanalları Ne Olmalı?

Sanayi Geliştirme:

 • Şubat 2020: Mango takı üreticileri ve satıcıları, 3D baskılı kostüm takıları kapsül koleksiyonunu tanıttı. Ürünler %90 sürdürülebilir malzemeden üretilmiştir.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/costume-jewellery-market-104513

 

İlgili Haberleri Görüntüle:

www.theexpresswire.com/pressrelease/Hand-Wash-Market-to-Hit-USD-429-Billion-by-2028-With-66-CAGR_17198406

www.theexpresswire.com/pressrelease/Home-Fragrance-Market-Size-to-Hit-2763-Billion-at-Striking-CAGR-of-31-During-2022-2027-Industry-Rising-Demand- ABD-İngiltere-ve-ROW_17198502

www.theexpresswire.com/pressrelease/Hair-Wig-Market-Size-Worth-USD-30-Billion-Globally-by-2028-at-40-CAGR-Fortune-Business-Insights_17198683

www.theexpresswire.com/pressrelease/With-50-CAGR-Perfume-Market-Worth-USD-432-Billion-by-2028_17198836

www.theexpresswire.com/pressrelease/Global-Hair-Removal-Products-Market-Estimated-to-Hit-494-Billion-Rising-at-43-CAGR-from-2022-to-2027-Fortune- Business-Insights_17198929

www.theexpresswire.com/pressrelease/Global-Handbag-Market-Expected-to-Register-7846Billion-in-the-2022-2028-Timeframe-Growing-at-a-CAGR-of-67-160- Pages-Fortune-Business-Insights_17199176

www.theexpresswire.com/pressrelease/Global-Sportswear-Market-to-Exceed-26761-Billionby-2028-Rising-with-a-CAGR-of-66-from-2022-to-2028-amidst- COVID-19-Trajedi-Diyor-Fortune-Business-Insights_17199317

www.theexpresswire.com/pressrelease/Global-Refrigerator-Market-Expected-to-Generate-a-Revenue-of-10395-Billion-and-Rise-at-a-CAGR-of-Healthy-CAGR- of-63-Tahmini-Zaman Çerçevesi sırasında-2022-2026-Fortune-Business-Insights-Raporu_17199438

www.theexpresswire.com/pressrelease/Global-Toothpaste-Market-Expected-to-Generate-a-Revenue-of-2199-Billion-and-Rise-at-a-CAGR-of-34-during- the-Analiz-Dönemi–2022-to-2027-Says-160-Pages-Fortune-Business-Insights_17199672

 

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter