COVID 19 Etkisi ve İyileşme ile Büyümeyi Artırma Fırsatları ve Stratejileri ile Kutu Yapımı Filmler Pazar Araştırması Raporu

Küresel kutu yapım filmleri pazar büyüklüğünün, tahmin döneminde yeniden kullanılabilir ve biyolojik olarak parçalanabilen talebin artması nedeniyle ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından “ Box Making Films Market, 2022-2029 ” başlıklı yakında yayınlanacak bir raporda yayınlandı . Kutu yapım filmleri, paketlenen malları tanıtmaya ve korumaya yardımcı olan verimli paketler oluşturmak için gereklidir. Biyolojik olarak parçalanabilen ve yeniden kullanılabilir ambalajlara yönelik artan gereksinimler, pazar büyümesini ve iş genişlemesini desteklemektedir. Üreticiler, ambalaj için çevre dostu alternatifler içeren uygun ambalajlara odaklanıyor.    

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/box-making-films-market-105239

COVID-19 Etkisi:

COVID-19’un Pazar Büyümesi Üzerindeki Etkisi

COVID-19 virüsünün patlak vermesi nedeniyle kimya endüstrisi büyük ölçüde etkileniyor. İthalat/ihracat politikaları hükümet tarafından revize edildiğinden ve uygulanan küresel salgın nedeniyle üretim ve üretim hızı sekteye uğradı. Bu, kutu yapımı filmler pazarının pazar konumunu ve performansını sürdürmesini sağlamak için pazar erişimini ve gelir yaratma oranını etkiledi. Pandemi sırasında üretim ve üretim endüstrileri durduruldu ve bu da pazar gelişimini engelledi.    

Segmentler:

Ürün tipine göre pazar, polivinil klorür filmler, polietilen filmler, polietilen tereftalat filmler ve diğerlerine ayrılmıştır. Son kullanıcılar bazında pazar, gıda, kozmetik, tüketim malları ve diğerleri olarak kategorize edilir. Son olarak, coğrafyaya göre pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya ayrılmıştır.  

Rapor Neler Sunar?

Kutu yapım filmleri pazarına ilişkin rapor, kutu yapım filmleri pazarındaki üretim teknolojilerindeki gelişmelerin ve mevcut pazar eğilimlerinin kapsamlı bir analizini içeriyor. Raporda, endüstriyel genişlemeyi desteklemek ve performans ve üretkenliği artırmak için stratejik ittifaklar ve ortaklıklar oluşturmak için yeni ürün lansmanları vurgulanıyor. Rapor, hedef pazar sektörlerini bölümlere ayırarak pazarın mevcut ve gelecekteki gelişimini değerlendirir.   

Sürücüler ve Kısıtlamalar:

Pazar Büyümesini Teşvik Etmek İçin Geri Dönüştürülebilir Ambalajlara Yönelik Artan Talepler

Öngörülen dönemde biyolojik olarak parçalanabilen ambalajlara yönelik artan talep nedeniyle küresel kutu yapımı filmler pazarının büyümesi bekleniyor. Artan sigara tüketimi, tütün ve sigara ambalajında ​​artan ambalaj uygulaması olarak pazarı yönlendiriyor. Bununla birlikte, ambalaj oluşturmak için kağıt ikamelerinin daha düşük mevcudiyeti pazar erişimini engellemektedir.   

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/box-making-films-market-105239

Bölgesel Görüşler:

Asya Pasifik’te Büyümeyi Desteklemek için Biyobozunur Ambalaj Talebi

Asya Pasifik’in tahmin süresi boyunca en büyük küresel kutu yapım filmleri pazar payına sahip olması bekleniyor. Hindistan ve Çin, pazar büyümesi sergileyen dünyadaki plastiğin yaklaşık yarısını üretiyor. Artan polietilen tereftalat tüketimi ve üretimi, pazarın genişlemesine neden olur. PET geri dönüştürülebilir olduğundan, genellikle kutu yapım filmleri olarak kullanılır ve bu, küresel olarak pazar gelişimini destekler.

Kuzey Amerika’da, hükümetin plastikle mücadele konusunda getirdiği düzenlemeler nedeniyle biyoplastik üretimi artırılıyor. Bu, öngörülen süre boyunca kazançlı fırsatları ilerletmek için biyolojik olarak parçalanabilen ve yeniden kullanılabilir kutu yapım filmlerinin üretimini teşvik eder. 

Rekabet Ortamı:

Üreticiler Pazardaki Konumlarını Korumak İçin Yeni Ürünler Piyasaya Sürmeye Odaklanıyor

Pazardaki kilit oyuncular, verimli ve güvenilir sonuçlar için yeni ürünleri piyasaya sürmeye odaklanıyor. Pazar analizinin uygulanmasını ve pazar ihtiyaçlarına göre yeni ürünler geliştirmeyi içerir. Ayrıca, mevcut ürün yelpazesini farklılaştırmak, kuruluşların ürün kalitesini iyileştirmelerine ve gelişen pazarda rekabet avantajı elde etmelerine olanak tanır. Plastik kullanımını ve karbon emisyonunu azaltmak, çevresel dengeyi korumak için ana hedeftir.   

Sanayi Geliştirme:

Mart 2021: Smurfit Kappa, Bag-in-Box çözümü sağlamak için etilen vinil alkol filmini piyasaya sürdü. Bu yeni lansman, ambalaj poşetleri üretiminde plastik kullanımını azaltmak için 60 mikron film kullanılarak özelleştirilmiştir.    

Kutu Yapımı Filmleri için Küresel Pazardaki Kilit Oyuncuların Listesi:

  • Aalmir Plastik Endüstrileri (BAE)
  • Şirin Kappa (İrlanda)
  • Plastik Film Şirketi (Amerika)
  • Uflex Ltd (Hindistan)
  • Çok Özellikli Ekstrüzyonlar Pvt. Ltd (Hindistan)
  • CCL Industries Inc. (Kanada)
  • Avi Vinyls Pvt. Ltd (Hindistan)
  • Caprihans Hindistan Limited (Hindistan)
  • Toray Plastik A.Ş. (Amerika)
  • Polyplex Corporation Ltd (Hindistan)

İlgili gönderileri okuyun:

Hazır Beton Pazar Büyüklüğü

Hazır Beton Pazar Payı

Hazır Beton Pazar Büyümesi

Hazır Beton Piyasa Tahmini

Hazır Beton Pazar Analizi

Hazır Beton Pazar Fırsatları

Hazır Beton Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları