Narenciye Yağı Piyasası En İyi Ülke Verileri, Sanayi Payı, Boyut Büyüme Faktörleri, İş Fırsatları ve 2029 Tahmini

Küresel narenciye yağı pazarının, dünyanın önde gelen şirketlerinin narenciye yağındaki son ürün gelişmelerinden kaynaklanması muhtemeldir. Fortune Business Insights’ın Yağ Türüne Göre (Limon Yağı, Portakal Yağı, Bergamot Yağı, Greyfurt Yağı, Diğerleri) Narenciye Yağı Pazar Büyüklüğü, Payı ve Küresel Trend başlıklı raporuna göre , Uygulamaya Göre (Yiyecek ve İçecek, Kişisel Bakım ve Kozmetik , İlaç, Aromaterapi, Diğer) ve 2029’a Kadar Coğrafya Tahmini ”, pazar, gıda ve içecek ve sağlık gibi çeşitli endüstrilerdeki ürünlerde narenciye yağlarının benimsenmesinden faydalanacak.

Örnek PDF’yi Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/citrus-oil-market-100785

Küresel pazarda faaliyet gösteren önde gelen oyunculardan bazıları şunlardır:

  • Narenciye ve Müttefik Özler Ltd.,
  • Bontoux SAS
  • dağ gülü
  • Lionel Hitchen Limited
  • Symrise AG
  • Genç Yaşayan Uçucu Yağlar LC
  • Bitki Tedavisi
  • doTERRA Uluslararası LLC
  • Moksha Yaşam Tarzı Ürünleri
  • Farotti Özleri Rimini 

Narenciye yağının sahip olduğu istisnai özellikler, dünya çapındaki son kullanıcılar arasında artan bir şekilde benimsenmesine yol açmıştır. Narenciye yağının sağlığa faydaları, küresel narenciye yağı pazarında faaliyet gösteren şirketlerin büyümesinin kapılarını açmıştır. Narenciye yağının yağlar, kokular ve deodorantlar gibi kozmetik ve temizlik ürünlerindeki uygulamaları, önümüzdeki yıllarda küresel narenciye yağı pazarının büyümesini destekleyecektir.

Ek olarak, çeşitli endüstrilerde doğal ürün uygulamalarının kullanılması, dünya genelinde artan narenciye yağı talebine katkıda bulunacaktır. Çok sayıda pazar şirketinin varlığı, son yıllarda küresel narenciye yağı pazarının büyümesine yardımcı olan çeşitli ürün yeniliklerine yol açmıştır. Rapor, son yıllarda küresel narenciye yağı pazarında artış oluşturan çeşitli faktörleri kapsıyor.

Artan Ürün Lansmanları Pazar Büyümesini Destekleyecek

Narenciye yağına artan talep ve yaygın uygulamaları, şirketleri yeni ürünlere ve mevcut ürünlerde iyileştirmelere odaklanmaya teşvik etti. Fortune Business Insights, artan ürün lansmanlarının önümüzdeki yıllarda küresel narenciye yağı pazarının büyümesi üzerinde olumlu bir etkisi olacağını öngördü. Ağustos 2018’de Isagenix International, dünya çapındaki son kullanıcıların çeşitli sağlık ve zindelik ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan yeni bir uçucu yağ serisinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Şirket halihazırda çekici bir ürün portföyüne sahiptir ve yeni bir hattın piyasaya sürülmesi, şirketin önümüzdeki yıllarda önemli bir narenciye yağı piyasa değeri oluşturmasına yardımcı olacaktır. Fortune Business Insights, Isagenix’in en son ürününün küresel pazarın büyümesi üzerinde doğrudan bir etkisi olacağını tahmin ediyor. Rapor, küresel pazarda büyük etki yaratan birkaç önemli ürün lansmanını vurguluyor.

Narenciye Yağına Yüksek Talep Avrupa’da Pazarın Büyümesini Destekliyor

Narenciye yağı ve narenciye yağı türevli ürünlere yönelik artan talep, Avrupa’daki narenciye yağı pazarının büyümesini destekleyecektir. Fortune Business Insights, bu bölgedeki kozmetik ürünlerde narenciye yağının artan oranda benimsenmesi nedeniyle Avrupa’nın küresel narenciye yağı pazarında baskın hale geleceğini tahmin ediyor. Ek olarak, doğal olarak elde edilen maddeler için artan tüketici tercihi, Avrupa’da narenciye yağı talebinde bir artışa yol açacaktır. Kozmetik ve güzellik endüstrisinden artan narenciye yağı talebi, Asya Pasifik’teki narenciye yağı pazarının büyümesine yardımcı olacaktır. Fortune Business Insights, Asya Pasifik’teki narenciye yağı pazarının tahmin süresi boyunca önemli ölçüde yüksek CAGR’de büyüyeceğini tahmin etti. Ayrıca, yiyecek ve içecek alanındaki narenciye yağı talebi, bölgesel pazarın büyümesine katkıda bulunacaktır.

Fortune Business Insights, son yılların önde gelen narenciye yağı pazarı şirketlerinden bazılarını belirledi. Şu anda küresel narenciye yağı pazarında faaliyet gösteren önde gelen şirketlerden birkaçı Citrus and Allied Essences Ltd., Bontoux SAS, Mountain Rose, Inc., Lionel Hitchen Limited, Symrise AG, Young Living Essential Oils LC, Plant Therapy, Inc. ., doTERRA International LLC, Moksha Lifestyle Products ve Farotti Essenze Rimini.

Ocean Group ve Saipem SpA

CEVAPLANAN ÖNEMLİ SORULAR:

Çeşitli segmentlere göre küresel ve bölgesel pazarın pazar büyüklüğü ve büyüme hızı nedir?

Seçici ülkeler için pazar büyüklüğü ve pazarın büyüme oranı nedir?

Tahmin döneminde pazarı hangi bölge veya alt segmentin yönlendirmesi bekleniyor?

Hangi Faktörlerin pazar büyümesini yönlendirdiği ve kısıtladığı tahmin ediliyor?

Pazarı şekillendiren temel teknolojik ve pazar eğilimleri nelerdir?

Pazardaki kilit fırsatlar nelerdir?

Piyasada faaliyet gösteren kilit şirketler nelerdir?

Hangi şirket en yüksek pazar payına sahip oldu?

Neden Fortune Business Insights’ı Seçmelisiniz?

Analist ile konuşun:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/citrus-oil-market-100785

Hakkımızda:
Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:
Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9th Floor, Icon Tower, Baner –
Mahalunge Road, Baner, Pune-411045,
Maharashtra, Hindistan.
Telefon:
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta: [email protected]