Polimer Modifiye Çimento Harcı Pazar Analizi ve Son Trendler, Gelişen Büyüme Faktörleri ve 2029 Tahmini Üzerine Derinlemesine Araştırma

Küresel polimer modifiyeli çimentolu harç pazar büyüklüğünün, tahmin döneminde inşaat endüstrisindeki çeşitli uygulamalar için artan ürün talebi nedeniyle ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi  Fortune Business Insights™ tarafından “ Polimer Modifiye Çimentolu Harç Pazarı, 2022-2029  ” başlıklı bir raporda yayınlanmıştır . Ürünün homo kompleks ve kopolimer kategorilerindeki mevcudiyeti ve su direnci, sıcaklık ve kimyasallar gibi üstün özellikleri onu çeşitli uygulamalar için faydalı kılmaktadır. Ürün, konut ve ticari binalarda daha fazla kullanılan manuel, püskürtme ve dökme uygulamalarında kullanışlıdır.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/polymer-modified-cementitious-mortar-market-105286

COVID-19 Etkisi-

Büyümeyi Engelleyen Tedarik Zinciri Bozulması

Polimer modifiyeli çimentolu harç endüstrisi, COVID-19 pandemisi tarafından engellenen ve dünya genelinde ilerlemesinde büyük bir durgunluğa tanık olan ticari bir pazardır. Sokağa çıkma yasağı ve diğer kısıtlamaların neden olduğu sönük talep, piyasayı yöneten birincil oyuncular için engeller yarattı. Piyasa, tedarik zincirini önemli ölçüde etkilemiştir ve benzersiz bir belirsizliğin ortasında bulunmaktadır. Bununla birlikte, 2021’de restorasyon başladığından, büyük oyuncular COVID-19 normlarını göz önünde bulundurarak üretim genişletmeleri ve kapasite kullanımı yoluyla konumlarını geri alıyorlar.

Segmentler:

Türüne bağlı olarak, polimer modifiyeli çimentolu harç pazarı homo kompleks ve kopolimer olarak ikiye ayrılır. Uygulamaya bağlı olarak, pazar manuel, püskürtme ve dökme olarak ayrılır. Son kullanıcıya göre pazar, konut binaları ve ticari binalar olarak ikiye ayrılmaktadır. Son olarak, coğrafyaya göre pazar Asya-Pasifik, Kuzey Amerika, Avrupa, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya ayrılıyor.

Rapor Neler Sunar?

Polimer modifiyeli çimentolu harç için pazar araştırması raporu, endüstrinin büyümesini sağlayan temel etkenler, kısıtlamalar ve fırsatlar hakkında entegre bilgiler sunar. Araştırma, bileşen, son tüketici ve demografiye göre veri hacmi oluşturmaya devam ediyor. Büyüme faktörleri, fırsatlar, zorluklar, kısıtlamalar ve önemli gelişmeler bunlar arasındadır.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Pazarı Geliştirmek İçin İnşaat Sektöründen Artan Talep

İnşaat sektöründe hızla artan ürün talebi nedeniyle polimer modifiyeli çimentolu harç pazarının büyümesi muhtemeldir. Konut ve ticari binalarda iç ve dış tasarımın satın alınması, araştırma ve geliştirme ve daha iyi sorun çözümleri için binalarla donatıların satın alınması muhtemelen pazarı geliştirecektir. Ürün, iç mekanlarda fayans ve doğal taşların sabitlenmesinde kullanım alanı bulmaktadır. Aynı şekilde dış cephede vitrifiye karolarda, dış cephe kaplamalarında, cam mozaiklerde ve yüzme havuzlarında yüksek oranda kullanılmaktadır. Bununla birlikte, artan talep, pazar büyümesini engelleyebilecek olan ürünün bulunabilirliğini azaltır.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/polymer-modified-cementitious-mortar-market-105286

BÖLGESEL GÖRÜŞLER:

Asya Pasifik’teki Büyümeyi Artırmak İçin Artan Ürün Kullanımı

Öngörülen dönemde dökme uygulamasında artan ürün talebi ve inşaat sektöründe hızlı kullanım nedeniyle Asya Pasifik, polimer modifiyeli çimento esaslı harç pazar payına sahiptir.

Avrupa’nın okullar, ofisler ve kolej binaları gibi ticari binalarda artan ürün eğilimi nedeniyle ikinci en büyük pazar payına sahip olması muhtemeldir.

Rekabetçi Peyzaj-

Oyuncuların Sektördeki Duruşunu Güçlendirecek Teknolojik Yenilikler

Hakim piyasa katılımcılarının varlığı ve birincil yükselen piyasa eğilimleri; endüstrinin orta ila yüksek giriş engelleri vardır. Tasarım yenilikleri, ortaklıklar, birleşmeler, satın almalar, hamallar beş kuvvet analizi ve düzenleyici senaryolara ilişkin görüşler, polimer modifiyeli çimentolu harç endüstrisini yönlendirir.

Sanayi Geliştirme:

 •       Ağustos 2021: Önde gelen kaliteli beton inşaat yapı malzemeleri üreticisi SpecChem, LLC, Pennsylvania merkezli ultra yüksek performanslı çimento esaslı yapı ürünleri üreticisi CGM, Incorporated’ı (CGM Building Products) satın aldığını duyurdu.

Polimer Modifiyeli Çimentolu Harç Pazarı için Küresel Pazarda Profili Bulunan Önemli Oyuncuların Listesi:

 • Sivil saha ziyareti
 • ronacrete
 • Evercrete HİNDİSTAN
 • Çemek Hindistan
 • MCON RASAYAN PVT. LTD.
 • Sika Kimia Sdn. bhd.
 • Su Geçirmez & Ankraj Sistemleri
 • Fosroc
 • QUIKRETE Şirketleri
 • Steuler Industrial Solution (Hindistan) Private Limited
 • SpecChem LLC.

İlgili gönderileri okuyun:

Hazır Beton Pazar Büyüklüğü

Hazır Beton Pazar Payı

Hazır Beton Pazar Büyümesi

Hazır Beton Piyasa Tahmini

Hazır Beton Pazar Analizi

Hazır Beton Pazar Fırsatları

Hazır Beton Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları