Temiz Etiketli Gıda Katkı Maddeleri Pazarı Gelecek Eğilimleri, Tarihsel Analiz, Rekabet Ortamı ve 2029’a Kadar Bölgesel Tahmin

Fortune Business Insights, “Temiz Etiketli Gıda Katkı Maddeleri Pazar Büyüklüğü, Payı ve Türe Göre Küresel Eğilim (Doğal Koruyucular, Nişasta ve Tatlandırıcılar, Doğal) başlıklı bir raporda, bitki bazlı alternatife yönelik artan tüketici tercihinin küresel temiz etiketli gıda katkı maddeleri pazarını yönlendirdiğini söylüyor. Tatlar, Doğal Renkler), Uygulamaya Göre (İçecekler, Günlük, Unlu Mamüller, Et ve Et Bazlı Ürünler, Diğerleri) ve 2029’a Kadar Coğrafya Tahmini.” Önde gelen pazar oyuncuları tarafından yeni ve doğal içerikleri keşfetmeye yönelik yenilik, temiz etiketli gıda katkı maddeleri pazarının büyümesini teşvik ediyor.

Küresel hava yapıları pazarında faaliyet gösteren önde gelen şirketlerin listesi:

 • okçu Daniels Midland Şirketi,
 • Kraliyet DSM NV,
 • Cargill Anonim Şirketi,
 • Corbion NV,
 • Chr. Hansen A/S,
 • Ingredion Incorporated ve Tate ve Lyle PLC.

Örnek PDF’yi Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/clean-labelled-food-additives-market-100739

Ingredion tarafından Bitki Bazlı Proteinlerin Piyasaya Sürülmesi Pazar Büyümesini Destekleyecek

Westchester, Illinois merkezli bir içerik sağlayıcı şirket olan Ingredion Incorporated, ABD ve Kanada için bir VITESSENCE Pulse 1803 organik bezelye proteini izolatını duyurdu. VITESSENCE Pulse 1803 organik bezelye proteini izolatı, toz ve RTD içecekler, beslenme ve spor barları, alternatif et, alternatif süt ürünleri ve daha iyisi dahil olmak üzere çeşitli trend kategorilerde çok çeşitli protein-bitki bazlı ürünleri formüle etmek için kullanılacaktır. sizin için pişirme karışımları ve unlu mamuller. Bitki bazlı proteinlerin piyasaya sürülmesinin, artan küresel talep nedeniyle temiz etiket trendlerini teşvik edeceği tahmin ediliyor. Ayrıca, pazar oyuncularının temiz içerik girişimleri, temiz etiketli gıda katkı maddelerinin büyümesini daha da desteklemektedir. Örneğin, SpartanNash, şirketin özel Open Acres özel markaları ve Ailemiz için temiz içerik girişimi başlattı. Girişim, azaltılmış içerik listeleri ve okunması kolay etiketler içeren ürünler sağlamaya odaklanacak. Bitki bazlı proteinlerin piyasaya sürülmesiyle birlikte bu faktör, temiz etiketli gıda katkı maddeleri gelirini artıracak ve temiz etiketli pazarda büyümeyi mümkün kılacaktır.

Bitki Bazlı Alternatiflere Yönelik Artan Eğilim Temiz Etiketli Gıda Katkı Maddeleri Pazar Büyümesini Teşvik Edecek

Tüketici tercihinin süt bazlı ürünlerden bitki bazlı alternatiflere kayması ve bitki bazlı alternatiflere yönelik artan eğilimin temiz etiketli gıda katkı maddelerinin büyümesine katkıda bulunması muhtemeldir. Bu faktör, üreticileri bitki bazlı katkı maddelerini piyasaya sürmeye daha da zorluyor ve böylece temiz etiketleme talebini karşılıyor. Sentetik gıda katkı maddelerine benzer işlevler sunan yeni ve doğal içerikleri keşfetmeye yönelik yeniliğin, temiz etiketli gıda katkı maddeleri satışlarını artıracağı tahmin ediliyor. Ingredion gibi şirketler, büyüyen pazar uygulaması için yeni temiz etiket emülgatörleri ve koruyucuların geliştirilmesini keşfederek bu yöndeki çabalarını şimdiden somutlaştırdı. Ayrıca işlenmiş gıda ürünlerinin lezzetten ödün vermeden temiz etiketleme doğrultusunda yeniden formüle edilmesi, lezzet veya genel yeme deneyimi, mutfak robotları için zorlu bir konu olacak. Bu faktörün temiz etiketli gıda katkı maddesi satışlarını engellemesi beklenmektedir.

Ana Segmentasyon şunları içerir:

Türe Göre

 • Doğal Koruyucular
 • Nişasta ve Tatlandırıcılar
 • Doğal Tatlar
 • Doğal Renkler
 • Diğerleri

Uygulamaya Göre

 • İçecekler
 • Günlük
 • Fırın
 • Et ve Et Bazlı Ürünler
 • Diğerleri

Avrupa’da Ön Koşul Olarak Temiz Etiket Hakkında Artan Farkındalık Büyümeyi Kolaylaştıracak

Asya-Pasifik, Avrupa ve Orta Doğu’nun gelişmekte olan pazarlarında temiz etiketleme konusunda artan farkındalığın, küresel temiz etiketli gıda katkı maddeleri pazarının büyümesine yardımcı olması muhtemeldir. Önde gelen pazar oyuncuları temiz etiket için kriterleri belirliyor ve bu nedenle ürünlerin kapsamlı markalaşmasına girişmenin temiz etiketli gıda katkı maddeleri gelirini daha da artırması bekleniyor. Kuzey Amerika ve Avrupa’nın gelişmiş pazarlarındaki tüketiciler, temiz etiketlemenin “organik”, “doğal”, “tam gıdalar”, “sizin için daha iyi” ve “sürdürülebilir” yönleriyle ilgilenmektedir. Bu nedenle kilit üreticiler, gıdaların nasıl yetiştirildiği, tedarik edildiği, işlendiği ve ardından paketlendiği hakkında etiketleri aracılığıyla iletişim kurarak yanıt veriyor. Bu faktör, tüketiciler arasında talebi artırıyor ve bunun da temiz etiketli gıda katkı maddeleri pazarına yardımcı olacağı tahmin ediliyor.

Temiz etiketli gıda katkı maddeleri pazarında yer alan bazı önemli şirketler arasında Kerry Group, Archer Daniels Midland Company, Koninklijke DSM NV, Cargill Incorporated, Corbion NV, Chr. Hansen A/S, Ingredion Incorporated ve Tate & Lyle PLC. Üreticiler, temiz etiketlemenin bir trend veya moda değil, işlenmiş gıda kategorisindeki tüm ürünleri kapsayan bir “yeni norm” olduğunu fark ettiler.

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/clean-labelled-food-additives-market-100739

Hakkımızda:
Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:
Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9th Floor, Icon Tower, Baner –
Mahalunge Road, Baner, Pune-411045,
Maharashtra, Hindistan.
Telefon:
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta: [email protected]