2022-2029’ya Kadar Gelir, Bugünkü ve Gelecek Senaryosuna Göre Uydu Görüntüleme Sektörü Segmentasyonu

Fortune Business Insights, ” Uydu Görüntüleme Pazar Büyüklüğü, Paylaşım ve Sektör Analizi, Uygulamaya Göre (Geospatial Data Acquisition & Mapping, Doğal Kaynak Yönetimi, Gözetim ve Güvenlik, İnşaat ve Geliştirme, Koruma ve Araştırma, Savunma ve İstihbarat, Afet Yönetimi), Son Kullanıma Göre (Devlet, Savunma, Ormancılık ve Tarım, İnşaat) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2029.” Genişbant hizmetlerine yönelik artan talebin, önümüzdeki yıllarda pazarın sağlıklı büyümesini desteklemesi bekleniyor.

Koronavirüs olayı, dünya genelinde birçok endüstride devasa kayıplara neden oldu. Birkaç ülkenin hükümetleri, bu ölümcül virüsün yayılmasını engellemek için sokağa çıkma yasağı ilan etti. Bu tür planlar, üretim ve tedarik zincirinde rahatsızlıklara neden oldu. Ancak zamanla ve kararlılıkla bu zorlu zamanla mücadele edip normale dönebileceğiz. İyi gözden geçirilmiş raporlarımız, şirketlerin her pazarın mevcut senaryosu hakkında derinlemesine bilgi edinmelerine yardımcı olacak, böylece buna göre gerekli stratejileri benimseyebilirsiniz. Uydu görüntüleme pazar raporu, pazarın temel anlayışlarını, önde gelen oyuncular hakkında kapsamlı verileri, seçkin gerçekleri ve rakamları, en son gelişmeleri, önemli itici güçleri ve kısıtlamaları ve baskın bölgeler hakkında zorunlu bilgileri içerir. Dahası,

Raporun Temel Amaçları:

 • Hedef Tüketicileri ve Tercihlerini Analiz Etmek.
 • Rapor Satışlarında Olası Fırsatları, Zorlukları, Engelleri ve Tehditleri Belirlemek
 • Sanayi ve Ekonomik Değişimlere Göre Uygun İş Planlarının Belirlenmesi ve Yapılması.
 • Pazar Rekabetini Analiz Etmek ve Maksimum Rekabet Avantajları Elde Etmek.
 • Bilgiye Dayalı İş Kararlarını Sürdürmek İçin Riskleri ve Engelleri Azaltmak.
 • Bu Çalışmada Piyasayı Yakınlaştırmak İçin Yıllar Dikkate Alınmıştır

Örnek Rapor PDF İsteyin –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/satellite-imaging-market-103372

 

Rapor, Uydu Görüntüleme Pazarındaki Kilit Şirketleri Listeliyor:

 • Google Inc. (ABD)
 • DigitalGlobe, Inc. (ABD)
 • GeoEye, Inc. (ABD)
 • ImageSat International NV (ABD)
 • Airbus Savunma ve Uzay (Almanya)
 • Galileo Group, Inc. (ABD)
 • SpaceView Inc. (ABD)
 • L3Harris Şirketi (ABD)
 • Avrupa Uzay Görüntüleme (Almanya)

Pazar Sürücüsü :

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Konum Tabanlı Hizmetlere (LBS) Artan Talep

Artan güvenlik endişeleri, hükümeti savunma operasyonlarını güçlendirmek için uydu görüntüleme çözümlerinin kullanımını artırmaya yöneltti ve bu da pazarın beklentilerini iyileştirebilir. Devletin savunma sektörüne yönelik artan yatırımlarının pazarın sağlıklı büyümesini desteklemesi bekleniyor. Ayrıca, genişbant hizmetlerine yönelik artan talebin önümüzdeki yıllarda pazarın hızlı bir şekilde genişlemesini sağlaması muhtemeldir. Ayrıca, yaşamı tehdit eden durumları ve felaketleri önlemek için gerçek zamanlı coğrafi bilgi sağlamak için konum tabanlı hizmetlere (LBS) duyulan ihtiyacın pazarın büyümesini artırması bekleniyor. Ancak karasal ve havadan görüntülemenin sunduğu yüksek çözünürlüklü görüntü, pazarın gelişmesini engelleyebilir.   

Raporda Özelleştirme için bize ulaşın –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/satellite-imaging-market-103372

 

Büyümeyi Artırmak İçin Şirketler Arasındaki Sözleşmeler ve Birleşmeler

Birleşmeler, satın almalar, ortaklıklar ve diğerleri gibi çeşitli stratejilerin giderek daha fazla benimsenmesi, pazar üzerinde mükemmel bir etkiye sahip olabilir. Örneğin, Temmuz 2019’da Maxar Technologies, Vivid ve Metro uydu görüntüleri mozaiklerini Esri’nin ArcGIS Living Atlas of the World’e sunmak için üç yıllık bir anlaşma imzaladığını duyurdu. Bu yeni sözleşme, Esri ve Maxar Technologies’in uzun vadeli ortaklığını temel alıyor ve Esri’nin ArcGIS kullanıcılarına mevcut en yüksek kalitede uydu görüntüsü temeli sağlama konusundaki kararlılığını gösteriyor.

Bölgesel Analiz :

Kuzey Amerika’da Pazara Yardımcı Olan Tanınmış Şirketlerin Varlığı

Pazardaki araştırma ve yatırımların artması nedeniyle Kuzey Amerika’nın pazara hakim olması bekleniyor. Google Inc., GeoEye, Inc., ImageSat International NV ve diğerleri gibi önde gelen şirketlerin varlığının bölgedeki büyümeyi artırması bekleniyor. ABD hükümeti mevcut uzay düzenlemelerini yeniliyor ve bunun bölgedeki ticari uzay faaliyetlerini artırması bekleniyor. Asya Pasifik’teki pazarın, Çin ve Hindistan gibi gelişmekte olan ekonomilerdeki gelişmelere bağlı olarak daha yüksek oranda büyümesi bekleniyor. Çin’in pazar talebine önemli ölçüde katkıda bulunması bekleniyor. Avrupa ülkelerinde artan ticarileşme nedeniyle Avrupa’nın tahmin döneminde radikal bir şekilde genişlemesi bekleniyor.

Önemli Gelişmeler:

Kasım 2019 : Vricon CitySuite, şehir ölçeğinde doğruluk gerektiren 3D jeo-uzamsal kullanıcıların çok sayıda ve değişken taleplerini karşılıyor. Vricon CitySuite, şehir çapında varlık yönetiminden akıllı 3D haritalamaya kadar çeşitli etkinliklerde planlamacılara yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Haziran 2019 : Airbus, uçtan uca görüntüleme operasyonlarını kullanmak ve Vision-1, SSTL S1-4 Uydularını geliştirmek için Surrey Satellite Technology Limited ile ortaklığını duyurdu.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/satellite-imaging-market-103372

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9. Kat, Simge Kulesi,
Baner-Mahalunge Yolu,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar