Kızılötesi Görüntüleme Endüstrisi Dünya Çapında Büyüyor Büyüklük, Gelişim Büyüme Stratejileri, 2029’ye Kadar Ürün Kapsamı ve Tahmini

Fortune Business Insights, “Kızılötesi Görüntüleme Pazar Büyüklüğü, Paylaşım ve Sektör Analizi, Teknolojiye Göre (Soğutmalı Kızılötesi Görüntüleme, Soğutmasız) başlıklı bir raporda, kalite kontrol ve denetim uygulamasında kızılötesi kameralara yönelik artan talebin pazarın sağlıklı büyümesini desteklemesinin beklendiğini belirtiyor. Kızılötesi Görüntüleme), Dalga Boyuna Göre (Yakın Kızılötesi, Kısa Dalga Kızılötesi, Orta Dalga Kızılötesi, Uzun Dalga Kızılötesi), Uygulamaya Göre (Güvenlik ve Gözetim, İzleme ve Denetim), Dikey (Endüstriyel, Endüstriyel Olmayan) ve Bölgesel Tahmin, 2022- 2029.” Soğutmasız kızılötesi kameraların artan popülaritesinin, önümüzdeki yıllarda pazar için iş Fırsatlarını teşvik etmesi bekleniyor.

Raporun Temel Amaçları:

 • Hedef Tüketicileri ve Tercihlerini Analiz Etmek.
 • Rapor Satışlarında Olası Fırsatları, Zorlukları, Engelleri ve Tehditleri Belirlemek
 • Sanayi ve Ekonomik Değişimlere Göre Uygun İş Planlarının Belirlenmesi ve Yapılması.
 • Pazar Rekabetini Analiz Etmek ve Maksimum Rekabet Avantajları Elde Etmek.
 • Bilgiye Dayalı İş Kararlarını Sürdürmek İçin Riskleri ve Engelleri Azaltmak.
 • Bu Çalışmada Piyasayı Yakınlaştırmak İçin Yıllar Dikkate Alınmıştır

 

Örnek Rapor PDF İsteyin –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/infrared-imaging-market-102601

 

Kızılötesi Görüntüleme Pazarı Büyük Bir Şekilde Çiçek Açacak; Büyümeyi Artırmak için Soğutmasız Kızılötesi Kameralara Artan Hayranlık

Rapor, Kızılötesi Görüntüleme Pazarındaki Kilit Şirketleri Listeliyor:

 • Cox (Güney Kore)
 • C-TERMAL (Avusturya)
 • DALI Teknolojisi (Çin)
 • FLIR Systems, Inc. (ABD)
 • Fluke (ABD)
 • Sınırsız Sensörler (ABD)
 • Episenorsa (İrlanda)
 • IRCameras LLC (ABD)
 • L3Harris Technologies, Inc. (ABD)
 • Princeton Instruments, Inc. (ABD)
 • Raptor Fotonik (İngiltere)
 • Tonbo Görüntüleme (ABD)

COVID-19 oluşumu, farklı sektörlerdeki çeşitli işletmeleri etkiledi. Bu sağlık felaketinin dünya genelinde çeşitli sektörleri olumsuz etkilediğini anlıyoruz. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu son derece bulaşıcı virüse karşı mücadelede yardımcı olabilir. Bazı sektörler zorlanıyor ve bazıları gelişiyor. Hemen hemen her sektörün bu pandemiden etkileneceği tahmin ediliyor. Zamanın bu önemli ihtiyacında işletmeleri yükseltmek için sonsuz çaba sarf ediyoruz. Uzmanlığımız ve deneyimimiz, bu küresel salgın sırasında yeniden kazanmaya yardımcı olmak için muazzam faydalar sağlayabilir. 

Yavaş yavaş ilerlemek için; Fırsatları Teşvik Etmek İçin Askeri Sektörden Yoğun Talep

DRS ve Raytheon Arasında Büyümeyi Teşvik Eden Anlaşma

İletişim ve silah sistemlerinde önemli bir lider olan DRS Network & Imaging Systems LLC, pilotların zorlu hava koşullarında hava yollarını analiz etmelerine yardımcı olacak bir sistem için kızılötesi sistem parçaları geliştirmek üzere Raytheon Co ile 79,3 milyon ABD Doları değerinde bir sözleşme imzaladığını duyurdu. Şirketler arasındaki ortak girişimin, pazarın gelirini artırması ve pazar için fırsatları hızlandırması bekleniyor. Ayrıca, tüketici elektroniği endüstrisindeki kızılötesi kameralara yönelik artan talebin, tahmin döneminde pazarın sağlıklı büyümesini desteklemesi bekleniyor. Teknolojik olarak gelişmiş Kızılötesi Görüntüleme teknolojisi, çıplak gözle görülemeyen görüntüler üretebilir. Benzer şekilde, teknoloji 9.000 ila 14.000 nanometre (nm) elektromanyetik spektrumda çalışır. Özellikle koronavirüs pandemisi sırasında havaalanlarında kızılötesi görüntüleme kameralarına yönelik artan talebin, pazarın sağlıklı büyümesini desteklemesi bekleniyor. Örneğin, kamera vücut sıcaklığı yüksek olan yolcuları tanıyabilir ve tanımlayabilir. Ancak, sıkı İthalat ve ihracat düzenlemeleri

Bölgesel Analiz:

Asya Pasifik’te Büyümeye Katkıda Bulunmak İçin Artan Savunma Harcamaları

Coğrafi olarak, kızılötesi görüntüleme pazarı Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Dünyanın Geri Kalanı olarak kategorize edilmiştir. Pazarın, IRCameras LLC, L3Harris Technologies, Inc., Princeton Instruments, Inc. ve Tonbo Imaging gibi ABD’deki mevcut sektör oyuncuları sayesinde küresel pazardaki en büyük payı oluşturması bekleniyor. Asya Pasifik’in, çeşitli sektörlerden gelen kızılötesi görüntüleme teknolojisine yönelik artan talep nedeniyle tahmin döneminde muazzam bir şekilde artması bekleniyor. Artan savunma bütçesi ve harcamaları, bağlayıcılar üzerindeki izinsiz girişleri tespit etmek için kızılötesi kameralara olan talebi artıran hayati bir faktör olabilir ve bu da pazarın genişlemesine yardımcı olacaktır. Avrupa’nın öngörülebilir gelecekte hızlı bir büyüme oranına tanık olması bekleniyor.

Üstel Gelişecek Kızılötesi Görüntüleme Pazarı; Gelişen Tüketici Elektroniği Endüstrisi, Pazar İçin İyi Bir Hale Geliyor

Anahtar Geliştirme :

Ocak 2019 : FLIR Systems, Inc., Fransız Silahlı Kuvvetleri operasyonlarını desteklemek için FLIR Black Hornet 3 nano-insansız hava aracı (İHA) ve Kişisel Keşif Sistemi (PRS) sağlamak için Fransız silahlı kuvvetleriyle 89 Milyon ABD Doları değerinde bir sözleşme imzaladı.

Kızılötesi görüntüleme pazarına ilişkin rapor şunları açıklıyor :

 • İşi Geliştirmek için kilit oyuncular tarafından hangi metodolojiler kullanılıyor?
 • Piyasadaki son trendler neler?
 • Pazar payı açısından hangi bölge hakimdir?
 • Gelecekte piyasa senaryosu ne olacak?
 • Pazar satışlarını artırmanın farklı yolları nelerdir?

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/infrared-imaging-market-102601

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9. Kat, Simge Kulesi,
Baner-Mahalunge Yolu,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar