Uçak Kabin Aydınlatma Sektörü Sektörü Yükseltecek Büyüklük: 2022, Büyüme Perspektifleri, 2029’e Kadar Geliştirme Teknolojileri ve Yenilikler

Küresel uçak kabin aydınlatması pazarının, tahmin döneminde artan uçak teslimatları nedeniyle ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından “ Uçak Kabin Aydınlatma Pazarı , 2022-2029 ” başlıklı bir raporda yayınlanmıştır . Geleneksel ışıkların geliştirilmesi, maliyet, dayanıklılık, verimlilik ve taşınabilirlik gibi dezavantajların üstesinden gelecektir. Gelişmiş LED aydınlatmaya yönelik artan talebin pazar büyümesini yönlendirmesi bekleniyor. Enerji tasarrufuna odaklanma nedeniyle, uçak içlerinde LED aydınlatmanın benimsenmesi, pazarın gelişmesi için büyük bir potansiyel sağlayacaktır.

COVID-19, hemen hemen her işletmeyi etkileyen eşi görülmemiş bir küresel halk sağlığı krizidir ve uzun vadeli yansımalarının, tahmin süresi boyunca uçak kabin aydınlatma endüstrisinin büyümesi üzerinde bir etkisi olması beklenmektedir. Göz önünde bulundurulması gereken tüm faktörler, tüketici davranışı ve talebindeki değişiklikler, satın alma alışkanlıkları, tedarik zincirinin yeniden yönlendirilmesi, seyahat kısıtlamaları, pazar dinamikleri ve hükümet eylemidir.

Raporun Temel Amaçları:

 • Hedef Tüketicileri ve Tercihlerini Analiz Etmek.
 • Rapor Satışlarında Olası Fırsatları, Zorlukları, Engelleri ve Tehditleri Belirlemek
 • Sanayi ve Ekonomik Değişimlere Göre Uygun İş Planlarının Belirlenmesi ve Yapılması.
 • Pazar Rekabetini Analiz Etmek ve Maksimum Rekabet Avantajları Elde Etmek.
 • Bilgiye Dayalı İş Kararlarını Sürdürmek İçin Riskleri ve Engelleri Azaltmak.
 • Bu Çalışmada Piyasayı Yakınlaştırmak İçin Yıllar Dikkate Alınmıştır

 

Uçak Kabin Aydınlatma Pazarı Giderek Büyüyecek; Fortune Business Insights, Genişlemeye Yardımcı Olmak İçin Artan Uçak Teslimatlarının Sayısını Diyor

 

Bu Raporun Örnek Kopyasını Talebi- 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/aircraft-cabin-lighting-market-104870

 

Segmentler-

Işık türüne göre, uçak kabin aydınlatması pazarı okuma lambaları, tavan ve duvar, tabela, zemin yolu aydınlatması ve tuvalet aydınlatması olarak bölümlere ayrılmıştır. Uçak tipi bazında pazar, dar gövdeli, geniş gövdeli ve çok büyük uçaklara ayrılmıştır. Son kullanıcı bazında pazar, OEM ve sonrası olarak kategorize edilir. Son olarak, coğrafyaya göre pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Dünyanın Geri Kalanı olarak ayrılmıştır.

Uçak Kabin Aydınlatması Küresel Pazarında Profili Oluşturulan Önemli Oyuncuların Listesi :

 • Astronics Şirketleri (ABD)
 • Cobham Limited (İngiltere)
 • Diehl Stiftung & Co. KG (Almanya)
 • Heads Up Technologies (ABD)
 • Honeywell Uluslararası (ABD)
 • Luminatör teknolojisi (ABD)
 • Birleşik Teknolojiler (ABD)

Rapor Neler Sunar?

Bölgenin başlıca ülkeleri, bölgesel pazara bireysel gelir katkılarına dayalı olarak çizildi. Uçak Kabin Aydınlatma  raporu, başlıca sürücüleri, kısıtlamaları ve pazar fırsatlarını ve bunların uçak kabin aydınlatması için kapsamlı etki analizini açıklar.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Artan Teknolojik İlerleme

Küresel uçak kabin aydınlatma pazarının, öngörülen dönemde gelişen teknoloji nedeniyle büyümesi bekleniyor. Havacılık endüstrisindeki AI tabanlı teknoloji sistemlerinde ve düşük maliyetli aydınlatma çözümlerinde artan gelişme, katkıda bulunan en büyük faktördür. Yeni uçaklarda LED ambiyans aydınlatma sistemlerinin giderek daha fazla benimsenmesi, tek tip hizmet kalitesini sağlamak için eski uçaklarda kabin tadilatı çalışmasına neden oldu. Ambiyans aydınlatma sistemleri, dijital deneyimlerin uçak kabinlerine dahil edilmesi ve ışıldayan acil durum kabin aydınlatmasının tanıtılması gibi önemli gelişmelerin pazar katılımcıları için büyüme olanakları sağlaması bekleniyor.

 

Uçak Kabin Aydınlatma Sektöründe Adım Atacak; Astronics Corporation, Ticari Uçaklar için Enerji Verimli Aydınlatma Seçeneklerini Başlattı

 

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Kuzey Amerika’da Büyümeyi Teşvik Eden Önde Gelen Oyuncuların Varlığı

Kuzey Amerika’nın tahmin döneminde en büyük küresel uçak kabin aydınlatma pazar payına sahip olması bekleniyor. Bu, kilit oyuncuların varlığından kaynaklanmaktadır ve bölgede piyasayı ileriye taşıması beklenmektedir.

Asya Pasifik’in büyük bir pazar payına sahip olması bekleniyor. Bunun nedeni, Hindistan ve Çin gibi ülkelerden ticari uçaklara olan talebin artmasıdır. Örneğin 2019 yılında Boeing tahminine göre Hint havayolları 2019-2039 döneminde 2.380 adete kadar ticari uçak siparişi verecek.

Rekabetçi Peyzaj-

Kazançlı Fırsatlar Yaratmak İçin Artan Birleşme Sayısı

Çalışma, rekabetçi ortamları, kapasiteleri, birleşmeleri ve satın almaları dahil olmak üzere, piyasadaki aşağıdaki ana şirketlerin kapsamlı bir analizini sunmaktadır. Ürün ve hizmet genişlemelerindeki artış ve teknolojik gelişmeler nedeniyle, öngörülen süre boyunca pazarın rekabet ortamının yoğunlaşması beklenmektedir.

Uçak Kabin Aydınlatma Sanayi Geliştirme-

 • Mart 2019: Astronics Corporation, uçaklardaki ticari kabinler için enerji açısından verimli aydınlatma seçenekleri için Nuancia RGBW Strip ışıklarını piyasaya sürdü. Uçak üreticilerine ve havayolu operatörlerine 16 milyon renk sağlıyor.

Bu Rapor Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin- 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/aircraft-cabin-lighting-market-104870

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9. Kat, Simge Kulesi,
Baner-Mahalunge Yolu,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar