2029’a Kadar Yem Tohumu Pazar Büyümesi, Büyüklüğü, Payı, Talebi, Eğilimleri ve Tahminleri

Fortune Business Insights™,  “Yem Tohumu Pazar Büyüklüğü, Pay ve Endüstri Analizi, Mahsul Türüne Göre (Yonca, Yonca, Yonca, Çavdar, Hindiba, Diğerleri), Uygulamaya Göre (Sığır, Kümes Hayvanları, Domuz, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2022-2029” . Yem tohumları, özellikle baklagiller, mükemmel kalite ve miktarda hayvan yemi sunar, topraktaki azot içeriğini arttırır ve toprak kaybını azaltır.

Buna ek olarak, Kasım 2020’de, tarım ve gıda üzerine bilimsel raporlama organizasyonu olan Organik Merkez, çiftçilerin, bilimsel uzmanların ve finansmanla ilgilenen sektör üyelerinin araştırma ihtiyaçlarına yardımcı olmak için Gıda ve Tarım Araştırmaları Vakfı ile el ele verdi. Araştırma. Organize araştırma, organik tarım hakkında artan bilgi ve tarım alanında organik sektörün daha da genişlemesi ile sonuçlanacaktır. Bu, yem tohumlarına olan talebi daha da güçlendirecektir.

Sürüş faktörü

Pazar Büyümesini Sağlamak için Doğal Hayvan Yemine Yönelik Artan Eğilim

Tüketiciler arasında çiftlik hayvanlarının sağlığı konusunda artan farkındalık, doğal ve organik hayvan yemine olan talebin artmasıyla birleştiğinde, hayvan yemi hazırlamada yem tohumlarının kullanımını artırmıştır. Ek olarak, organik et ürünlerinin artan popülaritesi, üreticileri hayvan yemi hazırlamaya yem tohumlarını dahil etmeye itmiştir. Örneğin, Şubat 2017’de JBS Australia, Avustralya’daki organik sığır tedarik üssüne girmek için ilk sertifikalı organik sığırını işlemeye başladı. Bu, şirketin üretimine agresif bir büyüme sağlayacaktır. Bu faktörlerin, küresel yem tohumu pazarının büyümesini yönlendirmesi bekleniyor.

Örnek Rapor Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/forage-seed-market-103208

Bölgesel Görüşler

Kuzey Amerika’da Büyümeyi Desteklemek için Hayvan Besleme Konusunda Artan Farkındalık

North America is predicted to experience robust growth in the global forage seed market. The increasing awareness regarding livestock nutrition in the region is driving manufacturers to produce high quality and healthy animal feed. For instance, in November 2020, Innovafeed and ADM collaborated with the State of Illinois in order to establish a new livestock feed production facility in Decatur. Such factors are expected to increase the demand for forage seeds in North America, which is predicted to drive the forage seed market within the region.

Competitive Landscape

Mergers and Acquisitions to Help Key Players Increase their Market Prominence

The global forage seed market consists of various manufacturers that are currently focusing on research and development activities in order to introduce their new portfolio of organic feeds. This will help them attract the emerging base of organic farmers. In addition, they are investing in mergers & acquisitions and new product launches to increase their market prominence. For instance, in February 2018, DLF, a Denmark-based forage seed producer and distributor, acquired the assets of Gapp Semillas S.A. This acquisition is expected to help DLF increase its market presence in Latin America.

Industry Development:

 • In March 2018, KWS Saat S.E. introduced maize forage varieties. The new product comprises enhanced properties of maize such as improved yield, high kernel content, and improved dairy production by cows.
 • In September 2016, Semillas Fitó, a Spanish company, signed an agreement with Valley Seeds to launch new forage seeds in Europe. This will help the company expand its product portfolio.

Get a Customized Report

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/forage-seed-market-103208

List of Key Players Covered in the Forage Seed Market Report:

 • Dynamic Seeds Ltd.
 • Foster Feed and Seed
 • Golden Acre Seeds
 • Allied Seed
 • DLF International Seeds
 • Pickseed Canada Ltd.
 • Brett Young
 • Land O Lakes Inc.
 • Moore Seed Processors
 • Barenbrug Holding B.V.
 • Others

About Us:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter