Doğal Zeolit ​​Pazarı Hızlı Büyüme, Toplu Gelirler Elde Etme ve 2022’den 2029’a Kadar Tartışılan Faktörler

Global Doğal Zeolitler piyasa büyüklüğünün, tahmin döneminde inşaat sektöründen artan talep nedeniyle momentum kazanması beklenmektedir. Bu bilgiler & nbsp tarafından yayınlanmaktadır; Fortune Business Insights & Ticaret; yaklaşan bir raporda, & ldquo; doğal zeolitler pazarı, 2022-2029 . & Rdquo; Su dahil olmak üzere çok çeşitli katyonları emmelerini sağlayan mikro gözenekli bir yüzeye sahip alüminosilikat minerallerdir. Geleneksel açık çukur madenciliği işlemleri kullanılarak mayınlanırlar ve paletli, toz ve granül gibi çeşitli versiyonlarda mevcuttur. Ayrıca kataliz, katyon değişimi, moleküler eleme ve emilim de dahil olmak üzere bir dizi faydalı özelliğe sahiptir. Ticari emiciler, su ve atık sular, kimyasal ve petrokimya, tarım ve bahçecilik ve inşaat olarak tarım, su arıtma, filtrasyon ve yüzme havuzlarında kullanılırlar.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/natural-zeolites-market-105266

Raporun Kapsamı:
Mevcut ve ortaya çıkan trendlere ilişkin istatistiklerin derinlemesine analizi, Doğal Zeolitler Pazarı dinamikleri hakkında netlik sağlar. Rapor, Porter’ın tedarikçileri ve müşterileri anlama, çeşitli acentelerin oluşturduğu riskler, rekabet gücü ve bir kaynağı anlamak için gelecek vaat eden işadamları gibi çeşitli özelliklerin önemini analiz etmeye yönelik beş gücünü içeriyor. değerli. Ayrıca rapor, çeşitli şirketlerin Doğal Zeolitler Pazarı araştırma verilerini, faydaları, brüt kar marjını, küresel Doğal Zeolitler Pazarı stratejik kararlarını ve daha fazlasını tablolar, grafikler ve rakamlar aracılığıyla kapsar. bilgi grafikleri.

covid-19 etkisi –

COVID-19’un kimya endüstrisinde zararlı etkisi

, son Covid-19 salgınından dolayı zorunlu kilitleme ve ayrı düzenleyici kuruluşlar tarafından empoze edilen sınırlar nedeniyle. Çok sayıda endüstrinin operasyonları geçici olarak durduruldu ya da azaltılmış personel ile çalışıyor. Küresel pazarın, endüstrinin gelir artışı üzerinde önemli olumsuz etkisi olması bekleniyor. Ek olarak, bu makinelerin kurulumu ve bakımı ile ilgili yüksek maliyetler, piyasanın öngörü süresindeki gelir artışını sınırlayabilecek bir faktördür.

segmentler –

Ürün tipine göre, piyasa peletleştirilmiş doğal zeolit, granüler doğal zeolit, toz doğal zeolitlere ayrılmıştır. Uygulama türü temelinde, piyasa koku kontrolü, adsorban, filtrasyon, floküle edici madde, toprak stabilizatörü, katalizör, hayvan yemi ve diğerlerine ayrılır. Son kullanım temelinde, piyasa su ve amp içine parçalanmıştır; Atıksu, Kimya ve Amp; Petrokimya, Tarım ve AMP; Bahçıvanlık, inşaat ve diğerleri. Son olarak, coğrafya ile, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve AMP’ye ayrılmıştır; Afrika.

Rapor ne teklif ediyor?

Doğal Zeolitler için pazar araştırması, ana sürücüler, kısıtlamalar ve sürüş endüstrisi büyümesi olanakları hakkında entegre bilgiler sunar. Araştırma, bileşen, son tüketici ve demografik olarak veri hacmi oluşturmak için devam eder. Büyük marka SWOT analizi, güvenlik açıklarını, güçlü yönlerini ve fırsatları tanımlar.

sürücüler ve amp; Sınırlamalar –

inşaat sektöründe ve NBSP’de artan talep; büyümeyi teşvik etmek için

Küresel doğal zeolitler piyasa büyümesinin, öngörülen dönemde inşaat sektöründeki artan talep nedeniyle büyümesi bekleniyor. İnşaat endüstrisinin hızlı büyümesi ve hafif beton için artan talebi nedeniyle talepleri yüksektir. Yapım malzemeleri altında, hafif agregalarda, toprak stabilizatörlerinde ve boyut taşlarında doğal zeolitler bulunabilir. Genellikle hafif beton üretiminde kullanılır. Düşük termal genleşmesi nedeniyle, üstün ses emilimi ve yangına dayanıklılık özellikleri, hafif beton, inşaat sektöründe düzenli beton üzerinde tercih edilir.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/natural-zeolites-market-105266

bölgesel görüşler

Asya Pasifik’te büyümeyi teşvik etmek için inşaat uygulamalarında artan talebin artması

Asya Pasifik, tahmin süresi boyunca en büyük küresel doğal zeolitler pazar payını tutması beklenmektedir. Ürünün inşaat sektöründeki kabul edilmesi, piyasayı öne sürmesi bekleniyor.

Kuzey Amerika’nın pazarın oldukça büyük bir payına sahip olması bekleniyor. Bu, ürünün tarım ve AMP’de artan kullanımından kaynaklanmaktadır; ABD ve Kanada’daki Bahçıvanlık, bölgedeki lider ülkelerdir.

Rekabetçi manzara –

üreticileri, konumlarını güçlendirmek için R D yatırımlarına odaklanır

Küçük üreticiler ve başlamalar, maliyet etkin üretim çözümleri ile birlikte doğal zeolitler işinde çok fazla fırsat vardır. Örneğin Zeosoft ve Amherst, sektörde nispeten yeni şirket veya başlangıçtır. Bu işletmeler, pazar paylarını ve karlarını büyütmek için stratejik işbirliği girişimlerini kullanıyor.

endüstri geliştirme –

 • Ocak 2019: Hexcel Corporation, özelleştirilmiş R.F’nin lider tedarikçisi olan ARC Technologies LLC’nin satın alındığını açıkladı. veya EMI ve Mikrodalga emici kompozit malzemeler ve bu anlaşma, Hexcel Corporation’ın mevcut gelişmiş malzeme portföyünü güçlendirmesine de yardımcı olacaktır, ayrıca yeni pazarlara girmesine izin verir.

Doğal zeolitler için küresel pazarda profillenmiş anahtar oyuncuların listesi:

 • mavi pasifik mineralleri
 • dp & ldquo; Transcarpathian Zeolit ​​Fabrikası ve Rdquo;
 • Uluslararası Zeolite Corp.
 • Kmi Zeolite Inc.
 • rota madenciliği Corp.
 • bulut madenciliği şirketi
 • Bear River Zeolite CO
 • zeocem
 • Zeotech Corporation
 • D W Corporation

İlgili Haberleri Okuyun:

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter