Hızlı Büyüme, Toplu Gelirler Elde Etme ve 2022’den 2029’a Kadar Tartışılan Faktörler için Biyo-çözünür Polimerler Pazarı Hazırlandı

Global Bioresorbable Polimer Pazarı, nanomedikler, ortopedi, doku mühendisliği ve ilaç teslimatı gibi çok çeşitli biyo-tıbbi uygulamalarda artan kullanımlarından momentum kazanmaya hazırdır. Bu bilgi, önümüzdeki bir raporda Fortune Business Insights & Ticaret; , başlıklı ve ldquo; Bioresorbable Polimerler Piyasa Boyutu, Share Endüstri analizi, ürün (polilaktik asit (PLA), polyglikcolik asit (PGA), polukaprolakton, polisakkaritler, proteinler, diğerleri), uygulama (ilaç teslimatı, ortopedi, diğerleri) ve bölgesel tahmin, 2022-2029 . & Rdquo ; Rapor, bioreesorbable polimerlerin herhangi bir mekanik sökme işlemi gerektirmediğini bildirir. İnsan vücudu tarafından kolayca emilebilirler.

Covid-19 pandemik salgını tüm dünyayı tam bir duruşuna getirdi. Çeşitli şirketler, tedarik zincirlerdeki artan aksamalar nedeniyle büyük finansal kayıplarla karşı karşıya kalmaktadır ve üretim süreçlerinde durur. Birçok hastane, Coronavirus pozitif hastalar için yataklar tükendi. Bir aşı icat edilmedikçe, bu mezar durumunun ne zaman devam edeceğini kimse bilmiyor. Araştırma raporlarımız, piyasayı olumlu ve olumsuz yönde etkileyebilecek her faktörün ayrıntılı analizini sağlar. Ayrıca iş büyümesi ve rekabet için birkaç strateji de kapsamıştık.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/bioresorbable-polymers-market-102760

Raporun Kapsamı:
Mevcut ve ortaya çıkan trendlere ilişkin istatistiklerin derinlemesine analizi, Biyoresorbe Edilebilir Polimerler Pazarı dinamikleri hakkında netlik sağlar. Rapor, Porter’ın tedarikçileri ve müşterileri anlama, çeşitli acentelerin oluşturduğu riskler, rekabet gücü ve bir kaynağı anlamak için gelecek vaat eden işadamları gibi çeşitli özelliklerin önemini analiz etmeye yönelik beş gücünü içeriyor. değerli. Ayrıca rapor, çeşitli şirketlerin Biyoresorbe Edilebilir Polimerler Pazarı araştırma verilerini, faydaları, brüt kar marjını, küresel Biyoresorbe Edilebilir Polimerler Pazarı stratejik kararlarını ve daha fazlasını tablolar, grafikler ve rakamlar aracılığıyla kapsar. bilgi grafikleri.

Bu rapor aşağıdaki soruları cevaplar:

 • Pazar sürücüleri, dinamikleri ve engelleri nelerdir?
 • Hangi bölge önümüzdeki yıllarda pazarı yönlendirecek?
 • Hangi segmentin 2026’nın sonuna kadar pazara hükmetmesi muhtemeldir?
 • Şirketler, pandemik ortamda bioresorbilable polimerlerin satışlarını nasıl artıracak?

sürücüler ve amp; Kısıtlamalar –

büyümeyi hızlandırmak için insanların tek kullanımlık gelirlerini artırmak

Bioresorbilable polimerlerin biyobozunurluğu hakkında dünya çapındaki hastalar arasında artan farkındalık, büyümeyi pozitif olarak etkilemek için belirlenir. Bunun dışında, özellikle gelişmekte olan ülkelerde, insanların harcanabilir gelirleri büyümeye yardımcı olacaktır. Birkaç ülkenin hükümetleri, sağlık altyapılarını geliştirmeye sürekli yatırım yapmaktadır. Ayrıca, tedavi için gelişen prosedürlerin yanı sıra devam eden teknolojik gelişmelerin yanı sıra piyasa için büyüme fırsatları yaratması muhtemeldir. Bununla birlikte, bu ürünlerin pahalı doğası, yakın gelecekte bioresorbilable polimer piyasası büyümesini engelleyebilir.

bölgesel analiz –

Kuzey Amerika, yükselen araştırma ve amp tarafından yakalanan ön planda kalacak; Geliştirme Faaliyetleri

Coğrafi olarak, Kuzey Amerika şu anda Bioresorbable Polimerler Pazar payı açısından lider konumda. Bu büyüme, artan araştırma ve amp sayısına atfedilebilir; Bu bölgedeki sayısız kuruluş ve artan teknolojik gelişmelerden geliştirme faaliyetleri. Öte yandan, Asya Pasifik, ilaca teslim alma sistemleri ve ortopedi için yüksek talep nedeniyle önümüzdeki yıllar boyunca en hızlı büyüyen bölge olmaları beklenmektedir. Ek olarak, Çin ve Hindistan’daki yükselen nüfus, sonunda sağlık hizmetlerinin geliştirilmesini artıracaktır. Ancak, yenilikçi tıbbi teknolojilerin eksikliği, Latin Amerika ve Orta Doğu ve AMP’deki büyümeyi yavaşlatması muhtemeldir; Afrika.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/bioresorbable-polymers-market-102760

rekabetçi manzara –

Temel oynatıcılar, portföyleri geliştirmek için yeni bioresorbilable polimerleri tanıtmayı amaçlar

Bioresorbable polimerlerin piyasası oldukça parçalıdır. Piyasada bulunan şirketler, mevcut ürün portföylerini geliştirmek için kapsamlı araştırma faaliyetleri yürütmektedir. Aşağıda en son iki endüstri gelişimi vardır:

 • Şubat 2020 : Evonik son zamanlarda resomer, serbest akan pudralı bioresorbable polimer oluşturdu. Ultra-düşük metal içeriği içerir ve sterildir. İmplante edilebilir tıbbi cihazların 3B baskı için özel olarak geliştirilmiştir. Bu yeni lansman, Evonik’in ürün portföyünü iyileştirmesine yardımcı olur.
 • Kasım 2019 : Viatel Bioresorbable Polimer, tekliflerinde yeni bir ürün yelpazesi eklemek için Ashland tarafından tanıtıldı. Bu ilaç teslimatı içindir.

Fortune Business Insights & Ticaret; Küresel pazarda faaliyet gösteren tüm belirgin bioresorbilable polimer üreticilerinin isimlerini listeler. Aşağıdakiler gibidir:

 • evonik
 • Corbion
 • Foster Corporation
 • Poly Med Inc.
 • kls martin grubu
 • ashland
 • Diğer önemli pazar oyuncuları

İlgili Haberleri Okuyun:

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter