Otomotiv Boyaları Pazarı Hızlı Büyümeye, Toplu Gelirler Elde Etmeye Hazırlanıyor ve 2022’den 2029’a Kadar Tartışılan Faktörler

Global otomotiv refinish kaplamaların piyasasının, araç gövdesi dükkanları ve tamirciler tarafından kapsamlı kullanımından, araçların ferahlatıcı bir görünüm kazandırması için çekiş yapması bekleniyor. Aynı zamanda, bu tür kaplamalar korozyon ve pas önlemesine yardımcı olur. Fortune Business Insights & Ticaret; Bu bilgileri yaklaşmakta olan bir raporda yayınladı, & ldquo; Otomotiv Refinish Kaplamaları Piyasa Boyutu, Share Endüstri analizi, reçine (poliüretan, alkid, akrilik, diğerleri), teknolojiyle (su kaynaklı, solvent, ve diğerleri), kat tipine (Clearcoat, BaseCoat, Astar, Activator dolgu maddeleri), uygulama yoluyla Araçlar, ticari araçlar, diğerleri) ve bölgesel tahmin, 2020-2027 . & Rdquo; Rapor, otomotiv refinish kaplamaları talebinin otomobil parc, kaza oranlarına ve onarım frekansına bağlı olduğunu söylemektedir.

Global Chemicals endüstrisi, kurumsal temizleyicilerden tıbbi cihazlara otomotiv için uygulamaları kapsar. Covid-19 Pandemik’in nihai seyrine bakılmaksızın, endüstri kaçınılmaz uzun vadeli etkiler bekleyebilir. Doğru raporlarımız, kimya şirket yöneticilerinin yeni fırsatların nasıl aranacağını ve büyümenin nasıl hızlanacağını değerlendirmelerine yardımcı olacaktır. Derinlemesine ilköğretim ve ikincil araştırma yaptık. İkincisi, teknik ve iş edebiyatı hakkında yorumlar yapıyor.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/automotive-coatings-market-102736

Raporun Kapsamı:
Mevcut ve ortaya çıkan trendlere ilişkin istatistiklerin derinlemesine analizi, Otomotiv Boyaları Pazarı dinamikleri hakkında netlik sağlar. Rapor, Porter’ın tedarikçileri ve müşterileri anlama, çeşitli acentelerin oluşturduğu riskler, rekabet gücü ve bir kaynağı anlamak için gelecek vaat eden işadamları gibi çeşitli özelliklerin önemini analiz etmeye yönelik beş gücünü içeriyor. değerli. Ayrıca rapor, çeşitli şirketlerin Otomotiv Boyaları Pazarı araştırma verilerini, faydaları, brüt kar marjını, küresel Otomotiv Boyaları Pazarı stratejik kararlarını ve daha fazlasını tablolar, grafikler ve rakamlar aracılığıyla kapsar. bilgi grafikleri.

Bu rapor aşağıdaki soruları cevaplar:

 • Hangi segment önümüzdeki yıllarda pazarı yönlendirmek için belirlenir?
 • Hangi şirket yakın gelecekte en yüksek geliri kazanacak?
 • Küresel pazarın tahmini, tarihi ve güncel boyutları nelerdir?
 • Kilit firmaları, Covid-19 ortasında otomotiv refinish kaplamaların satışlarını nasıl bozacak?

sürücüler ve amp; Kısıtlamalar –

Büyümeyi ilerletmek için yerli otomobil parçalarının artan maliyeti

Yerli otomobil parçalarının artan maliyeti, önümüzdeki yıllarda otomotiv refinish kaplamaları piyasa büyümesini artırması bekleniyor. Bununla birleştiğinde, yeni yol güvenliği mevzuatının uygulanması ve gelişmiş sürücü yardım sistemlerinin (ADAS) kabul edilmesi, otomotiv refinish kaplamalarına olan talebi teşvik edecektir.

Ayrıca, ürünlerin kişiselleştirme ve kişiselleştirme eğilimi, otomotiv endüstrisindeki özelleştirilmiş araçlara yönelik yüksek talebin artmasına neden olmaktadır. Bugünlerde müşteriler, araçlarını çok iyi bir şekilde görünüyorlar ve dolayısıyla otomotiv refinish kaplamaları kullanıyorlar. Ayrıca, kaza durumlarında, insanlar yeniden satış değerlerini korumak için araçlarını kişiselleştirme eğilimindedir. Bununla birlikte, bu kaplamalar genellikle çevreye tehlike oluşturabilecek toksik kimyasallar içerir. Büyümeyi engelleyebilir.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/automotive-coatings-market-102736

bölgesel analiz –

Asya Pasifik ASIA, artan sayıda araba sayısının artmasıyla besleniyor

Bölgesel olarak, Asya Pasifik’in yakın gelecekte en büyük otomotiv refinish kaplamaları pazar payını hesaba katması bekleniyor. Bu büyüme, bölgedeki artan araba sayısına atfedilebilir. Ek olarak, gelişmekte olan ülkelerde, yol altyapıları hala geliştirilmektedir. Araç refinish ürünler için talebi daha da sürdürür. Öte yandan, Kuzey Amerika, eski araçların yenilenmesi için artan talep nedeniyle istikrarlı bir şekilde büyümeye hazırdır.

Avrupa’da, otomotiv refinish kaplamaları için piyasa, bölgedeki çok sayıda tanınmış otomotiv üreticisinin varlığıyla oldukça fazla büyüyecek. Bununla birleştiğinde, harcanan turizm nedeniyle kabinlerin daha yüksek kullanımı ve önceden sahip olunan arabaların artması büyümeyi destekleyecektir. Latin Amerika, bölgedeki ticari araçlar için yüksek taleple önemli ölçüde çarpıcı bir şekilde büyümeye hazırdır. Genişleyen madencilik endüstrisine atfedilebilir. Son olarak, Orta Doğu ve AMP; Afrika, bu bölgede meydana gelen artan sayıda araç kazası sayısıyla hızla desteklenir.

Satın almadan önce sorgulama:

rekabetçi manzara –

Temel oyuncular, kurum içi çözümlerini ünlü şirketlere sunmaya odaklanır

Piyasa, rekabet gücü kazanmaya devam eden birden fazla bölgesel ve küresel otomotiv refinish kaplamaları üreticisidir. Bunu yapmak için, çoğunlukla üretim kapasitelerinin genişletilmesinde büyük miktarlara yatırım yapıyorlar. Diğerlerinden bazıları, onlara kurum içi ürünlerini sağlamak için tanınmış şirketlerle anlaşmalar imzalıyor. Aşağıda en son iki endüstri gelişimi:

 • Şubat 2020 : Akzo Nobel ve BMW Grubu, dünya çapında 44 lokasyonda ikincil otomotiv refinish kaplamalarını sunmak için bir anlaşma imzaladı. Akzo’nun BMW şubelerinde boya onarımı için Sikkens ve Lesonal markalarını kullanmasını sağlayacaktır.
 • Aralık 2019 : BASF, üretim kapasitesini genişletmek için Çin’deki kaplamalar sitesine yatırım yaptı. Yükseltilmiş tesisdeki üretim 2022’den başlayacak. Bu ek kapasite, şirkete bölgedeki müşterileri ve piyasa büyümesini desteklemelerine yardımcı olacaktır.

Küresel pazarda faaliyet gösteren önde gelen tüm otomotiv refinish kaplamaları üreticilerinin bir listesi :

 • basf se
 • flora refinish kaplamaları LLC
 • ppg endüstrileri sınırlı
 • nippon paint inc.
 • Stahl Holdings B.V.
 • akzonobel n.v.
 • Sherwin-Williams şirketi
 • axalta dünya çapında
 • TCI tozu replinish kaplamaları
 • Kansai Nerolac
 • Eastman Chemical Company
 • carl schlenk ag
 • Diğer önemli pazar oyuncuları

İlgili Haberleri Okuyun:

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter