Poliizobütilen Pazarının Büyük Büyüme ve Talep ile birlikte kademeli olarak artması bekleniyor

Global poliizobütilen piyasa büyüklüğünün, tahmin süresi boyunca polyester lifler için artan talebin artması nedeniyle momentum kazanması beklenmektedir. Bu bilgiler & nbsp tarafından yayınlanmaktadır; Fortune Business Insights & Ticaret; yaklaşan bir raporda, & ldquo; poliizobütilen ve nbsp; pazarı, 2022-2029 . & Rdquo; İlaçlar ve tarımsal paketleme tasarımı için ideal olan mükemmel özelliklere sahip esnek bir polimerdir. Şu anda genellikle tıbbi sıvalarda kullanılır. Özel özellikleri nedeniyle tıbbi sıvalar için lider bir malzeme haline getirilmektedir: Net Mimarlık, Uzun Bağlantı ve AMP; Makromolekül, tekrarlanan çırpma, sinirlilik dışı ve yapıştırma. Özellikle ticari sektörde endüstriyel üretim işletmelerinde artan harcama, piyasaya sürenin öngörü boyunca büyümesini sürdürmeleri öngörülmektedir. Yapıştırıcıların ve sızdırmazlık maddelerinin artan kullanımı, tıbbi ambalajdaki yüksek taleple birlikte, gelecekteki yıllarda PIB tüketimini sürmesi bekleniyor.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/polyisobutylene-market-104577

Raporun Kapsamı:
Mevcut ve ortaya çıkan trendlere ilişkin istatistiklerin derinlemesine analizi, Poliizobütilen Pazarı dinamikleri hakkında netlik sağlar. Rapor, Porter’ın tedarikçileri ve müşterileri anlama, çeşitli acentelerin oluşturduğu riskler, rekabet gücü ve bir kaynağı anlamak için gelecek vaat eden işadamları gibi çeşitli özelliklerin önemini analiz etmeye yönelik beş gücünü içeriyor. değerli. Ayrıca rapor, çeşitli şirketlerin Poliizobütilen Pazarı araştırma verilerini, faydaları, brüt kar marjını, küresel Poliizobütilen Pazarı stratejik kararlarını ve daha fazlasını tablolar, grafikler ve rakamlar aracılığıyla kapsar. bilgi grafikleri.

covid-19 etkisi –

piyasayı engellemek için hükümet kısıtlamaları

Covid-19, kilitleme, seyahat yasaları ve şirket kapanışları sonucunda ekonomileri ve işletmelerin etkilerini etkilemiştir. Küresel poliizobütilen endüstrisi, üretim kompozisyonu arızaları, kilitleme nedeniyle depolama molaları ve bu salgının nedeniyle ofis kapanmaları gibi gerçek olumsuz repermalar yaşayan kilit işletmelerden biridir. Bu sektörler küresel pazar üzerinde inanılmaz bir etkisi oldu.

Ürün tipine göre, piyasa düşük moleküler ağırlığa, orta moleküler ağırlığa ve yüksek moleküler ağırlığa bölünmüştür. Uygulama temelinde, pazar otomotiv, katkı maddesi ve diğerlerine ayrılır. Son olarak, coğrafya ile, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve AMP’ye ayrılmıştır; Afrika.

Rapor ne teklif ediyor?

Rapor, birinci el bilgisi, nitel ve kantitatif analizi endüstri analistleri tarafından toplar ve endüstri profesyonellerinden ve değer zinciri oyuncularından girdi. Tüketici davranışlarındaki gelecekteki eğilimlerin ve değişimlerin doğru tahminleri poliizobütilen endüstrisinin bölgesel genişlemesi.

sürücüler ve amp; Sınırlamalar –

otomotiv endüstrisinden büyümeyi teşvik etmek için artan talep

, küresel poliizobütilen piyasa büyümesinin, projelendirilen dönemde otomotiv endüstrisinden artan talep nedeniyle büyümesi bekleniyor. Uzun yıllar boyunca, otomotiv sektörü benzin katkı maddeleri için birincil pazar olmuştur. Büyüyen orta sınıf ekonomi ve verimli fosil enerji sübstitüsü eksikliği nedeniyle, otomobillerin payı her zaman diğer yakıt katkı maddeleri pazarı kategorilerinden büyük ölçüde daha büyük olmuştur. Uçağın yakıt katkı maddeleri için göreceli alaka, son yıllarda, sonunda artan talebi arttırdı. Dahası, esnek ambalajın piyasası, regüle edilmiş sıcaklık kontrolleri altında tutulması ve saklaması gerektiğinden, dondurulmuş gıdalar sektörüyle tandem’de yetişmesi bekleniyor. pazar, paketleme ve işlenmiş gıdaların yükselen tüketimi ile tahrik ediliyor.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/polyisobutylene-market-104577

bölgesel görüşler

Avrupa’da büyümeyi teşvik etmek için otomotiv sektöründen gelen yüksek talep

Avrupa’nın tahmin süresi boyunca en büyük küresel poliizobütilen pazar payını tutması bekleniyor. Önümüzdeki yıllarda, otomotiv, lastikler ve yapıştırıcılar gibi sektörlerden PIB için artan talep talebi artırmak için öngörülmektedir. Projeksiyon döneminde, alan piyasa satıcılarının genişlemesi için çeşitli şanslar sağlayacaktır. Bu, bu bölgedeki pazarın büyümesi üzerinde önemli bir etkisi olacaktır.

Asya Pasifik’in pazarın oldukça büyük bir payına sahip olması bekleniyor. Ürün araştırması ve geliştirilmesinde büyüyen kimya şirketi yatırımları nedeniyle piyasanın önemli bir bölümünü hesaba katılması öngörülmektedir. Otomotiv ve sızdırmazlık maddeleri gibi son kullanım sektörlerindeki talep, büyümeyi sürdürür.

Rekabetçi manzara –

Küresel poliizobütilen pazarı oldukça düzensizdir. Piyasa oyuncuları, işbirlikleri, genişlemeler, devralmalar ve yeni ürünlerin, ortak girişimler, devralmalar ve diğerlerinin piyasaya sürülmesi gibi bu pazardaki yaklaşımlarını geliştirmek için farklı taktikler kullanır.

satın almadan önce sorgulama:

endüstri geliştirme –

  • Şubat 2021: BASF, Oppanol C ile Kuzey Amerika pazarına girdi. Gıda ambalajlarından diğer endüstriyel uygulamalara kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Küresel pazarda ve NBSP için profillenmiş anahtar oyuncuların listesi; poliizobütilen:

  • basf se
  • ineos
  • TPC grubu
  • lubrizol
  • Kothari Petrokimya
  • Daelim Sanayi Şirketi
  • exxonmobil
  • lanxess

İlgili Haberleri Okuyun:

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter