2029 yılına kadar Çelik Çatı Pazarı Şirket Payı, Sektör Büyüklüğü, Stratejileri ve Tahmini

Fortune Business Insights bir raporda, gelişen inşaat endüstrisinin pazar üzerinde muazzam bir etkiye sahip olmasının beklendiğini belirtiyor  .

COVID-19’un ortaya çıkması dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin farklı sektörlerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki yarattığını anlıyoruz. Ancak bu da geçecek. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu son derece bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Bazı sektörler mücadele ediyor ve bazıları gelişiyor. Genel olarak, hemen hemen her sektörün pandemiden etkilenmesi bekleniyor.

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/steel-roofing-market-102948

Çelik çatı kaplama pazarına ilişkin raporda şunlar öne çıkıyor :

 • Pazara ilişkin üstün görüşler
 • Segmentlerin derinlemesine analizi
 • Son trendler ve gelişmeler
 • Bölgelerin kapsamlı çalışması
 • Tanınmış oyuncular hakkında önemli

Pazar Sürücüsü :

Büyümeyi Hızlandırmak için ABC Dağıtımı ile Badger Building Supply’in Alınması

Büyük şirketler arasında artan işbirlikleri ve satın almaların pazarın sağlıklı büyümesini desteklemesi bekleniyor. Örneğin, Wisconsin, Beloit’te bulunan büyük bir özel Amerikan çatı kaplama tedarik şirketi olan ABC Distribution Co. Inc., West Milwaukee tesisindeki faaliyetlerini ve operasyonlarını genişletmek için Badger Building Supply Inc.’i satın aldığını duyurdu. Dayanıklılığı ve etkinliği nedeniyle çelik çatıların artan kullanımı, önümüzdeki yıllarda pazar için fırsatlar yaratabilir. İnşaat sektöründe çevre dostu ürünlerin kullanımının artmasının önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesini desteklemesi bekleniyor. Ayrıca, hafif çelik çatı kaplama, yeni bina projelerinde iç yapısal güçlendirme ihtiyaçlarını azaltarak malzeme ve işçilik maliyetlerini düşürür. Ek olarak,

Bununla birlikte, aşındırıcı özellikleri nedeniyle yüksek kurulum maliyeti ve zamanında bakım, sonradan benimsenmesini sınırlayabilir ve bu da yakın gelecekte pazar büyümesini engelleyebilir.

Özelleştirme Raporunuzu alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/steel-roofing-market-102948

Bölgesel Analiz :

Asya Pasifik’te Büyümeyi Artırmak için Yükselen Altyapı Geliştirme

Asya Pasifik’teki pazarın, Hindistan ve Çin gibi ülkelerdeki ticari ve endüstriyel sektörlerde artan altyapı gelişimi nedeniyle tahmin döneminde muazzam bir şekilde artması bekleniyor. Kırsal alanlarda okul ve kolejlerin inşası için artan hükümet girişimlerinin, bölgedeki pazarın hızlı bir şekilde genişlemesini sağlayacağı tahmin edilmektedir. Kuzey Amerika’daki pazarın, bölgedeki insanların yüksek yaşam standartları nedeniyle tahmin döneminde yüksek bir büyüme oranı sergilemesi ve bu nedenle lüks ev ve bungalov talebini artırması bekleniyor. İngiltere, İtalya, Fransa ve Rusya’da inşaat sektöründe artan yatırımlar nedeniyle Avrupa’nın önemli bir paya sahip olması bekleniyor. Ticaret ve imalat sektörlerine yönelik artan hükümet harcamalarının bölgedeki genişlemeye yardımcı olması bekleniyor.

Rapor, Çelik Çatı Pazarındaki Kilit Şirketleri Listeliyor:

 • OmniMax International, Inc.
 • Jinhu Renkli Alüminyum Grubu
 • Metal Satış İmalat A.Ş. İdeal Çatı Kaplama Ltd. Şti.
 • ÜST Uluslararası, Inc.
 • Reed’in Metaller, Inc.
 •  Firestone Yapı Ürünleri Şirketi A.Ş.
 • BlueScope Çelik Sınırlı
 • DECRA Çatı Sistemleri A.Ş.
 • Carlisle SynTec Sistemleri.,

İlgili Mesajlar:

Yüzey Dezenfektan Pazarı Gelecek Trendleri

Yüzey Dezenfektan Pazar Büyümesi

Yüzey Dezenfektan Pazarı Coğrafi Segmentasyonu

Önde Gelen Oyunculara Göre Yüzey Dezenfektan Pazar Analizi ve Tahmin

Yüzey Dezenfektan Pazar Fırsatları

Yüzey Dezenfektan Pazar Geliri

Yüzey Dezenfektan Pazar Talebi

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları