Asfalt Pazarı Talebi, Hacim, Büyüme Oranı, Sektördeki Zorluklar ve 2027’ye Gelecek Tahminler

Küresel asfalt pazarının, karıştırma tesislerinde devam eden teknolojik gelişmelerden çekiş kazanması bekleniyor. Ayrıca, birçok üretici, dünya çapında endüstri gereksinimlerini ve tüketici talebini karşılamak için son teknoloji çözümler geliştirmeye odaklanıyor. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından yakın zamanda yayınlanan ” Asfalt Pazar Büyüklüğü, Pay & Endüstri Analizi, Ürüne Göre (Kaldırım, Çatı Kaplama ve Diğerleri), Uygulamaya Göre (Yollar, Su Yalıtımı, Dinlenme ve Diğerleri) başlıklı bir raporda verilmektedir. ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027 .” Rapor ayrıca, asfalt pazar büyüklüğünün 2019 yılında 222,0 milyon ABD Doları olduğunu ve 321,5 milyon ABD Dolarına ulaşmasının beklendiğini belirtiyor.2027 yılına kadar, tahmin döneminde% 4,8’lik bir CAGR sergiliyor.

Bu Rapor Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir:

 • Önemli pazar büyümesinin itici güçleri ve engelleri nelerdir?
 • Hangi segment pazara pay açısından liderlik edecek?
 • Şirketler mevcut koronavirüs enfeksiyonu salgınıyla nasıl başa çıkacak?
 • Rekabeti yoğunlaştırmak için şirketler tarafından benimsenen önemli stratejiler nelerdir?

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/asphalt-market-102998

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Sürdürmek İçin Binaları Sert Havalardan Korumaya Yönelik Artan İhtiyaç

Sık değişen iklim koşulları altyapıları da etkiliyor. Dolayısıyla tüketiciler de bu konuda daha bilinçli hale geliyor. Bunun dışında, küresel ısınmayla ilgili artan endişeler, birçok tüketiciyi, yapıları aşırı hava koşullarından korumak için yeni teknolojiler kullanmaya yönlendirmeye başlıyor. Bu da yeni ve eskiyen yapıları korumak için çatı kaplama talebinin yüksek olmasına neden oluyor. Asfalt günümüzde su yalıtımı ve rekreasyon gibi uygulamalarda giderek daha fazla kullanılmaktadır. Binalarda rutubet, sızıntı, çürüme, küf ve küf oluşumunu önlemek için su yalıtımı gereklidir. Ancak, birçok insan yavaş yavaş bitümlü yollardan beton yollara yöneliyor. Önümüzdeki yıllarda asfalt pazarının büyümesini engelleyebilir.  

Segment-

İnşaat Sektörünün Genişlemesiyle Güçlenecek Karayolu Segmenti

Uygulama açısından, pazar rekreasyon, su yalıtımı, yollar ve diğerlerine ayrılmıştır. Bunlardan rekreasyon segmenti, 2019 yılında bu pazar payına göre %17,4 oranında kazanç sağladı. Bu büyüme, dünya çapında artan nüfusa bağlanabilir. Karayolları segmentinin, inşaat sektörünün genişlemesiyle birlikte baskın olması bekleniyor. Bununla birlikte, mevcut pandemi nedeniyle inşaat sektörü 2020’de düşebilir, ancak önümüzdeki yıllarda yeniden büyümeye başlayabilir.

Bölgesel Analiz-

Asya Pasifik, Hızlı Kentleşmenin Stokladığı Ön Planda Kalacak

Asya Pasifik, bu bölgedeki köklü bir inşaat sektörünün varlığı nedeniyle önümüzdeki yıllarda önemli ölçüde büyüyecek. Hindistan, Çin ve Güney Kore gibi gelişmekte olan ülkeler büyümeye en büyük katkıyı yapan ülkeler. Bu ülkelerdeki sanayi konsolidasyonları ve hızlı kentleşme de pazarı olumlu etkileyecektir. Ancak, COVID-19 salgını büyüme oranını düşürdü. Araştırmamıza göre, Hong Kong’un inşaat sektörü, Çin’den işgücü ve hammadde tedarikindeki kesintiler nedeniyle yakın zamanda yaklaşık 50.000 çalışanı işten çıkardı.

2019 yılında Kuzey Amerika ise 65,43 milyon ABD doları gelir sağladı. Bu büyüme, karayollarının ve yolların bakımının yükselen trendinin yanı sıra konut binalarının rekreasyonuna atfedilebilir. Bunlarla birlikte, olumlu hükümet politikaları, artan inşaat faaliyetleri ve güçlü ekonomik büyümenin bu bölgedeki talebi yönlendirmesi bekleniyor.

Özelleştirilmiş Bir PDF Alın: 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/asphalt-market-102998

Rekabetçi Peyzaj-

Kilit Şirketler, Satışları Artırmak için Diğer İşletmelerden Gelen Siparişleri Paketlemeye Odaklanıyor

Küresel pazar, küresel olarak çok sayıda büyük, orta ve küçük ölçekli şirketin mevcudiyeti ile oldukça parçalanmıştır. Yatırım stratejilerini ısrarla benimsiyorlar, yeni projeler, birleşmeler ve satın almalar, işbirlikleri ve diğerleri kazanıyorlar. Aşağıda sektördeki en son gelişmelerden biri yer almaktadır:

 • Mart 2020 : Ünlü bir yapı malzemeleri sağlayıcısı olan CEMEX, kısa süre önce Birleşik Krallık’taki bir Hızlı Tepki Uyarısı İstasyonları olan RAF Coningsby’ye 25.000 tondan fazla asfalt tedarik etti. Birleşik Krallık hava sahasını koruyor. CEMEX, Savunma Bakanlığı tarafından sağlanan karmaşık asfalt spesifikasyonlarının karşılanmasına yardımcı oldu.

Fortune Business Insights™, küresel pazarda faaliyet gösteren tüm üreticilerin bir listesini sunar. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 • Solaris Otobüs & Otobüs SA
 • ŠKODA ELEKTRİK A.Ş.
 • memleket arabası
 • Astra Otobüsü
 • Gomaco Arabası A.Ş.
 • Molly Şirketi
 • Salzburg AG
 • pandrol
 • BPSWA A.Ş.
 • Bohdan Şirketi
 • ZF Friedrichshafen AG
 • Kiepe Electric GmbH
 • Amerika A.Ş.’nin Yeni El İlanı
 • rezil
 • Yutong
 • Carrosserie HESS AG

Daha İlgili Bağlantılar:

Düzcam Pazar Büyüklüğü

Düzcam Pazar Payı

Düzcam Pazar Büyüklüğü

Düzcam Pazar Payı

Düzcam Pazar Büyümesi

Düzcam Pazar Tahmini

Düzcam Pazar Analizi

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter