Deniz Liman Hizmetleri Pazar Analizi ve Profesyonel Büyüme Anketi 2021-2028

Küresel  deniz limanı hizmetleri pazarı  , verimli ve uygun maliyetli deniz limanı operasyonlarına yönelik artan talepten çekiş kazanmaya hazırlanıyor. Bu bilgi  Fortune Business Insights™  tarafından “ Deniz Limanı Hizmetleri Pazar Büyüklüğü, Paylaşım ve Sektör Analizi, Hizmete Göre (Konteyner Elleçleme Hizmetleri, Gemi Onarım ve Bakım Hizmetleri, Navigasyon Hizmetleri, Tedarik Zinciri ve Lojistik Çözüm Hizmetleri ) başlıklı bir raporda verilmektedir. , Mekanik ve Elektrik Mühendisliği Hizmetleri), Son Kullanıma Göre (İhracat, İthalat) ve Bölgesel Tahmin 2021-2028Rapor ayrıca, deniz liman hizmetlerinin sistemleri entegre etmek, gemi trafik hizmeti sağlamak, altyapı geliştirmek ve varlık yönetimini yönetmek için bir süreç otomasyon sistemi kullandığını belirtiyor. Küresel deniz liman hizmetleri pazar büyüklüğü 2020’de 71,62 milyar ABD dolarıydı. Pazarın 2021’de 73,91 milyar ABD dolarından 2021-2028 döneminde %4,7’lik bir CAGR’de 2028’de 101,98 milyar ABD dolarına çıkması bekleniyor.

PDF Örnek Rapor İste-

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/marine-port-services-market-103540

Küresel pazarda bulunan tüm ünlü deniz limanı hizmetleri sağlayıcılarının listesi :

 • P. Moller-Maersk A/S PSA International (Danimarka)
 • DP World Limited (BAE)
 • Hamburg Limanı (Almanya)
 • Hutchison Whampoa Limited (Hong Kong)
 • Mitsubishi Lojistik Şirketi (Japonya)
 • Ningbo Liman Şirketi Limited (Çin)
 • Shanghai International Port Co. Ltd. (Çin)
 • Tianjin Liman Şirketi (Çin)
 • Diğer önemli pazar oyuncuları

Rusya-Ukrayna Savaşı Etkisi

Sıkışma Önleyici Antenlere Yönelik Üstel Talep, Endüstrinin Büyümesini Bozacak

Havacılık endüstrisinin COVID-19 pandemisinin üstesinden gelmeye çalıştığı bir zamanda, Rusya-Ukrayna savaşı pazar tahminini bozdu. Özellikle, algılama önleme sistemlerine ve GPS’e olan talep arttı. Öyle ki Avrupa ülkeleri güvenli iletim sistemlerine yoğun talep gösterdi. Endüstri oyuncuları, düşmanların algılamasını ve izinsiz girişini önlemek için kullanılan çok platformlu parazit önleyici antenlere yönelik güçlü bir talebe tanık oldu. Çatışmanın hava trafiği ve hammadde tedarik zinciri üzerinde dolaylı bir etkisi oldu.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın – 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/marine-port-services-market-103540 

Bölgesel Görüşler-

Deniz Limanını Geliştirmek İçin Artan Hükümet Fonları Kuzey Amerika’da Büyümeyi Destekleyecek

Coğrafi olarak, Kuzey Amerika en büyük deniz limanı hizmetleri pazar payını oluşturmaya hazırlanıyor. En son teknolojiye sahip bir liman altyapısı inşa etmek için tanınmış deniz limanı hizmet sağlayıcıları tarafından yenilikçi çözümlerin artan gelişimi, bölgesel büyümeye yardımcı olacaktır. Ek olarak, ABD hükümetinden deniz limanlarının geliştirilmesinde artan fonların talebi artırması bekleniyor.

Öte yandan, Asya Pasifik’in, Çin ve Hindistan’daki önceden var olan deniz limanlarının artan şekilde yükseltilmesiyle önemli ölçüde büyümesi muhtemeldir. Avrupa’nın önümüzdeki yıllarda hakim olması bekleniyor. Bu büyüme, bölgedeki artan deniz ticaretine bağlanabilir. Sonunda deniz liman hizmetlerine olan talebi artıracaktır. Dünyanın geri kalanının, operasyonel verimliliklerini artırmak için sağlam liman altyapısına ve deniz limanı hizmetlerine duyulan yüksek gereksinimle beslenen istikrarlı bir büyüme sergilemesi bekleniyor.

Rekabetçi Peyzaj-

Kilit Oyuncular Rekabeti Yoğunlaştırmak için Yeni Anlaşmalar İmzalamaya Odaklanıyor

Deniz liman hizmetleri sektöründe yer alan şirketlerin çoğu, günümüzde diğer tanınmış firmalarla anlaşmalar imzalayarak ayak izlerini genişletmeyi hedefliyor. Bunu, yüksek ihtiyaçları karşılamak için ortaklaşa yeni deniz limanları veya kargo tesisleri inşa etmek için yapıyorlar. Aşağıda sektördeki en son iki gelişme yer almaktadır:

 • Nisan 2020 : Kuzey Çin’de bulunan Shandong Liman Grubu ve Tianjin Liman Grubu, hizmetlerini güçlendirmek için bir küme oluşturmak üzere yeni bir anlaşma imzaladı. Ayrıca liman inşaatını teşvik etmeyi planlıyorlar.
 • Şubat 2020 : APM Terminals Poti (APMT) ve Poti New Terminals Corporation (PNTC), ortak bir dökme yük tesisi geliştirmek için bir anlaşma imzaladı. Poti Deniz Limanı’nın kuzey tarafında inşa edilecek.

Analist ile konuş-

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/marine-port-services-market-103540

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter