Gıda Spreadleri Pazar Satış Geliri, Gelecekteki Talepler, Büyüme Faktörleri ve 2029’a Kadar Gelişen Trendler Tahmini

Küresel gıda spreadleri pazarının, dünya genelinde çeşitli gıda spreadlerine olan talebin artması nedeniyle önemli bir büyüme öngörmesi muhtemeldir. Fortune Business Insights,   “Gıda Marjları Pazar Büyüklüğü, Pay & Sektör Analizi, Türe Göre (Bal, Meyve bazlı spreadler, Çikolata bazlı spreadler, Fındık bazlı spreadler, Diğerleri), Dağıtım Kanalına Göre (Hipermarketler/Süpermarketler, Bakkallar, Özel Perakende Mağazaları, Çevrimiçi Perakende Mağazaları, Yemek Servisi, Diğerleri) Diğerleri ve Bölgesel Tahmin, 2022-2029.”,  tüketicilerin gelişen beğenisinin tahmin döneminde pazarın büyümesinde önemli bir söz sahibi olacağını öngörüyor.

Piyasa Raporu Neleri Kapsar?

Piyasa raporu, öngörülen ufuk boyunca piyasanın karşılaşacağı çeşitli piyasa itici güçlerinin ve kısıtlamaların, fırsatların ve zorlukların ayrıntılı bir değerlendirmesini içerir. Ayrıca, rapor, tahmin döneminde pazar büyümesini etkileyen pazarın bölgesel gelişmeleri hakkında kapsamlı bir araştırma sağlar. Ayrıca rapor, pazar için çeşitli araştırma metodolojilerini kullanan araştırma analistimiz tarafından sektördeki uzman profesyonellerin tavsiyelerinden alınan bilgileri içerir. Rekabet ortamı, ürün lansmanları, ortaklıklar, birleşme ve satın almalar ve şirketler tarafından 2022 ve 2029 yılları arasında pazardaki kaleyi korumak için benimsenen işbirlikleri gibi stratejiler hakkında daha ayrıntılı bilgiler sunuyor.

Örnek Rapor İsteyin

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/food-spreads-market-102250

Büyümeye Yardımcı Ürün İnovasyonu

Gelişmekte olan ekonomilerdeki nüfus arasında yüksek harcanabilir gelir ile birlikte gelişen tüketici zevki, tahmin süresi boyunca üreticiler tarafından ürünlerde inovasyona yol açmıştır. Daha sağlıklı seçenekleri tercih eden insanlar, şirketleri daha sağlıklı spreadler geliştirmeye yönlendirdi. Örneğin, Eylül 2017’de Ferrero, Portekiz’de dünyaca ünlü Nutella’nın daha sağlıklı bir seçeneğini tanıttı. Beyaz çikolatadan oluşan bu besleyici versiyonda ilave şeker ve pam yağı yoktu. Ayrıca, tüketicilerin değişen beğenilerine uyum sağlamaları ve bu sayede firmaların damak zevkine uygun ürünü kişiselleştirmeleri önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesine yön vermesi beklenmektedir. Örneğin, Ağustos 2019’da Hindistan merkezli bir et markası olan Licious,

Bölgesel Analiz:

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Avrupa’da Sağlıklı Gıda Yayılımlarının Üretimi

Bölgeler arasında, Avrupa’nın tahmin döneminde yükselmesi bekleniyor. Bu, sağlıklı gıda ürünlerine yönelik artan talebi karşılamak için sağlıklı sürülebilir ürünlerin üretiminin arttırılması gibi faktörlere atfedilebilir. Kuzey Amerika ise tahmin döneminde önemli bir büyümeye tanık olacak. Bu, şeker ve yağlı ürünlerin olumsuz etkileri konusunda toplumda artan farkındalık gibi faktörlere bağlanabilir. Ayrıca, peynir, tereyağı, jöleler ve reçeller gibi çeşitli sürülebilir ürünlerin mevcudiyeti, öngörülen ufuk boyunca Avrupa’daki pazarı olumlu yönde etkileyecektir. Asya-Pasifik pazarı, 2019 ve 2020 yılları arasında değişen tüketici zevki ve sağlıklı gıda ürünlerine yönelik artan talep nedeniyle ivme kazanacak gibi görünüyor.

Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/food-spreads-market-102250

Rekabet Ortamı:

Conagra Markası Talebi Arttırmak İçin Yeni Ürün Hattını Piyasaya Sürüyor

Eylül 2019’da ABD’li paketlenmiş gıda sağlayıcısı Conagra Brands, Inc., Earth Balance markası altında yeni bitki bazlı yağ serpme ürünlerini tanıttı. Şirkete göre yayılmalar, laktozsuz ve GDO’suz olmakla birlikte tamamen vegan. Pazar raporuna göre, pazarda faaliyet gösteren şirketler, rekabetin yoğun olduğu pazarda maksimum pazar payı elde etmek ve rakiplerini geride bırakmak için çalışıyor. Bunu, öngörülen ufukta birleşme ve satın alma, işbirliği, yeni ürün lansmanları ve ürün genişletme gibi stratejiler benimseyerek yapıyorlar.

Piyasada Yayılan Firmaların Listesi:

  • JM Smucker Şirketi
  • Conagra Markaları, Inc.
  • Unilever PLC
  • Kraft Gıda Grubu, Inc.
  • Siyu Bal Derneği
  • Hershey Co.
  • Ferrero SpA
  • B&G Gıda A.Ş.
  • lindt çikolata
  • Nestle S

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Fortune Business Insights™

LinkedIn  | heyecan  | Bloglar