Kirpik İyileştirici Ajanlar Trendlere, Boyuta, Paya, Şirkete Genel Bakış, 2029’a Kadar Büyüme ve Tahmine Göre Pazar Analizi

Moda ve güzellik endüstrisindeki son trendler nedeniyle küresel kirpikleri artıran ajanlar pazar büyüklüğünün şişmesi bekleniyor. Giderek daha fazla güzellik ve sosyal medya fenomeni, güzellik ürünlerini belirli bir şekilde tanıtıyor ve bu da tüketicileri sahte kirpikler satın almaya veya bu tür güçlendirici ajanları kullanmaya teşvik ediyor.

Bu bilgi Fortune Business Insights’ın “ Kirpik Artırıcı Ajanlar Pazarı, 2022-2029 ” başlıklı raporunda yayınlanmaktadır .

Kirpikleri güçlendirmek ve uzamalarını teşvik etmek için uygulanan ürünler, kirpik arttırıcı ajanlar olarak bilinir. Kondisyonlama ve nemlendirme, kirpik arttırıcının iki işlevidir. Peptitler ve amino asitler bu tedavilerde yaygın olarak kullanılan bileşenlerdir ve yeni kirpiklerin büyümesine, uzamasına ve bir kişinin doğal kirpiklerine yoğunluk kazandırmasına yardımcı olabilirler.

COVID-19 Etkisi-

Kirpikleri Engelleyen Tedarik Zinciri Bozulması Ajanların Pazar Büyümesini Artırıyor

COVID-19 salgını bir pandemi olarak sınıflandırıldı ve dünya çapında bir dizi işletmeye zarar verdi. Pandemiden en çok üretim, lojistik, turizm ve seyahat sektörleri etkilendi. Virüs salgını, bazı ülkelerdeki hükümetleri, enfeksiyonun daha fazla yayılmasını önlemek için sokağa çıkma yasağı uygulamaya sevk etti. Bu nedenle, bazı işletmeler kapalı kalma süresi yaşıyor ve bu da bazılarının uzaktan çalışmasına neden olarak daha düşük üretim ve karlılık ile sonuçlanıyor. COVID-19 salgını öncesinde kişisel bakım işi hızla genişliyordu; ancak, tüketicilerin satın almalarında daha seçici hale gelmesi nedeniyle son zamanlarda bir duraklama yaşadı.

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/eyelashes-enhancing-agents-market-106223

Fortune Business Insights™, şu anda Covid-19 pandemisinin piyasa üzerindeki etkisini azaltmaya çalışan tüm kirpikleri artıran ajanlar pazar şirketlerini listeler:

 • Procter & Gamble (ABD)
 • L’Oréal SA (Fransa)
 • AbbVie Inc. (ABD)
 • Estee Lauder Companies Inc. (ABD)
 • Shiseido Company, Limited (Japonya)
 • Grande Kozmetik, LLC (ABD)
 • Athena Cosmetics, Inc. (ABD)
 • Beauty Essentials LLC (ABD)
 • SkinGen International Inc. (ABD)
 • Cilt Araştırma laboratuvarları (ABD)

Rapor Kapsamı

Kirpik arttırıcı ajanlar raporu, piyasa katılımcıları, sürücüler, kısıtlamalar, kısıtlamalar, uygulamalar, büyüme faktörleri, pazarlama, stratejik planlama ve yeni ürün geliştirme hakkında bilgi verir. Pazar büyümesi ve kar oranı, hacim, üretim kullanımı ve brüt kar marjı, sevkiyat bilgileri ve diğer ilgili unsurların tümü raporda yer almaktadır. Ayrıca, bölgelerin önemli kirpiklere sahip olması ve acentelerin pazar payını artırması öngörülmekte ve bunlar raporda belirtilmektedir.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Teşvik Eden Estetik Prosedürlere Yönelik Kadınlarda Artan Farkındalık

Kadınlar arasında kirpik sağlığı konusunda artan farkındalık, kozmetik ve saç bakım endüstrisinin yükselişi ve markalı kirpik artırıcı ajanların çevrimiçi ortamda kolayca bulunabilmesi, küresel kirpik artırıcı ajanlar pazarını yönlendiriyor.

Ek olarak, tahmin süresi boyunca göz bakım kozmetiklerinin kullanımındaki artış ve göz bakımı kozmetik sağlayıcılarının sayısındaki artış nedeniyle küresel kirpik artırıcı ajanlar pazarının gelişmesi beklenmektedir.

Bölgesel Görüşler

Kuzey Amerika, Daha Uzun Kirpikler için Büyüleyiciliği Arttırarak Desteklenecek

Kilit pazar oyuncularının varlığı, kirpik artırıcı maddeler konusunda artan farkındalık ve yüksek sağlık harcamaları nedeniyle ABD, pazarın çoğunluğunu oluşturuyor. Bu bölgedeki insanlar fiziksel görünümleriyle daha fazla ilgileniyor ve bu da harcamaların artmasına neden oluyor. Güzellik endüstrisi ürün kalitesini iyileştirmeye çalışırken, sofistike ve üstün kirpik arttırıcı maddelere olan talep artmıştır. Ayrıca, aşırı dozda anti-kanser ilaçları kirpiklerin dökülmesine neden olabilir.

Orta Doğu ve Afrika’daki sağlık harcamaları, sağlık hizmetlerinin gelişimine yönelik artan farkındalığın bir sonucu olarak son yıllarda artmıştır. Kirpik artırıcı maddelere yönelik artan talep ve yeni ve sıra dışı moda trendlerinin artan kabulü, Orta Doğu ve Afrika kirpik artırıcı maddeler pazarının büyümesini sağlayan başlıca faktörlerdir.

Segmentler-

Türüne göre, pazar kıvrılma, uzatma, hacim verme ve diğerlerine ayrılmıştır.

Uygulama açısından, küresel pazar onarıcı ve besleyici olarak sınıflandırılır.

İçerik temelinde, küresel pazar bimaprost, kirpik oluşturma serumu, cilt bakım bileşenleri ve diğerleri olarak kategorize edilir.

Coğrafi olarak, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Güney Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’da analiz edilmektedir.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/eyelashes-enhancing-agents-market-106223

Eyelashes Enhancing Agents Market Size Highlights of the Report:

 • Market Penetration: Comprehensive information on the product portfolios of the top players in the Eyelashes Enhancing Agents market.
 • Product Development/Innovation: Detailed insights on the upcoming technologies, RandD activities, and product launches in the market
 • Competitive Assessment: In-depth assessment of the market strategies, geographic and business segments of the leading players in the market
 • Market Development: Comprehensive information about emerging markets. This report analyzes the market for various segments across geographies
 • Market Diversification: Exhaustive information about new products, untapped geographies, recent developments, and investments in the Eyelashes Enhancing Agents market

The Global Eyelashes Enhancing Agents Market Research/Analysis Report Contains Answers to your following questions:

 • Which Manufacturing Technology is used for Eyelashes Enhancing Agents? What Developments Are Going On in That Technology? Which Trends Are Causing These Developments?
 • Who Are the Global Key Players in This Eyelashes Enhancing Agents Market? What are Their Company Profile, Their Product Information, and Contact Information?
 • What Was Global Market Status of Eyelashes Enhancing Agents Market? What Was Capacity, Production Value, Cost and PROFIT of Eyelashes Enhancing Agents Market?
 • What Is Current Market Status of Eyelashes Enhancing Agents Industry? What’s Market Competition in This Industry, Both Company, and Country Wise? What’s Market Analysis of Eyelashes Enhancing Agents Market Trends by Taking Applications and Types in Consideration?
 • What Are Projections of Global Eyelashes Enhancing Agents Industry Considering Capacity, Production and Production Value? What Will Be the Estimation of Cost and Profit? What Will Be Market Share, Supply and Consumption? What about Import and Export?
 • What Is Eyelashes Enhancing Agents Market Chain Analysis by Upstream Raw Materials and Downstream Industry?
 • What Is Economic Impact On Eyelashes Enhancing Agents Industry? What are Global Eyelashes Enhancing Agents Analysis Results? What Are Global Eyelashes Enhancing Agents Development Trends?
 • What Are Market Dynamics of Eyelashes Enhancing Agents Market? What Are Challenges and Opportunities?
 • What Should Be Entry Strategies, Countermeasures to Economic Impact, and Marketing Channels for Eyelashes Enhancing Agents Industry?

Competitive Landscape-

Players Focus on Launching Novel Products to Gain Huge Customer Base

Owing to the presence of numerous major and local companies, the market is averagely amalgamated. To enhance their position in the market, various prime market players are forming partnerships, and tracking mergers and acquisitions with other firms. Moreover, the eyelashes enhancing agents market players are concentrating on refining invention to gain a competitive edge over their competitors.

Key Industry Development-

January 2021, Athena Cosmetics, Inc., a U.S.-located cosmetics corporation, unveiled a novel series of eyelash serums intended to add natural curl to lashes.

Ask for Customization:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/eyelashes-enhancing-agents-market-106223

About Us:

Fortune Business Insights™ offers expert corporate analysis and accurate data, helping organizations of all sizes make timely decisions. We tailor innovative solutions for our clients, assisting them to address challenges distinct to their businesses. Our goal is to empower our clients with holistic market intelligence, giving a granular overview of the market they are operating in.

Contact Us:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9th Floor, Icon Tower,

Baner – Mahalunge Road,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, India.

Phone:

US: +1 424 253 0390

UK: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

Email[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin | Twitter | Blogs