Meyve Olgunlaştırma Ajanları Pazar Büyüklüğü, Brüt Marj, Eğilimler, Gelecek Talebi, Önde Gelen Oyunculara Göre Analiz ve 2029’a Kadar Tahmin

Küresel meyve olgunlaştırma ajanları pazar büyüklüğünün, egzotik meyvelere olan talebin artması ve küresel olarak meyvelerin artan ithalat-ihracat faaliyetlerinin desteğiyle ivme kazanması bekleniyor. Fortune Business Insights, bu bilgiyi  “Meyve Olgunlaştırma Ajanları Pazar Büyüklüğü, Pay & Sektör Analizi, Türe Göre (Etilen, Ethrel, Propilen, Glikol, Kalsiyum Karbür, Diğerleri), Uygulamaya Göre (Klimakterik Meyveler, Olmayan klimakterik Meyveler) ve Bölgesel Tahmin, 2022-2029.”

COVID-19’un ortaya çıkması dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin farklı sektörlerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki yarattığını anlıyoruz. Ancak bu da geçecek. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu son derece bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Bazı sektörler mücadele ediyor ve bazıları gelişiyor. Genel olarak, hemen hemen her sektörün pandemiden etkilenmesi bekleniyor.

Meyve olgunlaştırma ajanları, meyvelerin tam olgunlaşmadan olgunlaşma sürecini hızlandırır. Bu ajanlar genellikle etilen, asetilen ve diğerleri gibi doymamış hidrokarbonlardır. Proseste yaygın olarak kullanılan en yaygın olgunlaşma maddesi kalsiyum karbürdür. Kalsiyum karbür, nemle temas ettiğinde, doğal bir olgunlaşma maddesi olan etilene benzer etkilere sahip asetilen gazı üretir.

Örnek Rapor Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/fruit-ripening-agents-market-103186

Rapor Neleri İçeriyor?

Meyve olgunlaştırma ajanları için küresel pazar raporu, öngörülen ufuk boyunca pazarın karşılaşacağı çeşitli büyüme faktörleri ve kısıtlamaları, fırsatları ve zorlukların ayrıntılı bir değerlendirmesini içerir. Ek olarak, rapor, tahmin döneminde büyümesini etkileyen pazarın bölgesel gelişmeleri hakkında kapsamlı bir araştırma sunar. Çeşitli metodolojileri kullanan araştırma analistlerimiz tarafından sektördeki uzman profesyonellerin tavsiyelerinden elde edilen bilgileri içerir. Rekabet ortamı, ürün lansmanları, ortaklıklar, birleşme ve satın alma gibi stratejiler ve şirketler tarafından 2022 ve 2029 yılları arasında pazarın kalesini korumak için benimsenen işbirlikleri gibi stratejiler hakkında daha ayrıntılı bilgiler sunar. 

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

Büyümeyi Destekleyen İthalat-İhracat Faaliyetlerini Arttırmak

Uluslararası Ticaret Merkezi’ne göre, Ekvador, yaklaşık 3,3 milyar ABD doları tutarındaki ABD’ye toplam muz ihracatının yaklaşık %22,6’sını ihraç etti. Meyvelerin artan ithalat-ihracat faaliyetleri, üstün kaliteli ürünlerin nüfus tarafından tüketilmesini sağlamak için gelişmiş meyve olgunlaştırma maddelerine olan talebi artırmaktadır. Ek olarak, egzotik meyvelere yönelik artan talebin, önümüzdeki yıllarda küresel meyve olgunlaştırma ajanları pazarının büyümesini artırması bekleniyor.

Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/fruit-ripening-agents-market-103186

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Kuzey Amerika’da Büyümeye Yardımcı Olan Meyvelere Yüksek Talep

Tüm bölgeler arasında, Kuzey Amerika’nın tahmin döneminde küresel meyve olgunlaştırma ajanları pazarında önemli bir büyüme yaşaması bekleniyor. Bu, bölgedeki yenilikçi meyve olgunlaştırma ajanlarına olan talebi artırması muhtemel olan çeşitli sağlık yararları nedeniyle meyvelere olan artan talebe atfedilebilir.

Asya-Pasifik pazarının, artan meyve ekimi alanı ve bölgede artan meyve ihracatı nedeniyle 2020 ve 2027 yılları arasında önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor.

REKABETÇİ PEYZAJ

Seçkin Şirketler Gelişmiş Meyve Olgunlaştırma Ajanları Geliştirmek İçin İşbirliğine Odaklanıyor

Küresel meyve olgunlaştırma ajanları pazarı, gelişmiş meyve olgunlaştırma ajanları geliştirmek için diğer firmalarla işbirliği yaparak kalelerini korumaya çalışan büyük firmaların mevcudiyeti ile pekiştirilmektedir. Ayrıca pazarda faaliyet gösteren kilit oyuncular, ortaklık, yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi, birleşme ve satın alma gibi pazarın büyümesine katkıda bulunması beklenen stratejiler benimsiyor.

Sanayi Geliştirme:

  • Mart 2019 –  Katalitik Jeneratörler, bir olgunlaşma odasının dış alanına bağlanan Easy-Ripe Generator’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Şirkete göre, jeneratör etilen üretiyor ve etilen çıkışını odaya geçirmek için bir baca sistemi kullanıyor.

Meyve Olgunlaştırma Ajanları için Küresel Pazarda Profili Bulunan Şirketlerin Listesi:

  • Bayer CropScience
  • Dow Kimyasalları
  • Syngenta AG
  • Nufarm
  • tata kimyasalları
  • Değerli Biyolojik Bilimler
  • Arysta Yaşam Bilimi
  • Katalitik Jeneratörler
  • Diğerleri

Özelleştirilmiş Rapor Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/fruit-ripening-agents-market-103186

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Fortune Business Insights™

LinkedIn  | heyecan  | Bloglar