Paketlenmiş Pirinç Eriştesi Başlıca Kilit Oyuncular Tarafından Kabul Edilen Geliştirme Stratejilerini Pazarlamak ve 2029’a Kadar Rekabet Senaryosunu Anlamak

Küresel paketlenmiş pirinç eriştesi pazar büyüklüğünün tahmin döneminde ivme kazanması bekleniyor. Bu, çölyak hastalığının artan prevalansı ve küresel olarak paketlenmiş pirinç eriştesi talebini artıran organik gıda tüketiminin artması nedeniyle glütensiz gıda ürünlerine yönelik artan talepten kaynaklanmaktadır. Bu bilgi Fortune Business Insights tarafından “Paketlenmiş Pirinç Erişte Pazar Büyüklüğü, Pay & Endüstri Analizi, Kaynağa göre (Beyaz Pirinç, Esmer Pirinç), Dağıtım Kanalına Göre (Süpermarketler/Hipermarketler, Perakende Mağazalar, Çevrimiçi Mağazalar) başlıklı bir sonraki raporunda yayınlanmaktadır. , Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2022-2029.”

COVID-19 Ortasında Paketlenmiş Gıda Ürünleri için Artan Talep

Yeni koronavirüs, insanların evlerine kapanmasını sağladı ve çalışma operasyonlarının küresel olarak yürütülme biçiminde bir paradigma değişikliğine yol açtı. Evden çalışma konsepti, kolda büyük bir atış kazandı. Bunun ortasında, perakende mağazaları paketlenmiş gıda ürünleri için patlayan satışlar kaydetti. Örneğin, Walmart, 2020’nin ikinci çeyreğinde, COVID-19’un ortasındaki güçlü stok birikiminin etkisiyle çift haneli çevrimiçi satışlar kaydetti. Bunun yakın gelecekte paketlenmiş pirinç eriştesi için küresel pazarın büyümesini desteklemesi bekleniyor.

Örnek PDF’yi Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/packaged-rice-noodles-market-103177

Paketlenmiş pirinç eriştesi, esas olarak pirinçten oluşan ve lifli dokusuyla bilinen bir erişte türüdür. Normal eriştelere alternatif bir seçimdir ve tam buğday ürünleri veya kırmızı pirinç kullanılarak üretilirler. Ek olarak, harika bir diyet lifi kaynağıdır ve tüketildiğinde antioksidanların faydasını sağlarlar. Çeşitli faydaları nedeniyle, dünya çapında oldukça tercih edilen bir paketlenmiş gıda ürünüdür.

Rapor Neleri İçeriyor?

Pazar raporu, öngörülen ufuk boyunca pazarın karşılaşacağı çeşitli büyüme itici güçlerinin ve kısıtlamaların, fırsatların ve zorlukların ayrıntılı bir değerlendirmesini içerir. Ek olarak, rapor, tahmin döneminde büyümesini etkileyen pazarın bölgesel gelişmeleri hakkında kapsamlı bir araştırma sunar. Çeşitli metodolojileri kullanan araştırma analistlerimiz tarafından sektördeki uzman profesyonellerin tavsiyelerinden elde edilen bilgileri içerir. Rekabet ortamı, ürün lansmanları, ortaklıklar, birleşme ve satın alma gibi stratejiler ve şirketler tarafından 2020 ve 2027 yılları arasında pazarın kalesini korumak için benimsenen işbirlikleri gibi stratejiler hakkında daha ayrıntılı bilgiler sunar. 

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

Büyümeyi Desteklemek İçin Glutensiz Gıda Ürünlerinin Artan Kabulü

Chicago Tıp Üniversitesi tarafından yayınlanan istatistiklere göre, yaklaşık üç milyon Amerikalı çölyak hastalığından etkileniyor. Yüksek glüten alımı, çoklu organ sistemlerini etkileyen kronik otoimmün tepkileri hızlandırır. Çölyak hastalığının artan prevalansı, nüfusu glütensiz bir diyet seçmeye itiyor. Bunun besleyici ve sağlıklı paketlenmiş pirinç eriştesi talebini desteklemesi bekleniyor. Ek olarak, organik gıda ürünlerine yönelik artan talebin, tahmin döneminde küresel paketlenmiş pirinç eriştesi pazarının büyümesi için iyiye işaret etmesi bekleniyor.

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Büyümeyi Artırmak için Asya-Pasifik’te Yüksek Hammadde Bulunabilirliği

Tüm bölgeler arasında Asya-Pasifik’in tahmin dönemi boyunca küresel paketlenmiş pirinç eriştesi pazarında önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor. Bu büyüme, bölgedeki Hindistan, Çin ve Japonya gibi ülkelerdeki yüksek hammadde mevcudiyetine bağlanabilir.

Özelleştirilmiş PDF Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/packaged-rice-noodles-market-103177 

Kuzey Amerika’daki pazarın, 2020 ve 2027 yılları arasında bölgedeki perakende mağazalarında yeni paketlenmiş pirinç eriştesi satışlarını artırması muhtemel olan glütensiz gıda ürünlerine yönelik artan talep nedeniyle önemli bir büyüme yaşaması bekleniyor.

REKABETÇİ PEYZAJ

Büyük Şirketler Pazar Konumlarını Güçlendirmek İçin Yeni Ürün Lansmanlarına Odaklanıyor

Küresel paketlenmiş pirinç eriştesi pazarı, kalelerini korumaya odaklanan şirketler arasında sağlıklı bir rekabet yaşıyor. Bunu, dünya genelinde sağlıklı gıda ürünlerine yönelik artan talebi karşılamak için yeni paketlenmiş pirinç eriştesi ürünleri sunarak yapıyorlar. Ek olarak, diğer kilit oyuncular, tahmin döneminde pazarın büyümesine katkıda bulunabilecek işbirliği, ortaklık ve birleşme ve satın alma gibi stratejileri benimseyerek konumlarını güçlendirmeye çalışıyorlar.

Sanayi Geliştirme

  • Ekim 2020 – KFC China, Luosi pirinç eriştesi ve kızarmış tavuklu pilav içeren yemeye hazır paketlenmiş gıda ürünlerinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Lansmanın, hızlı atıştırma seçenekleri arayan genç tüketicileri çekmesi bekleniyor.

Paketlenmiş Pirinç Eriştesi için Küresel Pazarda Profili Oluşturulan Şirketlerin Listesi:

  • Thaitan Foods International Co. Ltd.
  • Acecook Vietnam
  • Leong Guan Gıda Üreticisi
  • Tayland Başkanı Gıdalar
  • Tay Korunmuş Gıda Fabrikası
  • Nissin Gıdalar
  • Lotus Gıdaları
  • Erişte
  • Diğerleri

Analistle Konuş

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/packaged-rice-noodles-market-103177

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9. Kat, Simge Kulesi,
Baner-Mahalunge Yolu,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar