Sanayi İstatistiklerine Göre Karma Ksilen Pazarı Patlayıcı Gelir Faktörleri, 2029’a Kadar Büyüklük

Direnç Sıcaklığı Detektörü (RTD) içecek üreticilerinin polietilen tereftalat (PET) şişelerine yönelik artan talebi nedeniyle küresel karışık ksilen pazar boyutunun önemli ölçüde artması bekleniyor. Karışık ksilen, kimyasalların üretiminde kullanılan dünyada en çok tüketilen ikinci aromatik üründür. Tatlı bir kokuya sahip, oldukça uçucu, renksiz bir sıvıdır. Karışık ksilen genellikle benzin karışımlarında karışımın oktan sayısını arttırmak için kullanılır ve üç ksilen izomerinin izolasyonu için bir hammadde görevi görür. Fortune Business Insights™ tarafından hazırlanan yakın tarihli bir rapor, pazarın ayrıntılı bir analizini sunar.

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/mixed-xylene-market-102195

Raporun Öne Çıkanları Neler?

Rapor, pazarın kapsamlı bir analizine ve sürücüler, kısıtlamalar, zorluklar ve yaklaşan fırsatlar gibi başlıca büyüme yörüngelerine dayanmaktadır. Ayrıca sınıf, uygulama ve coğrafya gibi faktörlere dayalı olarak pazarın bölümlendirme tablosunu da tartışır. Rapor, öncelikli olarak büyük endüstri gelişmelerine, mevcut karışık ksilen piyasası trendlerine ve yatırımcıların buna göre yatırım kararları vermelerine yardımcı olacak piyasaya ilişkin diğer ilginç bilgilere odaklanıyor. Ayrıca rapor, piyasa oyuncularının isimlerini ve tahmin yıllarında yüksek gelir elde etmek ve piyasada rekabetçi bir konum elde etmek için benimsedikleri stratejileri listeler.

Market sürücüleri

Boya ve Kaplama Sektörlerinden Artan Talep Pazara Hız Katacak

PET ürünleri üretmek için artan paraksilen talebi, karışık ksilen pazarının büyümesini teşvik etmede önemli bir faktördür. Paraksilen, bir polyester ürünleri, lifleri ve filmleri zinciri yapmak için de kullanılır. Bu ürünlere olan talep, nihayetinde karışık ksilen talebini artıracak ve böylece büyümeyi artıracaktır. Bunun dışında kauçuk ve deri, baskı, böcek ilaçları, boyalar ve kaplamalar gibi çeşitli son kullanım endüstrileri ve diğerleri solvent olarak ksilen kullanır. Bu sektörlerden artan talep, tahmin döneminde pazar için de iyiye işaret edecektir.

Bölgesel Segmentasyon:

Çeşitli Sektörlerden Artan Talep, Kuzey Amerika’nın Pazara Hakim Olmasına Yardımcı Olacak

Coğrafi olarak, Asya Pasifik, Çin’in pazar lideri ve ardından Güney Kore ile en büyük karışık ksilen pazar payına sahip. Bu büyüme, bölgedeki gelişen polimer üretim merkezlerinden kaynaklanmaktadır. Bunun yanı sıra, çeşitli endüstrilerden solvent olarak karışık ksilenin yaygın olarak kullanılmasına yönelik artan talep nedeniyle Kuzey Amerika’daki pazar önemli bir artışa tanık olacaktır. Öte yandan, Latin Amerika’daki pazar istikrarlı bir şekilde büyüyecek, Orta Doğu ve Afrika pazarı ise ambalaj endüstrisindeki iyileşme ve artan talep nedeniyle tahmin döneminde önemli ölçüde büyüyecek. Ayrıca, Avrupa pazarı, madeni yağ yapımında kullanılacak karışık ksilen talebinin artmasıyla birlikte sağlam bir büyümeye tanık olacaktır.

Özelleştirme Araştırma Raporunuzu Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/mixed-xylene-market-102195

Rekabet Ortamı:

Coğrafi Genişlemeye Yapılan Temel Vurgu, Oyuncular İçin İyi Hizmet Edecek

Karma ksilen pazarı üreticileri, toplam üretim kapasitelerini artırmak için birleşmeler ve satın almalar, ortak girişimler ve sözleşmeler ve anlaşmalar gibi işbirlikçi çabalara girişmekte ve böylece pazarda ivme kazanmaktadır. Bunun yanı sıra şirketler, üretim kapasitelerini diğer coğrafyalarda genişletmek için de büyük yatırımlar yapıyorlar. Bu, oyuncuların önümüzdeki yıllarda yüksek karışık ksilen pazar geliri elde etmelerine yardımcı olacak.

Karışık Ksilen Pazarında Faaliyet Gösteren Önemli Oyuncuların Listesi aşağıdaki gibidir:

 • İdemitsu Koşan Ltd.
 • Yeochun NCC Co. Ltd.
 • Chevron Phillips Kimya Şirketi
 • Lotte Kimyasal
 • GS Caltex Şirketi
 • SK Küresel Şirket
 • Galp Enerji
 • Cosmo Enerji Holding Ltd.
 • Exxon Mobil Şirketi
 • Sumitomo Kimya Şirketi
 • YPF SA
 • Taiyo Petrol Şirketi Ltd.
 • Maraton Petrol Şirketi
 • Royal Dutch Shell
 • Mangalore Rafinerisi ve Petrokimya Ltd.
 • CITGO Petrol Şirketi
 • Diğer oyuncular 

İlgili Mesajlar:

Önde Gelen Oyuncular ve Tahminlere Göre Otomotiv Renklendirme Filmi Pazar Analizi

Otomotiv Renklendirme Filmi Pazar Fırsatları

Otomotiv Renklendirme Filmi Pazarı Geliri

Otomotiv Renklendirme Filmi Pazar Talebi

Otomotiv Renklendirme Filmi Pazar Fırsatları

Otomotiv Renklendirme Film Pazarı Gelecek Trendleri

Otomotiv Renklendirme Filmi Pazar Büyümesi

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları