Zırhlı Araç Pazar Analizi 2022 Küresel İçgörüler, Boyut, Tip, Talep, Büyüme Hızı, Ana Segmentler ve Mevcut Eğilimler, Tahmin 2028

Fortune Business Insights tarafından yayınlanan “ Küresel  Zırhlı Araç Pazar  Büyüklüğü, Payı ve Sektör Analizi” başlıklı rapora göre, Platforma göre (Muharebe Araçları, Muharebe Destek Araçları, İnsansız Zırhlı Kara Araçları), Hareket Haline Göre (Tekerlekli, Paletli), Sisteme Göre (Motor, Tahrik Sistemleri, Balistik Zırh, Kule Tahrikleri, Mühimmat Taşıma Sistemleri, Diğerleri) ve 2028’e Kadar Bölgesel Tahmin ” Pazar büyüklüğü 2018’de 17,18 milyar ABD Doları olarak gerçekleşti. Rapor, zırhlı araç pazar dinamiklerinin ve yapısının kapsamlı bir tanımını, kilit pazar segmentlerini belirleyip bunlara ilişkin bilgiler sunarak sabitlendi. Ayrıca finansal konum, ürün, ürün portföyü, fiyat, büyüme stratejileri ve bölgesel mevcudiyet ile önde gelen piyasa oyuncularının kapsamlı bir analizine de odaklanmaktadır. Hissedarların sorularını kaydetmek için PORTER’ın analizini ve SWOT analizini sunar ve gelecekteki yatırım potansiyelini vurgular. Aynı zamanda hangi prosedür ve stratejileri gösterir; şirketler şu anda piyasada uygulama yapıyorlar. Ayrıca zırhlı araç pazarının genişlemesini, büyüme modellerini, kısıtlayıcı faktörleri ve pazar stratejilerini ikna etmenin yollarını ve bileşenlerini incelemektedir.

Örnek Araştırma Raporu İste-

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/armored-vehicle-market-101817 

Rusya-Ukrayna Savaşı Etkisi

Sıkışma Önleyici Antenlere Yönelik Üstel Talep, Endüstrinin Büyümesini Bozacak

Havacılık endüstrisinin COVID-19 pandemisinin üstesinden gelmeye çalıştığı bir zamanda, Rusya-Ukrayna savaşı pazar tahminini bozdu. Özellikle, algılama önleme sistemlerine ve GPS’e olan talep arttı. Öyle ki Avrupa ülkeleri güvenli iletim sistemlerine yoğun talep gösterdi. Endüstri oyuncuları, düşmanların algılamasını ve izinsiz girişini önlemek için kullanılan çok platformlu parazit önleyici antenlere yönelik güçlü bir talebe tanık oldu. Çatışmanın hava trafiği ve hammadde tedarik zinciri üzerinde dolaylı bir etkisi oldu.

Rekabetçi Peyzaj

Polska Grupa Zbrojeniowa SA’nın Pazar Büyümesini Artırmak için RMMV ile İşbirliği

Alman şirketleri MAN Truck & Bus AG ve Rheinmetall AG arasındaki ortak girişim şirketi Rheinmetall MAN Military Vehicles GmbH, diğer adıyla RMMV, Polonya hükümeti tarafından Obrum sp. z oo Polonya ordusunda şu anda hizmette olan yüzlerce Rus yapımı BRDM-2 zırhlı aracının yerini almak üzere tasarlanmış yeni bir tekerlekli araç geliştirecek. Firmalar arasındaki işbirliği anlaşması, 3,5 tonluk kapasitesinin yanı sıra tasarımı ve geliştirilmesi sayesinde önümüzdeki yıllarda pazara iş fırsatları sunabilir. Ayrıca, RMMV genel müdürü ve Rheinmetall Defence yönetim kurulu üyesi Pietro Borgo yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bu geliştirme sözleşmesini, askeri tekerlekli araçlar alanında son derece umut verici bir sınır ötesi stratejik ittifakta önemli bir ilk adım olarak görüyoruz. Ayrıca, “LOTR’yi Avrupa dışında pazarlamak için de mükemmel fırsatlar görüyoruz” diye ekledi. Ek olarak, yeni araçta çığır açan teknoloji, dünya çapında talebi artıracak ve bu da yakın gelecekte zırhlı araç pazarının gelirini hızlandıracak.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/armored-vehicle-market-101817 

Rapor, Zırhlı Araç Pazarındaki Başlıca Şirketleri  Listeliyor:

  • Oshkosh Şirketi (ABD)
  • General Dynamics Corporation (ABD)
  • BAE Systems plc (İngiltere)
  • UralVagonZavod (Rusya)
  • Ukroboronprom (Ukrayna)
  • NORINCO (Çin)
  • Rheinmetall AG (Almanya)
  • Textron Inc. (ABD)

Bölgesel Analiz

Kuzey Amerika’da Pazarı Kolaylaştırmak için Kilit Oyuncular Tarafından Artan Ar-Ge Yatırımları

Kuzey Amerika’daki pazar 6.61 milyar ABD doları gelir elde etti ve zırhlı araçlarda ileri teknolojilerin geliştirilmesi için artan Ar-Ge sayesinde tahmin döneminde baskın kalması bekleniyor. Ayrıca, artan hükümet girişimleri ve savunma sistemini güçlendirmeye odaklanma, Kuzey Amerika’daki pazarın büyümesini hızlandıracak. Asya Pasifik’in Çin ve Hindistan gibi ülkelerde artan savunma bütçesi nedeniyle önümüzdeki yıllarda zırhlı araçlara yüksek talep görmesi bekleniyor. Ayrıca terör faaliyetlerindeki artış, önümüzdeki yıllarda zırhlı araç pazarının büyümesi için de fırsatlar yaratacaktır.

Raporda Özelleştirme için bize ulaşın –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/armored-vehicle-market-101817  

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter