Radar Seviyesi Verici Pazar Analizi ve Profesyonel Büyüme Araştırması 2022-2029

Fortune Business Insights’ın “Radar Seviyesi Verici Pazar Büyüklüğü, Payı ve Sektör Analizi” başlıklı raporunda, radar seviyesi vericileri tarafından sunulan daha yüksek düzeyde doğruluk, güvenilirlik ve istikrarın tahmin dönemi boyunca pazarın talebini artırmasının beklendiğini belirtiyor. , Teknolojiye Göre (Temaslı, Temassız), Frekans Aralığına Göre (C ve X Bandı, W Bandı, K Bandı), Uygulamaya Göre (Sıvılar, bulamaçlar ve arayüzler, Katılar), Endüstriye Göre (Petrol ve Gaz, Kimyasallar, Su ve atık su , Yiyecek ve içecekler, İlaçlar, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2022-2029.” Sektörlerdeki geniş uygulaması nedeniyle pazarın tahmin döneminde muazzam bir şekilde artması bekleniyor.

Koronavirüs vakası, dünyadaki tüm endüstrilerde büyük hasara neden oldu. Birkaç ülkenin hükümetleri, bu ölümcül virüsün yayılmasını engellemek için sokağa çıkma yasağı başlattı. Bu tür planlar üretim ve tedarik zincirinde aksamalara neden oldu. Ancak zaman ve kararlılıkla bu sert zamanla mücadele edebileceğiz ve normale dönebileceğiz. İyi gözden geçirilmiş raporlarımız, şirketlerin her pazarın mevcut senaryosu hakkında derinlemesine bilgi almasına yardımcı olacak ve böylece gerekli stratejileri buna göre uygulayabileceksiniz.

Radar seviyesi verici pazarına ilişkin rapor şunları kapsar:

 • Tüm segmentlerin eksiksiz analizi
 • Önemli pazar eğilimleri
 • En son endüstri gelişimi
 • Gelecek tahminleri
 • Pazarda lider bölgeler

Bu Araştırma Raporunun Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/radar-level-transmitter-market-102604

Rapor, Radar Seviyesi Verici Pazarındaki Ana Şirketleri Listeliyor:

 • Mondi Grubu (Avusturya)
 • Amcor plc (Avustralya)
 • Berry Global Inc. (ABD)
 • BALL CORPORATION (ABD)
 • Stora Enso (Finlandiya)
 • Constantia Esnekleri (Avusturya)
 • Plastipak (ABD)
 • Tetra Pak Uluslararası SA (İsviçre)
 • DS Smith (İngiltere)
 • ExxonMobil Kimyasal (ABD)
 • Diğer Anahtar Oyuncular

Pazar Sürücüsü :

Büyümeyi Artırmak için ABB’nin Yeni Dalga Radarları Serisinin Tanıtımı

Merkezi Zürih, İsviçre’de bulunan İsviçre-İsveç çok uluslu bir şirket olan ABB, yeni bir dizi akıllı kılavuzlu dalga radarı LWT300 Serisini piyasaya sürdüğünü duyurdu. Dalga radarları, gerçek ölçülen seviye ile yanlış sinyalleri otomatik olarak ayırt eden güçlü bir seviye uzman algoritması ile donatılmıştır. ABB’nin yeni akıllı güdümlü dalga radarları serisinin piyasaya sürülmesinin, güçlü algoritması sayesinde yakın gelecekte küresel pazarda mükemmel bir etki yaratması bekleniyor.

Ayrıca, petrol ve gaz, ilaç, su ve atık su, yiyecek ve içecek endüstrisinde artan radar teknolojisi uygulamasının tahmin döneminde pazarı hızlandırması bekleniyor. Radar teknolojisi, metal bir tankta sıvı olması durumunda frekans modülasyonlu sürekli dalga (FMCW) radarı ve darbeli radar kullanarak temassız ölçümler sunduğundan, sürekli seviye ölçümü uygulamalarında temel olarak seviyelerin tespiti için kullanılır. Ayrıca, mikrodalga seviye ölçüm cihazlarının doğru ve kaliteli ölçüm yapabilmesi nedeniyle yüksek oranda kullanılmasının pazarın büyümesini güçlendirmesi beklenmektedir. Örneğin, bu cihazlar, genellikle yaklaşık 10 GHz olan mikrodalga X-bandı aralığında bulunan elektromanyetik dalgaları kullanır.

Ancak, endüstrilerdeki diğer ölçüm cihazlarına olan talep sonuç olarak öngörülebilir gelecekte pazarın büyümesini engelleyebilir.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/radar-level-transmitter-market-102604

Bölgesel Analiz :

Asya Pasifik’teki Genişlemeye Yardımcı Olmak İçin Petrokimyaya Yönelik Yüksek Talep

Emerson Electric, Honeywell International Inc., AMETEK Inc. ve diğerleri gibi büyük şirketlerin varlığı nedeniyle Kuzey Amerika pazarının tahmin dönemi boyunca hızlı bir büyüme oranına tanık olması bekleniyor. Asya Pasifik’in bölgede artan devlet desteği ve düşük üretim maliyetleri sayesinde küresel pazarda önemli bir paya sahip olması bekleniyor. Çin ve Hindistan’daki petrokimya ürünlerine yönelik yoğun talebin, Asya Pasifik pazarının genişlemesine yardımcı olması bekleniyor. Gelişen kimya ve ilaç endüstrileri ile birlikte artan nüfusun bölgedeki pazarı canlandırması bekleniyor. Hindistan ve Çin’de artan sanayileşmenin pazarın hızla genişlemesini sağlaması bekleniyor. Su ve atık su endüstrisindeki yatırımların APAC pazarı için iyiye işaret etmesi bekleniyor.

Bu Araştırmadaki Kilit Oyuncu Değerlendirmesi:

 • Rapor, dünya çapında pazardaki lider şirketlerin ayrıntılı analizini sunar.
 • Bu pazarda yer alan başlıca satıcıların ayrıntılarını sağlar.
 • Şirket profili, elde edilen gelir, malların fiyatlandırması ve üretilen ürünler dahil olmak üzere her şirkete ilişkin kapsamlı bir genel bakış rapora dahil edilmiştir.
 • Raporda, pazardaki rakipler hakkındaki gerçekler ve rakamlar ile önde gelen pazar oyuncularının bakış açıları sunulmaktadır.
 • Söz konusu kilit oyuncularla ilgili son gelişmeler, birleşmeler ve satın almalar pazar raporunda sunulmaktadır.

Önemli Gelişme :

Eylül 2019 : Hawk Ölçüm Sistemleri, Yeni Radar Vericisi SENATOR’un lansmanını duyurdu. SENATOR Radar Seviyesi Vericisi, FMCW (Frekans Modülasyonlu Sürekli Dalga) teknolojisini kullanan temassız bir sensördür.

Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/radar-level-transmitter-market-102604

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlıyor, işlerine özgü zorlukları ele almalarına yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü vererek bütünsel pazar zekası ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | Twitter  | Bloglar