Uçak Ateşleme Sistemi Pazar Büyüklüğü, Pay, Küresel Gelişme, Gelir, Gelecek Analizi, 2029’ye Kadar İş Beklentileri

 

Küresel uçak ateşleme sistemi pazar boyutunun, büyük ölçüde uçak ateşleme sistemleri teknolojisindeki gelişmeler nedeniyle en yüksek CAGR’ye ulaşması bekleniyor. Uçaklardaki ateşleme sistemleri, motor silindirlerindeki bir buji aracılığıyla ateşlemeyi başlatmak için kullanılır. Sistem aynı zamanda verimli yakıt tüketimini de kolaylaştırıyor. Fortune Business Insights™ bu bilgiyi yakında çıkacak olan “Uçak Ateşleme Sistemleri Pazarı, 2022-2029” başlıklı bir raporda sunmuştur. Rapora göre, uçak ateşleme sistemleri birkaç nedenden dolayı büyük bir popülerlik kazanıyor. Örneğin, elektrikli ateşleme sistemlerinin geliştirilmesi ve hızla benimsenmesi, daha uzun ömürlü olmaları ve birçok uçakta kullanılabilmeleri nedeniyle artmaktadır.

Örnek Rapor İste PDF –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/aircraft-ignition-system-market-104060

Uçak Ateşleme Sistemleri Pazarındaki Kilit Oyuncular:

 • Woodward Inc. (ABD)
 • Meggit PLC (İngiltere)
 • Transdigm Group Inc. (ABD)
 • Unison LLC (ABD)
 • Electroair Elektronik Ateşleme Sistemi (EIS) (ABD)
 • 3. Nesil Ateşleme (G3I) (ABD)
 • SureFly Partners Ltd.
 • Air Power Inc. (ABD)
 • Sky Dynamics Corp. (ABD)
 • Aero Inc. (ABD)

Segmentasyon-

Tipine göre pazar, manyeto ateşleme sistemi ve elektronik ateşleme sistemi olarak ikiye ayrılır. Pazar, bileşenlerine göre ateşleyiciler, uyarıcılar, bujiler, ateşleme kabloları vb. olarak bölümlere ayrılır. Motor tipi temelinde pazar, türbin motorları ve pistonlu motorlar olarak ikiye ayrılır. Pazar, platformuna göre insansız hava araçları, sabit kanatlı hava araçları ve döner kanatlı hava araçlarına ayrılıyor. Pazar, son kullanıcı bazında OEM ve satış sonrası olarak ikiye ayrılıyor. Coğrafi olarak, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Dünyanın Geri Kalanı olarak sınıflandırılmıştır.

Raporda Özelleştirme için bize ulaşın –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/aircraft-ignition-system-market-104060

 

Rapor Kapsamı-

Rapor, piyasanın titiz bir şekilde incelenmesi için PESTLE Analizi ve Porters’ın Beş Kuvvet Analizini içermektedir. Rapor, hatasız bir tahmin için yukarıdan aşağıya ve aşağıdan yukarıya yaklaşımları kullanan yenilikçi bir metodoloji izliyor. Rapor ayrıca, pazarın bölgesel manzarasının kesin analizi için PESTLE Analizini de içerir. Rapor, bölgesel, ülke ve küresel düzeylerde çok sayıda paydaşla yapılan görüşmeler yoluyla toplanan bilgileri sunar. Rapor ayrıca önemli trendler, ürün geliştirmeleri, yenilikler vb. dahil olmak üzere son sektör gelişmelerini de vurgular.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Pazar Büyümesini İlerlemek İçin İnsansız Hava Araçlarında Kapsamlı Kullanım

Uçak ateşleme sistemlerindeki teknoloji geliştikçe, bu sistemlerin gelişmiş askeri uçaklarda benimsenmesi de artmaktadır. Elektrikli ateşleme sistemleri, bu sistemlerin insansız hava araçlarına montaj uygulaması nedeniyle talep artışı yaşamıştır. Elektrikli ateşleme sistemleri daha iyi yakıt ekonomisi sağlar ve aynı zamanda daha uzun ömürlüdür. Yakıt tasarruflu uçak sistemlerine olan talep arttığından, bunun uçak ateşleme sistemleri pazarındaki büyümeyi de hızlandırması bekleniyor. Hafif uçak sistemlerinin geliştirilmesi ve bu sistemlerin entegrasyonunun çok sayıda büyüme fırsatı yaratması beklenmektedir.

Ancak, uçak sistemi tasarım düzenlemesinden kaynaklanan komplikasyonların pazar büyümesini engellemesi bekleniyor.

Bölgesel Görüşler-

Kuzey Amerika Küresel Pazar Büyümesinde Hakimiyet Sağlayacak

Savunma altyapısını geliştirmeye yönelik büyük yatırımlar, yakıt tasarrufu sağlayan, teknolojik olarak gelişmiş sistemlerin artan şekilde benimsenmesi ve bölgede bulunan Transdigm Group Inc., Woodward Inc., vb. küresel uçak ateşleme sistemleri pazar payında önemli bir paya sahiptir.

Çin, Güney Kore, Hindistan gibi ülkelerde sürekli büyüyen havacılık sektörü, bölgedeki ticari araçlara olan talebi artırıyor. Bunun, Asya Pasifik’in önümüzdeki yıllarda önemli bir büyümeye tanık olmasına yardımcı olması bekleniyor.

Dünyanın Geri Kalanı, COVID-19 salgınının neden olduğu azalan ticari uçak teslimatları nedeniyle yavaş büyüme bekliyor.

Rekabetçi Manzara-

Küresel uçak ateşleme sistemleri pazarı, bölgesel ve küresel seviyelerde mevcut kilit oyuncularla oldukça konsolide edilmiştir. Ürün yenilikleri, yeni lansmanlar ve ittifakların önümüzdeki yıllarda kilit büyüme stratejileri olarak geçerli olması bekleniyor. Örneğin, Unison LLC, Haziran 2019’da, geliştirilmiş kullanım ömrü ve iyileştirilmiş performansa sahip modern uçak ateşleyicilerini piyasaya sürdü.

Sektörel Gelişmeler-

 • Kasım 2019: Unison LLC, Alaska Airlines’ın CFM56-7 filosu için son teknoloji ateşleyici fişlerini sağlamak üzere Alaska Airlines ile uzun vadeli bir sözleşme imzaladı.
 • Temmuz 2019: Alco Corporation’ın yan kuruluşu Lycoming Engines, birinci sınıf elektronik ateşleme sistemini piyasaya sürdü.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgula –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/aircraft-ignition-system-market-104060

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlıyor, işlerine özgü zorlukları ele almalarına yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü vererek bütünsel pazar zekası ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9th Floor, Icon Tower,
Baner-Mahalunge Road,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
BK: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | Twitter  | Bloglar