Deniz Limanı Hizmetleri Pazarı Küresel Analizi, Paylaşım, Fırsat, İşletmeye Genel Bakış ve Tahmin 2028

Küresel  deniz limanı hizmetleri pazarı  , verimli ve uygun maliyetli deniz limanı operasyonlarına yönelik artan talepten güç almaya hazırlanıyor. Bu bilgi,  Fortune Business Insights™  tarafından ” Deniz Limanı Hizmetleri Pazar Büyüklüğü, Pay ve Sektör Analizi, Hizmete Göre (Konteyner Elleçleme Hizmetleri, Gemi Onarım ve Bakım Hizmetleri, Navigasyon Hizmetleri, Tedarik Zinciri ve Lojistik Çözüm Hizmetleri )” başlıklı bir raporda verilmektedir. , Makine ve Elektrik Mühendisliği Hizmetleri), Son Kullanıma Göre (İhracat, İthalat) ve Bölgesel Tahmin 2021-2028Rapor ayrıca, deniz limanı hizmetlerinin sistemleri entegre etmek, gemi trafik hizmeti sağlamak, altyapı geliştirmek ve varlık yönetimini yönetmek için bir süreç otomasyon sistemi kullandığını belirtiyor. Küresel deniz limanı hizmetleri pazar büyüklüğü 2020’de 71,62 milyar ABD dolarıydı. Pazarın 2021-2028 döneminde %4,7’lik YBBO ile 2021’de 73,91 milyar ABD dolarından 2028’de 101,98 milyar ABD dolarına çıkması öngörülüyor.

PDF Örnek Rapor İste-

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/marine-port-services-market-103540

Küresel pazarda bulunan tüm ünlü deniz limanı hizmetleri sağlayıcılarının listesi :

 • P. Moller-Maersk A/S PSA International (Danimarka)
 • DP World Limited (BAE)
 • Hamburg Limanı (Almanya)
 • Hutchison Whampoa Limited (Hong Kong)
 • Mitsubishi Logistic Corporation (Japonya)
 • Ningbo Limanı Şirketi Limited (Çin)
 • Shanghai International Port Co. Ltd. (Çin)
 • Tianjin Liman Şirketi (Çin)
 • Diğer kilit piyasa oyuncuları

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Desteklemek İçin Akıllı Deniz Limanlarının Arttırılması

Deniz limanı inşaatlarında artan yatırımlar, önümüzdeki yıllarda deniz limanı hizmetleri pazarını büyütmeye hazırlanıyor. Ayrıca son yıllarda konteyner elleçleme hizmetleri de oldukça rağbet görmektedir. Gelişmekte olan ülkelerde hükümet ve özel kuruluşlar, deniz limanlarını genişletmek için yatırımlarını hızlandırdı. Bununla birlikte, gelişmiş bölgelerde akıllı deniz limanlarının artan gelişimi, deniz limanı hizmetleri için yüksek talep yaratacaktır. Ancak deniz limanları yüksek bakım ve işletme maliyetleri gerektirmektedir. Büyümeyi engelleyebilir.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın – 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/marine-port-services-market-103540 

Bölgesel Görüşler-

Deniz Limanı Geliştirmeye Yönelik Artan Devlet Fonları, Kuzey Amerika’daki Büyümeyi Destekleyecek

Coğrafi olarak, Kuzey Amerika en büyük deniz limanı hizmetleri pazar payını oluşturmaya hazırlanıyor. Son teknoloji liman altyapısını inşa etmek için tanınmış deniz limanı hizmeti sağlayıcıları tarafından yenilikçi çözümlerin artan şekilde geliştirilmesi, bölgesel büyümeye yardımcı olacaktır. Ek olarak, ABD hükümetinin deniz limanı geliştirme alanındaki artan finansmanının talebi artırması bekleniyor.

Öte yandan, Asya Pasifik’in, Çin ve Hindistan’da önceden var olan deniz limanlarının artan iyileştirmesiyle önemli ölçüde desteklenmesi muhtemeldir. Avrupa’nın önümüzdeki yıllarda hakim olması bekleniyor. Bu büyüme, bölgedeki deniz ticaretinin artmasından kaynaklanmaktadır. Sonunda deniz limanı hizmetlerine olan talebi artıracaktır. Dünyanın geri kalanının, operasyonel verimliliklerini artırmak için sağlam liman altyapısına ve deniz limanı hizmetlerine yönelik daha yüksek gereksinimle desteklenen istikrarlı bir büyüme sergilemesi bekleniyor.

Rekabetçi Manzara-

Kilit Oyuncular, Rekabeti Yoğunlaştırmak İçin Yeni Anlaşmalar İmzalamaya Odaklanıyor

Deniz liman hizmetleri sektöründe yer alan şirketlerin çoğu, günümüzde diğer tanınmış firmalarla anlaşmalar imzalayarak ayak izlerini genişletmeyi hedefliyor. Bunu, yüksek ihtiyaçları karşılamak için ortaklaşa yeni deniz limanları veya kargo tesisleri inşa etmek için yapıyorlar. Aşağıda sektördeki en son iki gelişme verilmiştir:

 • Nisan 2020 : Shandong Port Group ve Kuzey Çin’de bulunan Tianjin Port Group, hizmetlerini güçlendirmek için bir küme oluşturmak üzere yeni bir anlaşma imzaladı. Ayrıca liman inşaatını teşvik etmeyi planlıyorlar.
 • Şubat 2020 : APM Terminals Poti (APMT) ve Poti New Terminals Corporation (PNTC), ortaklaşa bir dökme yük tesisi geliştirmek için bir anlaşma imzaladı. Poti Limanı’nın kuzey tarafında inşa edilecek.

Analistle konuş-

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/marine-port-services-market-103540

Diğer Haberleri Oku:

Rotarcraft Motor Pazar Büyüklüğü

Helikopter Havacılık Yazılımı Pazar Payı

Güç Elektroniği Pazarının Büyümesi

Uydu Görüntüleme Pazar Tahmini

Paraşüt Pazar Analizi

C4ISR Pazar Fırsatları

Gece Görüş Kapsamları Pazar Eğilimleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

 

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter  Blogları