Beyazlatıcı Maske Kilit Oyuncular, Pay, Gelir, Trendler, Boyut, Büyüme, Fırsatlar ve 2029’a Kadar Bölgesel Tahmine Göre Pazar Analizi

Kirlilik nedeniyle çevrede bulunan zararlı maddelere karşı cilde direnç sağlayan cilt bakım ürünlerine olan talebin artması nedeniyle küresel beyazlatıcı maske pazarı büyüyecek. Fortune Business Insights , ” Beyazlatıcı Maske Pazarı, 2022-2029başlıklı raporunda bu bilgiyi paylaşıyor .

Cilt beyazlatıcı maskeler, ciltteki gözenekleri toz, kirlenmiş maddelerden arındırarak temizler ve pürüzsüz bir cilt sağlayarak ürün talebini artırır. Birkaç şirket, tekliflerine yönelik tüketici talebini artırmak için farklı platformlarda cilt beyazlatıcı kremlerin kullanımını teşvik ediyor. Örneğin Pure Earth, dünya çapında 200 milyondan fazla insanın kirlilik nedeniyle cilt hastalıklarından muzdarip olduğunu belirten araştırmalar yayınladı. Kremleri cilde etkin kan dolaşımı sağlar ve cilt kalitesini artırır. Cilt bakım ürünlerinin bu kadar çekici özellikleri, bu pazarın geleceğini desteklemektedir.

COVID-19’un Etkisi

En büyük kişisel bakım şirketlerinden bazıları pandemi sırasında dirençli satışlar yaşadığından, COVID-19 salgını kişisel bakım endüstrisi üzerinde ılımlı bir etki yarattı. Örneğin, Kasım 2020’de Colgate-Palmolive, 2019’a göre %5,5’lik bir artış bildirirken, Johnson & Johnson, pandemiye rağmen 2020’nin ilk çeyreğinde satışlarında %54’lük bir artış kaydetti. Bu rakamlar, tüketicilerin evlerine kapandıklarında etkili cilt bakımı sağlama konusunda giderek daha bilinçli hale gelmesiyle, beyazlatıcı maske pazarının büyümesinin koronavirüsten etkilenme olasılığının düşük olduğunu gösteriyor.

Örnek PDF Broşürü Alı[email protected] www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/whitening-mask-market-103885

Segmentler

Pazar, ürün tipine göre yüz, eller, bacaklar ve diğerlerine göre bölümlere ayrılmıştır. Malzeme kullanımına göre sentetik ve doğal olarak ayrılır. Son kullanıcılar bazında pazar, erkekler ve kadınlar olarak ayrılmıştır. Coğrafi olarak Kuzey Amerika, Asya Pasifik, Avrupa, Güney Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya dağılmıştır.

Raporun Önemli Noktaları

Rapor, önde gelen çeşitli segmentler ve pazar eğilimleri hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. Pazar sürücüleri ve kısıtlamaları hakkında kapsamlı bir şekilde konuşur ve bölgesel gelişmeleri ve COVID-19’un küresel pazar üzerindeki etkisini tartışır. Ayrıca, piyasanın kilit oyuncularının üstlendiği stratejilerden de bahsediyor.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Stoke Pazarını Büyütmek İçin Cilt Beyazlatıcı Kremlere Yönelik Artan Bilinirlik ve Talep

Beyazlatıcı maskeler, cildi besleyen ve yaşlı nüfusu çeken, ürünün satışını artıran yaşlanma karşıtı özellikler içerir. Örneğin 2017’de Birleşmiş Milletler, dünya nüfusunun 962 milyondan fazlasının 60 yaşında olduğunu bildirdi. Ayrıca, aşırı güneş ışığına maruz kalmanın neden olduğu cilt hastalıklarından muzdarip olan birkaç kişi cilt kremlerini giderek daha fazla kullanıyor ve beyazlatıcı maske pazarının büyümesini sağlıyor.

Ancak piyasa için en büyük kısıtlayıcı faktörlerden biri hassas cilde sahip kişilerin bu kremleri kullanmaktan dolayı yan etkilerle karşılaşmalarıdır. Bu nedenle, ürünün neden olduğu alerjilerin pazarın büyümesini engellemesi bekleniyor.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/whitening-mask-market-103885

Rekabetçi Manzara

Leading Companies to Undertake Novel Strategies to Survive the Intensely Competitive Market

To overcome the problem of whitening masks and other such products causing allergies on sensitive skins, key market companies have announced new series of products aimed for all skin types. For example, a company named Kiko launched bright lift masks, made for various skin types to increase the product’s reach. In addition, companies are also conducting research & development activities to produce several products satisfying the needs of the consumers.

Regional Insights

 Asia Pacific to Emerge as the Leading Market Attributable to Consumer Preference for Good Skin

The Asia Pacific region will dominate the whitening mask market share because of the increasing awareness of the benefits of such products, such as anti-aging and fair skin, in the region. One factor driving the demand for skin care products in this region is escalating pollution, which is damaging skin health, necessitating the application of advanced cosmetics. In addition, the rising per-capita income of the people is also a factor for increasing demand for skin care products.

Many consumers in North America are focused on maintaining good skin, boosting the demand for whitening masks in the region. The demand for beauty products is expected to increase by 13% in the US in 2018, as per data published in a CNN article titled “The skincare industry is booming”, reaching a value of USD 5.6 billion.

 

Industry Development

November 2019: Nikka launched peel-off masks providing healthy skin and removing dead skin cells. They are aimed towards people focusing on maintaining good skin health.

Inquiry before [email protected] www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/whitening-mask-market-103885

List of Key Players Covered in the Whitening Mask Market Report

  • Shanghai Chicmax
  • Pechoin
  • Costory
  • Yalget
  • Herborist
  • JOU Biotech
  • L’oreal
  • Avon
  • Unilever

About Us:

Fortune Business Insights™ delivers accurate data and innovative corporate analysis, helping organizations of all sizes make appropriate decisions. We tailor novel solutions for our clients, assisting them to address various challenges distinct to their businesses. Our aim is to empower them with holistic market intelligence, providing a granular overview of the market they are operating in.

Contact Us:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Supreme Headquarters,

Survey No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Highway,

Pune – 411045, Maharashtra, India.

Phone:

US :+1 424 253 0390

UK : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

Email: [email protected]

Connect us via Social Media Channels:

LinkedInFacebookTwitter