Kilit Oyunculara Göre Biberon Pazar Analizi, Pay, Gelir, Trendler, Boyut, Büyüme, Fırsatlar ve 2029’a Kadar Bölgesel Tahmin

Fortune Business Insights™’ın ” Biberon Pazarı- 2022-2029 ” başlıklı raporunda, küresel biberon pazarı boyutunun, çalışan kadın sayısının artması nedeniyle önümüzdeki yıllarda dinamik bir büyüme yaşayacağı tahmin ediliyor .

Genç ebeveynler için çalışma programlarının giderek daha yoğun hale gelmesiyle, bebeklerine biberonda içmeye hazır bebek maması vererek beslenmelerini dengeli tutmanın bir alternatifini bulmuşlardır. Harvard Business Review’a göre, Çin ve Hindistan’da çalışan kadın sayısı önemli ölçüde arttı. 2014’te kadınlar, Çin’in toplam nüfusunun %49’unu ve iş gücünün %64’ünü oluşturuyordu. Çin’de 25 ila 34 yaş aralığındaki çalışan annelerin neredeyse %72’sinin çocuğu var. Böylece Philips gibi markalar tarih, saat ve beslenme süresini ölçecek ve kaydedecek biberonlarla karşımıza çıktı. Bluetooth aracılığıyla ebeveynin cihazına bağlanabilirler ve ebeveynlere kişiselleştirilmiş beslenme tavsiyeleri verirler. Bu deneyler ve yenilikçi fikirler, pazarın önümüzdeki yıllarda yeni zirvelere ulaşmasını sağlayacaktır.

COVID-19 Etkisi

COVID-19 salgınının patlak vermesi küresel ekonomiyi felç etti ve biberon pazarı da kayıplara uğradı. Çoğu bebek ürünü formülü süt ve protein kaynaklarından yapılır. Hindistan en büyük süt üreticisidir ve katı bir tecrit uygulamasına girmiştir, bu da tarımsal sanayilerde büyük aksamalara ve düşük sıvı gıda tüketimine neden olarak pazarı olumsuz etkilemiştir.

Örnek PDF Broşürü Alı[email protected] www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/baby-bottle-market-103894

Biberon Piyasası Raporunda Kapsanan Kilit Oyuncuların Listesi:

 • Mayborn Grubu Sınırlı
 • BABİSİL
 • Güvercin,
 • El Sanatları Şirketi
 • munchkin
 • Philips
 • Küçük olan
 • tane
 • buche bebek
 • Eşit akış
 • Richell Şirketi

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Pazar Büyümesini Yönlendirmek İçin Yeni Doğan Nüfusu Genişletmek

Dünya çapında artan yeni doğan çocuk nüfusu, biberon pazarını yönlendirecek. Dünya çapında iyileşen finansal koşullar ve ebeveynler tarafından yüksek kaliteli ve maliyetli biberonların artan kullanımı, bebek maması pazar segmentini yönlendirecektir. Birleşmiş Milletler raporuna (BM) göre 2015 yılında 0-4 yaş arası 670 milyondan fazla bebek dünyaya geldi. Bu sayı geçti ve 2020 yılında 0-4 yaş arası 700 milyon bebeğe ulaştı. Nüfus, pazarın zorlayıcı yıllarda büyümesine yardımcı olacaktır.

Öte yandan, ebeveynler günümüzde artan sağlık endişeleri nedeniyle bebeklerini ev yapımı yiyeceklerle beslemeyi tercih ediyor. Ayrıca bazı biberonlarda kullanılan plastiklerin kalitesiz olması nedeniyle bebeklerin beslenmesinde kullanılan plastik şişeler daha az kullanılmaktadır. Bu faktörlerin piyasanın ana kısıtlamaları olması muhtemeldir.

segmentasyon

Ürün tipine göre pazar, plastik şişeler, cam şişeler ve paslanmaz çelik şişeler olarak ayrılmıştır. Bebek kategorisine göre, yeni yürümeye başlayan çocuklar ve küçük bebekler olarak ayrılır. Dağıtım kanalları temelinde, pazar çevrimdışı ve çevrimiçi olarak bölümlere ayrılmıştır. Coğrafi olarak, küresel pazar Kuzey Amerika, Asya Pasifik, Avrupa, Güney Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/baby-bottle-market-103894

Rekabetçi Manzara

Önemli Oyuncular Küresel Satışları Artırmak İçin Yenilikçi Biberonları Piyasaya Sürmeyi Hedefliyor

Küresel pazar, çalışan ebeveynlerin bebeklerinin beslenme gereksinimlerini yönetirken karşılanmamış ihtiyaçlarını yönetmek için akıllı biberonları piyasaya sürmeye çalışan çok sayıda kilit şirkete ev sahipliği yapmaktadır. Aşağıda sektördeki en son iki gelişme verilmiştir:

October 2019: Silicon Plastics Inc. acquired Berkshire innovation center for $13.8 million to supply mold of baby bottle nipples. This acquisition will promote the market growth.

November 2018 Littleone introduced an AI-based smart baby bottle and diaper sensor. It will help parents know about the feeding patterns. Also, the smart-Peepee, a diaper sensor, will track the baby’s bowel activities. Such innovative technologies used by companies will boost the market.

Regional Insights

Rising Requirement for Breastfeeding Bottles to DriveGrowth inNorth America

North America is anticipated to hold the major share in the market owing to the increased consumption of breastfeeding milk. Also, the ban of bisphenol A by the Food and Drug Association (FDA) in the manufacturing of infant bottles has boosted up the market in this region.

On the other hand, the Asia Pacific region is also expected to grow due to the rising awareness of different baby bottle products, coupled with the increasing number ofwborns in this region. Also, a report by the China Children Baby Maternity Expo (CBME) states that in 2018, baby care product sales saw an increment by 20 percent as compared to previous years.

Inquiry before [email protected] www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/baby-bottle-market-103894

About Us:

Fortune Business Insights™ delivers accurate data and innovative corporate analysis, helping organizations of all sizes make appropriate decisions. We tailor novel solutions for our clients, assisting them to address various challenges distinct to their businesses. Our aim is to empower them with holistic market intelligence, providing a granular overview of the market they are operating in.

Address:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9th Floor, Icon Tower, Baner –

Mahalunge Road, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, India.

Phone:

US: +1 424 253 0390

UK: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

Email: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter