Kilit Oyunculara Göre Diyabetik Çorap Pazar Analizi, Pay, Gelir, Eğilimler, Boyut, Büyüme, Fırsatlar ve 2029’a Kadar Bölgesel Tahmin

Küresel diyabetik çorap pazar büyüklüğü, artan sağlık bilinci nedeniyle hızla ivme kazanıyor. Bu bilgiler Fortune Business Insights tarafından ” Diyabetik Çorap Pazarı , 2022-2029 ” başlıklı raporunda yayınlanmaktadır . Bu çoraplar, ayak yaralanması, artan kan akışı ve ayakları kuru tutma olasılığının yüksek olduğu diyabetle ilişkili riskleri azaltmak için tasarlanmıştır. Ürün ayrıca mantar önleyicidir, antibakteriyeldir, nem emici bir malzeme kullanır ve başka özelliklere sahiptir. Ayrıca prediyabetik kişiler de diyabetik çorap kullanmanın sağlığa olan faydalarının farkına varmakta ve bu çorapların satışına katkıda bulunmaktadır. 

COVID-19 Etkisi

Pazar, COVID-19 Nedeniyle Olumlu Etki Yaşıyor

COVID-19, diyabet çorapları pazarının büyümesini olumlu etkiledi. İnsanlar sağlık konusunda daha bilinçli olmaya ve sağlık risklerine karşı hazırlıklı olmaya başladıkça diyabetik çorap satışı fayda sağladı. American Diabetes Association’a göre diyabetli kişilerde Covid-19’a yakalanma riski daha yüksektir. Virüs vücudun çeşitli hayati organlarına saldırdığında, diyabetik çoraplar için beklenmedik bir pazar ortaya çıktı. Bu durum aynı zamanda satış oranlarının düşük olduğu bölgelerde bile diyabetik çorap konusunda bir farkındalık yaratmıştır.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/diabetic-socks-market-104128

Pazarda Profili Oluşturulan Kilit Oyuncuların Listesi:

Siren

simcan

ÇORAP

Scholl’s Wellness Co.

Cupron

iletişim

SIGVARIS GRUBU

Sağlık Manzaraları

Rapor Neleri İçeriyor?

Rapor, uzmanlar tarafından mevcut diyabetik çorap pazarı hakkında derinlemesine bilgiler veriyor. Rapor, ürünü ve uygulamalarını tanıtırken, bu ürünün geleceği hakkında bize fikir veriyor. Ayrıca COVID-19’un mevcut durumunu da göz önünde bulundurur ve pazarın gelecekteki kapsamını açıklar. Rapor ayrıca çeşitli diyabetik çorap üreticilerinin son gelişmelerini ve temel stratejilerini de içermektedir.

Sürüş faktörü

Pazar Büyümesini Desteklemek İçin Diyabet Prevalansının Artması

Dünya genelinde artan diyabet vakaları, diyabet çorapları pazarındaki büyümeyi hızlandırıyor. Örneğin, Dünya Sağlık Örgütü’ne göre yaklaşık 422 milyon yetişkin diyabet hastasıdır. Ayrıca çoraplardaki kan dolaşımının, sıcaklığın, sağlık puanının ve diğerlerinin izlenmesi gibi teknolojik gelişmeler, bu ürünün pazarda büyümesi için önemli bir şans veriyor. Buna ek olarak, bunyonlar, plantar fasiit, diyabetik nöropati ve diğerleri gibi çeşitli ayak hastalıkları olan hastalar. Ayrıca, gelişmiş ülkeler tarafından sağlık hizmetlerine yapılan artan harcamalar, ürün büyümesini önemli ölçüde artırıyor.

Bölgesel Bilgiler

Satışları Artırmak İçin Kuzey Amerika Pazarında Diyabetik Çoraplara Artan Talep

North America is predicted to lead the diabetes socks market share during 2021-2028. The increasing number of obese patients has contributed to the massive demand for these socks in the US and Canada. As per the National Diabetes Statistics Report 2020, around 89% of people suffering from obesity also have diabetes. The high cost of medicines has also shifted the population to look for preventive measures such as diabetic socks.

Asia Pacific is expected to experience a substantial development in the foreseeable future. This is due to the rising number of diabetes cases in this region. The International Diabetes Federation data issued on November 2019 and May 2020 the diabetes casesn various countries in this region are as follows: China- 116.45 million, India- 77 million, Bangladesh- 8.4 million, and Sri Lanka- 1.2 million.

Market Segmentation

Based on product type, the market is bifurcated into regular socks and smarts socks. By material, the market is divided into polyester, cotton, nylon, and wool. On the basis of quality, the socks are separated into low, standard, and premium. Based on geography, the market is divided into North America, Europe, Asia Pacific, South America, and the Middle East & Africa.

Inquiry before Buying:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/diabetic-socks-market-104128

Competitive Landscape

Key Players to Focus on Innovations and Effectiveness of Diabetic Socks

The landscape spans across the different qualities, brands, price ranges, the materials used, and technological advances. New innovations have been taking place in the diabetic socks market, such as the development of smart diabetic socks.

Ask for Customization:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/diabetic-socks-market-104128

About Us:

Fortune Business Insights™ offers expert corporate analysis and accurate data, helping organizations of all sizes make timely decisions. We tailor innovative solutions for our clients, assisting them to address challenges distinct to their businesses. Our goal is to empower our clients with holistic market intelligence, giving a granular overview of the market they are operating in.

Contact Us:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9th Floor, Icon Tower,

Baner – Mahalunge Road,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, India.

Phone:

US: +1 424 253 0390

UK: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

Email[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  |  Twitter  |  Bloglar