C4ISR Pazar Öngörüleri: 2022, Aşamalı Eğilimler, Büyüme Fırsatları ve 2026’ya Kadar Gelir Tahmini

C4ISR, komuta, kontrol, iletişim, bilgisayar, gözetleme ve keşif çözümlerini ifade eder. Afganistan, Suriye ve Irak’ta artan savaşlar, C4ISR sistemlerinin gelişmiş savaşta artan önemini muhtemelen vurgulayacak ve böylece küresel C4ISR pazarını yönlendirecektir. Woodbridge, faaliyetlerini C4ISR alanına genişletmek için Sev1Tech LLC’yi satın aldığını duyurdu. C4ISR teknolojisinin iyi bilinen özelliklerinden bazıları otomatik zeka, gerçek zamanlı veri keşfi ve veri birleştirmedir. Askeri operatörler, bu özelliklerin yardımıyla taşınabilir cihazlarında önemli bilgiler toplayabilir. C4ISR sistemlerinin, insansız hava araçlarına ve sensörlere olan artan talep nedeniyle jeo-uzamsal istihbaratta kullanılması muhtemeldir. Bu, C4ISR pazar büyümesini daha da artıracaktır. Sistem durum hakkında gerçek zamanlı bilgi sunar, askeri personelin karar almasını kolaylaştırır. Artan askeri harcamalar ve yeni satın alma programlarının başlatılması, muhtemelen C4ISR sistemlerine olan talebi artıracaktır.

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/c4isr-market-100855

Fortune Business Insights,  “Platforma (Hava, Kara, Deniz, Uzay), Uygulamaya Göre (İletişim, Komuta ve Kontrol, Bilgisayarlar, İstihbarat, Gözetleme ve Keşif (ISR) ve 2026’ya Kadar Coğrafya Tahmini . , rapor, pazarın rekabet ortamı ve kilit oyuncular tarafından iş stratejilerinin benimsenmesi hakkında titiz bir çalışma sunuyor.

Kuzey Amerika Pazarını Yönlendirmek İçin Orduda Gelişmiş BT Yeteneklerine Olan İhtiyacın Artması

Bölgeler arasında, Kuzey Amerika’nın küresel C4ISR pazarında tahmin yıllarında güçlü bir büyüme kaydetmesi bekleniyor. Bölge, C4ISR sistemlerini teknolojik olarak yükseltmek için askeri alana ağır yatırımlar yapmayı planlıyor. Yeni platformlarda araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin artırılması ve yeni savunma programlarının uygulanması pazarın büyümesini etkileyen faktörlerdir. Tüm bu faaliyetlerin, sahadaki ve uzak yerlerdeki askeri birlikler arasında etkili iletişim ve operasyon sağlaması beklenmektedir. Rapora göre, Kuzey Amerika’nın tahmin dönemi boyunca küresel C4ISR pazar payının büyük bölümünü oluşturması bekleniyor.

C4ISR pazar talebinin, tahmin dönemi boyunca Asya Pasifik’te artması bekleniyor. Bunun başlıca nedeni, Hindistan, Japonya ve Çin gibi ülkelerden gelen gelişmiş savaş talebinin artmasıdır. Gözetim sistemlerinin etkinliğini artırmak amacıyla iletişim, bilgisayar istihbaratı ve savaş alanı komutasındaki son gelişmeler bu bölgedeki pazarı yönlendiriyor.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/c4isr-market-100855

Raytheon ve United Technology’nin Savunma İçin Birinci Sınıf ve Gelişmiş Sistemler Yaratmak İçin Birleşmesi

Fortune Business Insights, küresel C4ISR pazarında faaliyet gösteren bazı önemli oyuncuların profilini çıkarıyor. Bunlar arasında Lockheed Martin, Raytheon, Rockwell Collins, BAE Systems, Thales, Leonardo, Elbit Systems ve Northrop Grumman, Saab, General Dynamic, Kratos Defence and Security Solutions, Serco Inc., ManTech International Corporation, Harris Corporation, Rheinmetall Defence bulunmaktadır.

C4ISR çerçevesi, duruma dayalı farkındalık etkinliklerini geliştirme, kullanıcıların acil durumlarda hızlı soruşturma yapmalarına izin verme ve askeri güçlerin güvenliğini artırma yeteneğine sahiptir. C4ISR sistemleri, özellikle havacılık ve askeri silahlı kuvvetler için gerçek zamanlı veri keşfi ve otomatik zekaya ilişkin stratejik içgörüler sunabilir. Bunun da 2026 yılına kadar C4ISR pazar boyutunu artırması bekleniyor. Savaşçılar, cihazlarına ilgili ve faydalı bilgileri indirebilir ve liderlik seviyelerine göre verileri senkronize edebilir.

Satın Almadan Önce Soruşturma:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/c4isr-market-100855

Şirketler tarafından yapılan son gelişmelerden bazıları aşağıda belirtilmiştir:

Haziran 2019:  United Technologies ve Raytheon Company, savunma ve ticaret sektörlerinden eşit pay almak için bir anlaşma imzaladı. Ortaklık, havacılık ve savunma sektörlerindeki endişeleri gidermek için son derece gelişmiş ve birinci sınıf C4ISR sistemleri geliştirmeyi amaçlıyor. Bu kombinasyon, müşteri önceliklerini göz önünde bulundurarak uygun maliyetli ve yenilikçi çözümler sunmak için Ar-Ge yetenekleri sunan Raytheon Technologies Corporation olarak adlandırılabilir.

Eylül 2019:  Elbeit Systems, yeni bir anti-drone nötralizasyon ve koruma sisteminin tanıtıldığını duyurdu. Düşman insansız hava araçlarına karşı araç ve konvoy korumasına yönelik artan talep, şirketi yeniden drone araç taktik sistemi geliştirmeye teşvik etti.

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn Facebook Twitter Blogları