Temel Eğilimler, Ana Yönlendiriciler ve Zorluklarla Durumsal Farkındalık Piyasası Kapsamlı Çalışması 2021-2028

Küresel havalimanı yönetim sistemleri pazarı, dünya çapında birçok büyük ölçekli şirketin varlığından kaynaklanacak. Havalimanlarındaki altyapıların iyileştirilmesine yönelik çalışmaların önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesinde büyük etkisi olacaktır. Fortune Business Insights tarafından hazırlanan “Havalimanı Yönetim Sistemleri Pazar Büyüklüğü, Payı ve Sektör Analizi, Bileşene Göre (Yazılım, Hizmetler), Havalimanı Büyüklüğüne Göre (A Sınıfı, Sınıf B, Sınıf C, Sınıf D), Uygulamaya Göre ( Güvenlik, İçerik Yönetimi, Lojistik, Entegrasyon, İşbirliği, Kapı Yönetimi, Performans Yönetimi, İş Uygulamaları, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2021-2028”, pazar, ürün Ar-Ge’sine yapılan artan yatırımlarla önemli ölçüde yükselecek.

Koronavirüsün hızla yayılması tüm dünyada bir aciliyet duygusu yarattı. Hastalığın yayılmasını engellemek için alınan sıkı önlemlerle birlikte birçok büyük işletme durma noktasına geldi. Nihayetinde, hastalığın hızla yayılması, hükümetleri katı önlemler almaya zorladı. Rapor, Covid-19 salgınının küresel pazar üzerindeki etkisini içeriyor ve büyük şirketlerin bununla nasıl başa çıktığını tartışıyor. İşletmenizin COVID-19 salgını sırasında ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba harcıyoruz. Deneyimimize ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için size endüstriler genelinde bir koronavirüs salgını etki analizi sunacağız. Seyahat yasakları nedeniyle, havalimanı yönetim sistemleri sektöründeki şirketlerin önümüzdeki yıllarda büyük bir darbe alması muhtemeldir.

Havaalanı yönetim sistemleri, bir havaalanındaki operasyonları düzene sokmak için kullanılan araçlardır. Bu sistemlerin maliyet etkinliğini sağlama ve havaalanı ekipmanının genel işlevlerini geliştirme yeteneği, önümüzdeki yıllarda genel pazarın büyümesi üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır. Artan hava yolculuğu sayısı, dünya çapında daha geniş bir ürün kabulüne yol açacaktır. Havaalanı yönetim sistemlerine yapılan büyük yatırımlar ve devlet kuruluşlarının modern konseptleri entegre etmeye yönelik artan bütçe tahsisleri, çeşitli büyüme fırsatları yaratacaktır. Ayrıca, genel havalimanı altyapılarını iyileştirmek ve müşteri hizmetlerini iyileştirmek için gösterilen çabalar da pazarın büyümesi lehine sonuçlanacaktır.

Bu Araştırma Raporunun Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/airport-management-systems-market-102869

Artan Şirket İşbirlikleri Pazar Büyümesine İvme Sağlayacak

Rapor, son yıllarda genel pazarın büyümesine katkıda bulunan çeşitli faktörleri kapsamaktadır. Tüm faktörler arasında, artan sayıdaki şirket işbirlikleri ve birleşmeleri, son yıllarda genel pazarın büyümesi üzerinde en yüksek etkiye sahip olmuştur. Ekim 2019’da SITA, Gana, Accra’daki Kotoka Uluslararası Havalimanı’ndan bir sözleşme imzaladığını duyurdu. Bu sözleşme ile şirket, havalimanındaki tüm yolcu işlemlerini ve bagaj yönetim sistemlerini geliştirecek, yönetecek ve destekleyecektir. Şirket ayrıca, gelişmiş kavramların entegrasyonu yoluyla havalimanı işletim sistemlerini düzene sokacak ve karmaşık süreçleri basitleştirecek. Bu tür şirket işbirliklerinin sayısının artması, önümüzdeki yıllarda genel pazarın büyümesi üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır.

Asya Pasifik Büyük Bir Pazar Payına Sahip Olacak; Mevcut Havalimanı Operasyonlarını Yükseltme ve İyileştirme Çalışmaları Büyümeye Yardımcı Olacaktır

Rapor, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Orta Doğu ve Afrika dahil olmak üzere beş ana bölgede devam eden pazar eğilimlerini analiz ediyor. Tüm bölgeler arasında, Asya Pasifik’teki pazarın önümüzdeki yıllarda baskın hale geleceği tahmin edilmektedir. İyileştirilmiş havalimanı altyapılarına yönelik artan talep, pazarda faaliyet gösteren şirketler için çeşitli büyüme fırsatları yaratacaktır. Bu bölgede birkaç büyük ölçekli şirketin varlığı da bölgesel pazarın büyümesine katkıda bulunacaktır. Artan hava yolculukları, Hindistan ve Çin gibi ülkelerde artan nüfusla birleştiğinde pazarın büyümesine katkıda bulunacaktır.

Raporda profili belirtilen şirketlerin listesi:

  • Amadeus IT Group SA (İspanya)
  • Collins Havacılık. bir Raytheon Technologies şirketi (ABD)
  • Damarel Systems International Ltd. (Birleşik Krallık)
  • IBM Corporation (ABD)
  • Görünüm (İspanya)
  • Indra Systems SA( İspanya)
  • Inform Software Corporation (ABD)
  • Ressa (Fransa)
  • Siemens AG (Almanya)
  • Ultra Electronics Holdings PLC (Birleşik Krallık)

Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/airport-management-systems-market-102869

Sektörel Gelişmeler:

Mart 2018:  SITA ve Hindistan Havalimanları Otoritesi (AAI), Hindistan Bölgesi’ndeki birkaç iç hat havaalanı için yüksek teknoloji bagaj yönetimi çözümünün geliştirilmesi için işbirliği yaptı.

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlıyor, işlerine özgü zorlukları ele almalarına yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü vererek bütünsel pazar zekası ile güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | Twitter  | Bloglar