EVTOL Simulator Pazar Payı ve Büyüme Faktörleri, Etki Analizi 2029

Küresel eVTOL simülatör pazar boyutunun, acil servisler için eVTOL uçaklarının hızlı nakliye ve entegrasyonuna yönelik artan ihtiyaç nedeniyle artan bir pazar büyümesine tanık olması bekleniyor. Bu bilgiler  Fortune Business Insights™ tarafından “ eVTOL Simulator Market, 2022-2029  ” başlıklı raporunda sağlanmaktadır. ” Ek olarak, daha geniş bir yelpazede ticari ve askeri uygulamalarda U(İHA’lara) yönelik artan talep, tahmin süresi boyunca pazarın büyümesini hızlandıracaktır.

COVID-19 Etkisi

Sürmekte Olan Pandemi Döneminde Savunma Sektörü Darbe Alacak

COVID-19 salgını, uygulanan tecritler, sosyal mesafe önlemleri ve küresel ekonominin çöküşü nedeniyle savunma sektörüne zarar veriyor. Ek olarak, sağlık sektöründen gelen artan talep, artan hasta akışı nedeniyle savunma altyapısını iyileştirmeye yönelik finansmanı tüketecektir. Ekonomik gerileme, hakim piyasa oyuncularından sürekli işten çıkarmaları daha da tetikledi. Devam eden salgın sırasında sürekli gelişen pazara ilişkin ayrıntılı analizimiz, okuyucularımızın pazarı çok daha iyi anlamalarına yardımcı olacaktır.

Örnek Rapor Talebi

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/evtol-simulator-market-105218

 

Segmentler

Tip bazında, pazar sabit kanatlı, quadcopter ve helikoptere ayrılabilir.

Platforma göre, pazar ticari ve askeri olarak ayrılabilir.

Bileşenlerle ilgili olarak, pazar yazılım ve donanıma göre bölümlere ayrılabilir.

Cihaz tipine göre pazar, artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik olarak ikiye ayrılabilir.

Bölge açısından pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Dünyanın Geri Kalanı olarak farklılaştırılabilir.

Rapor Kapsamı

Rapor, en son ürün geliştirmeleri, Ar-Ge faaliyetleri ve yaklaşan teknolojiler hakkında akıllı içgörüler sağlar. Ayrıca, amaçlanan pazar için son yatırımlar, gelişmeler ve kullanılmayan coğrafi konumlar hakkında kapsamlı bilgiler sunar. Mevcut üretim kapasiteleri, stratejileri ve ilgili pazar paylarının yanı sıra alandaki önde gelen pazar oyuncuları da vurgulanmıştır. Sapmayı en aza indirmek için güvenilir kaynaklardan veri toplamak için veri üçgenleme çözümleriyle doğrulanan raporda bir tahmin de sağlanmıştır.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Büyümeyi Desteklemek için Uygun Maliyetli Bir Önlemde Gelişmiş İşlevsellik

Ticari ve askeri uygulamalar için İHA’lara yönelik artan talebin, eVTOL simülatör pazarının büyümesini hızlandırması bekleniyor. Ayrıca, Çin ve Hindistan gibi gelişmekte olan ekonomilerden artan tedarikler, tahmin süresi boyunca pazarın büyümesini hızlandıracaktır. eVTOL simülatörleri tarafından sunulan uygun maliyetli çözümler ve gelişmiş teknolojik önlemler, pazarın büyümesini daha da genişletecek ve daha büyük bir pay alacaktır.

Bununla birlikte, kalifiye işgücü eksikliğinin pazarın büyümesini bir ölçüde engellemesi beklenmektedir. Ayrıca, eVTOL simülatörlerini çalıştırmak için artan katı düzenlemeler ve sertifikalar, piyasa değerini daha da engelleyecektir.

Satın Almadan Önce Sorgula

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/evtol-simulator-market-105218

 

Bölgesel Bilgiler

Kuzey Amerika’da Önemli Bir Pazar Büyümesi Geliştirmek İçin Artan Finansman

Kuzey Amerika, gelişmiş eVTOL simülatörlerinin entegrasyonu sayesinde tahmin süresi boyunca tutar. Ayrıca, hem hükümetten hem de özel oyunculardan artan finansman, tahmin dönemi için pazar büyümesini destekleyecektir.

Asya Pasifik, Çin ve Hindistan gibi gelişmekte olan ekonomilerden teknolojik olarak gelişmiş İHA’lara yönelik artan talep nedeniyle en hızlı büyüyen eVTOL simülatör pazar payını yakalayacak.

Avrupa, bölgedeki baskın pazar oyuncularının varlığı nedeniyle önemli bir pazar payına sahip olacaktır. İHA’ların yardımıyla kargo taşımacılığı önlemlerinin iyileştirilmesi için İngiltere ve Almanya’da eVTOL simülatörlerinin benimsenmesi pazarın büyümesini hızlandıracaktır.

Rekabetçi Manzara

Kilit Oyuncular, Rekabeti Yükseltmek İçin Yeni Anlaşmalar İmzalamaya Odaklanıyor

Günümüzde eVTOL uçaklarında yer alan şirketlerin çoğu, diğer tanınmış firmalarla anlaşmalar imzalayarak pazar paylarını genişletmeyi hedefliyor. Birleşme ve devralma gibi stratejilerin, bu oldukça parçalanmış rekabet alanında daha yüksek bir piyasa değeri sağlaması bekleniyor.  Diğerleri, muadillerine karşı rekabet avantajı elde etmek için teknolojik olarak gelişmiş ürünler geliştirmeye yoğun bir şekilde odaklanmaktadır. Örneğin, Aralık 2020’de San Francisco merkezli Elroy Air ve ABD Hava Kuvvetleri, hibrit elektrikli VTOL kargo uçağı – Chaparral için bir sözleşme imzaladı. Ayrıca, yeni nesil Chaparral platformları için geliştirme bile başlattılar.

Endüstri Geliştirme

  • Şubat 2021:  Jaunt Air Mobility, yakın zamanda Hava Kuvvetleri Araştırma Laboratuvarı ile yeni nesil Gelişmiş Akustik Analiz eVTOL uçaklarını geliştirmek için bir sözleşme imzaladı. Proje, gürültü azaltma yeteneklerini iyileştirmek amacıyla uçak ortamlarındaki işitilebilir ses kaynaklarının kapsamlı bir şekilde anlaşılmasına ilişkin içgörüler elde etmek için verildi.

Piyasada Bulunan Kilit Oyuncuların Listesi

  • Aerospace Industries Ltd (İsrail)
  • CAE A.Ş. (Kanada)
  • İsrail L-3 Bağlantı Simülasyonu ve Eğitimi (ABD)
  • Leonardo SpA (İtalya)
  • Zen Technologies Lt (Hindistan)

Özel Rapor Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/evtol-simulator-market-105218

Diğer Haberleri Oku:

coub.com/stories/5076212-ultrasonic-testing-market-share-2027

anotepad.com/notes/6pwhgjkj

community.sprintally.com/post/75446_the-global-ultrasonic-testing-market-size-is-projected-to-reach-usd-3-671-9-mill.html

medium.com/@ashwini.bhamare1520/satellite-manufacturing-and-launch-system-marketsegmentation-and-industrial-opportunities-to-2027-73be283353a5

wecanchat.mn.co/posts/31885946

beyondher.mn.co/posts/31885949

network-66643.mn.co/posts/31885952

thegameoflife-de.mn.co/posts/31885953

printable-calendar.mn.co/posts/31885955

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlıyor, işlerine özgü zorlukları ele almalarına yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü vererek bütünsel pazar zekası ile güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Fortune Business Insights™

LinkedIn  | Twitter  | Bloglar