Alkolsüz İçecekler Pazarının Büyümesi, Payı, Kilit Oyuncular, Ticari Rekabet Manzarası ve 2027’ye Kadar Küresel Tahmin

Fortune Business Insights™’a göre, küresel alkolsüz içecek pazarı boyutunun, mevcut sağlık ve zindelik eğilimi ve sağlıklı içeceklere yönelik artan eğilim nedeniyle önemli ölçüde artması bekleniyor. Bu pazarın değeri 2019’da 919,13 milyar ABD dolarıydı ve 2020-2027 arasında %8,20’lik bir YBBO ile 2027 sonunda 1.257,77 milyar ABD dolarına ulaşması bekleniyor.

Alkolsüz İçecekler Pazar  Raporunda Yer Alan Şirketlerin Listesi  :

 • Dr. Pepper Snapple Group, Inc. (Teksas, ABD)
 • Monster Beverage Corp (California, ABD)
 • PepsiCo, Inc. (New York, ABD)
 • ITO EN Ltd (Tokyo, Japonya)
 • The Coca-Cola Company (Gürcistan, ABD)
 • Reed’s, Inc. (Norwalk, ABD)
 • Kraft Heinz Şirketi (Chicago, ABD)
 • Appalachian Brewing Co. (Harrisburg, ABD)
 • Nestle SA (Vevey, İsviçre)
 • Arca Continental SAB de CV (Monterrey, Meksika)
 • Diğerleri

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/non-alkolik-beverages-market-101927

İyiliğe Yardımcı Olacak Serinletici İçeceklerin Popülaritesini Arttırmak

Çeşitli akut ve kronik hastalıkların artan prevalansı, insanları sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemeye teşvik etmiştir. Bu alışkanlıklar, düzenli egzersiz ve zindelik ve besleyici yiyecek ve içecek ürünlerinin tüketimini içerir. Sağlıklı yaşam tarzı ve beslenme alışkanlıklarına yönelik artan eğilim, küresel alkolsüz içecek pazarının büyümesini destekleyen temel faktördür. Buna ek olarak, serinletici içeceklerin artan popülaritesi ve yenilikçi aroma ve tatların ortaya çıkışı, tahmin döneminde pazarın büyümesine destek sağlayacaktır.

Aksine, alkolsüz içeceklerin yapımında kullanılan hammadde fiyatlarının dalgalanması ve özellikle mevsim meyvelerinin bulunabilirliğindeki dalgalanmalar, önümüzdeki yıllarda pazarın önünde büyük bir engel oluşturabilir.

Bununla birlikte, e-ticaret platformlarının gelişmesi ve meşrubat üretiminin tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde artması, pazarın önümüzdeki yıllarda kazançlı büyüme fırsatlarına tanık olmasına yardımcı olabilir.

Segmentasyon-
Gazlı Meşrubat Segmenti Serinletici Özelliği Sayesinde Baskın Ortaya Çıktı

Tip bazında tüm segmentler içerisinde gazlı meşrubat segmenti 2019 yılında %39,80’lik pay alarak baskın çıkmıştır. Bu segment, serinletici özellikleri ve maliyet verimliliği nedeniyle en büyük alkolsüz içecekler pazar payına sahiptir.

Bölgesel Analiz-

Asya Pasifik, İnsanların Harcanabilir Gelirindeki Artışa İlişkin En Büyük Paylara Sahip Oldu

Asya Pasifik, 2019 yılında tüm bölgeler arasında en büyük alkolsüz içecekler pazar payına sahip oldu. Bu, insanlar arasında artan modernizasyon ve batılı alışkanlıkların benimsenmesiyle içecek ürünleri harcamalarının artmasına neden olabilir. Öte yandan, Kuzey Amerika pazarı 199,53 milyar ABD doları kazandı ve bölgedeki sporcu içecekleri ve RTD içeceklerine yönelik artan talep nedeniyle önümüzdeki yıllarda önemli bir büyüme gösterecek. Bunun yanı sıra, alkollü içecek tüketimindeki düşüş ve ‘sağlıklı’ ürünlerin popülaritesinin artması ve dolayısıyla sağlıklı meşrubat tüketiminin teşvik edilmesi nedeniyle Avrupa pazarında önemli bir büyüme yaşanacak.

Rekabetçi Manzara-

Coca-Cola Company, Sürekli Yeniliklere Atfedilen Pazara Hakimdir

Küresel alkolsüz içecek pazarı, Nestle SA, The Coca Cola Company ve PepsiCo Inc. gibi büyük hisselere sahip bir avuç oyuncunun varlığı nedeniyle doğası gereği konsolide edilmiştir. Cola Company, içecek ürünlerinde sürekli yeniliklere sahiptir. Bu, diğerlerinin yanı sıra VitaminWater serisini, probiyotik içecekleri, fermente içecekleri ve RTD içeceklerini içerir. Mart 2019’da bu şirket, Hindistan pazarına yeni bir Jaljeera aroması içeceği piyasaya sürdü. Bu pazarda faaliyet gösteren diğer oyuncular, pazar rekabetinde rekabet avantajı elde etmek için yenilikçi ürün lansmanlarına ilgi duyuyor ve büyük yatırımlar yapıyor. Bazıları anlaşmalar ve sözleşmeler, ortak girişimler ve ortaklıklar gibi işbirliğine dayalı çabalara katılıyor,

Kilit Sektör Gelişmeleri:

Aralık 2019 –  Akıllı başlangıç ​​şirketlerinin alkolsüz içecek segmentindeki güncel trendleri takip etmelerine ve pazarda konum kazanmalarına yardımcı olmak için PepsiCo Co. tarafından Kuzey Amerika’da 2020’de bir sera hızlandırıcı programının lansmanı duyuruldu. yarışma.

Uzmanımızla Konuşun:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/non-alkolik-beverages-market-101927

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlıyor, işlerine özgü zorlukları ele almalarına yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü vererek bütünsel pazar zekası ile güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin | Twitter | Bloglar