Mühimmat Pazarının En İyi Şirketleri, İş Büyümesi, Temel Uygulamalar, Talep, Boyut, Tür, Eğilimler ve Fırsatlar

 

 

küresel mühimmat pazarı, diğer kalibrelere göre 9 mm’lik kartuş kullanımının artmasıyla ivme kazanmaya hazırlanıyor. Esas olarak devam eden teknolojik ilerleme ve çok yönlü bir şekilde performans gösterme yeteneği nedeniyle ortaya çıkıyor. Bu bilgi  Fortune Business Insights™ tarafından  “ Mühimmat Pazar Büyüklüğü, Payı ve COVID-19 Etki Analizi; Uygulamaya Göre (Askeri ve Ulusal Güvenlik ile Sivil ve Ticari) Kalibre Göre (Küçük, Orta ve Büyük) Ürüne Göre (Mermiler, Hava Bombaları, El Bombaları, Havan Topları, Top Mermileri ve Diğerleri), Bileşene Göre (Füstikler ve Astarlar, Barut , Mermi, Vakalar ve Diğerleri) Rehberliğe Göre (Kılavuzlu ve Güdümsüz) Ölümcüllüğe Göre (Öldürücü ve Az Ölümcül) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027Rapor ayrıca,   2019’da  25,46 milyar ABD doları olan küresel pazar büyüklüğünün, 2020-2027  tahmin döneminde %1,71’lik bir YBBO sergileyerek 2027’de 29,96 milyar ABD dolarına ulaşacağının tahmin edildiğini belirtiyor.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/ammunition-market-103481

COVID-19’un ortaya çıkışı dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin, farklı sektörlerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki yarattığını anlıyoruz. Ancak bu da geçecektir. Hükümetlerden ve çeşitli şirketlerden artan destek, bu oldukça bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Mücadele eden bazı endüstriler var ve bazıları gelişiyor. Genel olarak, neredeyse her sektörün pandemiden etkilenmesi bekleniyor.

İşletmenizin COVID-19 pandemisi sırasında ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba harcıyoruz. Deneyimimize ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için size endüstriler genelinde bir koronavirüs salgını etki analizi sunacağız.

Fortune Business Insights™, piyasada bulunan tüm üreticilerin adlarını listeler. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 • BAE Sistemleri (İngiltere)
 • CBC Küresel Mühimmat (Brezilya)
 • Denel SOC Ltd (Güney Afrika)
 • General Dynamics Corporation(ABD)
 • Bilinen AS (Norveç)
 • Nexter grubu KNDS (Fransa)
 • Northrop Grumman Şirketi (ABD)
 • Olin Şirketi (ABD)
 • Poongsan Şirketi (Güney Kore)
 • RAUG Grubu (İsviçre)
 • Thales Grubu (Fransa)
 • Vista Outdoor, Inc. (ABD)

Bu Raporun Önemli Noktaları:

 • Büyüme faktörleri, trendler ve engeller hakkında derinlemesine bilgi.
 • Pazarda faaliyet gösteren en iyi şirketlerin içgörüleri.
 • Pazarda bulunan tüm segmentlerin yanı sıra paylarının kapsamlı analizi.
 • Yatırımlar, yeni ürün lansmanları, birleşmeler ve satın almalar, anlaşmalar, sözleşmeler ve stratejik işbirlikleri dahil olmak üzere rekabet ortamı hakkında ayrıntılı ayrıntılar.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/ammunition-market-103481

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Hızlandırmak İçin Artan Siyasi Huzursuzluk

Mühimmat büyük ölçüde geniş bir kalibre yelpazesine sahip tüfekler, av tüfeği ve tabancalarda kullanılmaktadır. Artan kitlesel ateş etme vakalarının yanı sıra artan terörist faaliyetler, kişisel güvenlik ihtiyacını daha da artırıyor. Böylece dünya çapında tabanca talebini artırıyor. Bunun dışında, eğlence ve spor faaliyetleri için atış poligonlarının sayısının artması, tahmin dönemi boyunca cephane pazarındaki büyümeyi artıracaktır. pazarın büyümesine katkıda bulunmak.

Birçok Ülke Covid-19 Pandemisi Nedeniyle Mühimmat Satışını Yasakladı

Araştırmamıza göre ABD’de Mart 2020’den bu yana mühimmat ve silah satışları arttı. Tüketiciler arasında çoğu, Covid salgını nedeniyle toplumsal düzenin aniden değişmesinden korkan ilk kez silah alanlar. -19 pandemi. Diğer silah alıcılarından bazıları, ABD hükümetinin koronavirüs enfeksiyonunun yayılması nedeniyle mermilerin satın alınmasıyla ilgili katı normlar ve düzenlemeler uygulayabileceği konusunda gergin. Bununla birlikte, diğer bazı ülkeler eğlence amaçlı ve spor atıcılar için cephane satın alınmasını yasaklamıştır.

Segment-

Askeri ve İç Güvenlik Segmenti, Askeri Modernizasyon Girişimleriyle Dolu Olacak

Uygulama analizi açısından pazar, askeri ve iç güvenlik ile sivil ve ticari olarak ikiye ayrılır. Bunların arasında, askeri ve iç güvenlik segmenti 2019’da %65 cephane pazar payına sahipti. Artan iyileştirme girişimleri, sınır ötesi çatışmalar nedeniyle dünya çapında askeri güçlerden artan mühimmat talebinin desteğiyle önümüzdeki yıllarda ön sıralarda kalması muhtemeldir. ve çeşitli ülkelerde siyasi huzursuzluk.

Hızlı Satın Alma:- Mühimmat Pazarı Araştırma Raporu:-

www.fortunebusinessinsights.com/checkout-page/103481

Bölgesel Analiz-

Kuzey Amerika’da Büyümeyi Desteklemek İçin Ar-Ge Faaliyetlerini Artırmak

Coğrafya açısından Kuzey Amerika, 2019’da 13,76 milyar ABD doları gelir elde etti ve yakın gelecekte en büyük pazar olmaya hazırlanıyor. Bu büyüme, ABD Ordusunda yenilikçi merminin artan şekilde benimsenmesine bağlanabilir. Ayrıca, araştırma ve geliştirme faaliyetlerine yönelik artan devlet harcamaları büyümeye yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, Covid-19 salgınının patlak vermesi nedeniyle halk arasında artan güvensizlik, bu bölgedeki silah satışlarını artırıyor. Aynı zamanda büyümeyi de artıracaktır. Asya Pasifik’te, Güney Kore, Hindistan ve Çin gibi ülkelerdeki askeri kuvvetlerin genişlemesiyle pazarın önemli ölçüde büyümesi muhtemeldir. Ayrıca, askeri yenileme programındaki artış ve yüksek savunma harcamaları bu bölgedeki büyümeyi destekleyecektir.

Rekabetçi Manzara-

Kilit Oyuncular Pozisyonlarını Güçlendirmek İçin Yeni Siparişler Almayı Hedefliyor

Pazarda faaliyet gösteren önde gelen şirketler, ağırlıklı olarak yeni çok amaçlı ve hafif öldürücü mühimmatları piyasaya sürmek için araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürütüyor. Ayrıca, konumlarını güçlendirmek için devlet kurumlarından ve diğer düzenleyici kurumlardan yeni siparişler almaya odaklanıyorlar. Aşağıda, sektördeki önemli gelişmelerden ikisi yer almaktadır:

 • Eylül 2017 : Güney Dakota merkezli bir yeniden yükleme tedarik üretim şirketi olan Black Hills Ammunition, mühimmatını Güney Dakota’ya teslim etmek için ABD Ordusu’ndan 50 milyon ABD Doları değerinde bir sözleşme aldı. Sözleşme, ABD savaş kuvvetleri için 5.56 mm uzun menzilli merminin teslimatını içeriyor.
 • Nisan 2015 : Uygun fiyatlı hassas silahlar, askeri ve uydu bileşenleri sağlayıcısı olan ve merkezi Virginia’da bulunan Orbital ATK, 120 milyon ABD Doları değerinde hedef ve taktik tatbikat büyük ve orta kalibreli mermi için uluslararası ve yerel sözleşmeler yaptı. Orta kalibreler, deniz, kara ve hava platformunda kullanım için LW30mm, 30mm, 25mm ve 20mm mermiler için geniş bir ürün yelpazesi içerir.

Daha İlgili Bağlantılar: –

Proses Spektroskopisi Pazar Eğilimleri

Proses Spektroskopisi Pazar Büyüklüğü

Proses Spektroskopisi Pazar Payı

Proses Spektroskopisi Pazar Büyümesi

Proses Spektroskopisi Pazar Tahmini

Proses Spektroskopisi Pazar Analizi

Proses Spektroskopisi Pazar Fırsatları

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukları ele almalarında yardımcı olarak yeni çözümler tasarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

 

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları