Hava Yapıları PazarıKey Oyuncu Analizi, Genel Bakış, Kilit Oyuncu Analizi, Fırsatlar, Kapsamlı Araştırma Çalışması, Rekabet Ortamı ve 2028 Tahmini

Küresel hava yapıları pazarının büyüklüğü   2020’de  44,93 milyar ABD dolarıydı  . Pazarın, 2021-2028 döneminde % 7,86’lık  bir YBBO ile   2021’de  47,40 milyar ABD dolarından 2028’de 80,48 milyar ABD dolarına çıkması öngörülüyor .

Bu bilgi size  Fortune Business Insights™ tarafından “Aerostructures Market, 2021-2028” başlıklı raporunda  sunulmuştur.

Araştırma uzmanlarımıza göre, önde gelen uçak üreticilerinin uçak teslimatlarındaki artışın pazar büyümesine yardımcı olacağı tahmin ediliyor. Örneğin, 2019 yılında Boeing Company toplam 380 uçak tedarik ederken, Airbus SE toplam 863 filo teslim ederek yeni bir rekor kırdı.

Örnek bir PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/aerostructures-market-101663

Küresel Pazarda Profilli Şirketlerin Listesi:

 • AAR Şirketi (Illinois, ABD)
 • Bombardier Inc. (Montreal, Kanada)
 • Cyient Ltd. (Haydarabad, Hindistan)
 • GKN plc (Redditch, Birleşik Krallık)
 • Leonardo SPA (İtalya)
 • RUAG International Holding AG (Bern, İsviçre)
 • Saab AB (İsveç)
 • Spirit AeroSystems Holdings Inc. (Wichita, ABD)
 • STELIA Havacılık ve Uzay Grubu (Fransa)
 • Triumph Group, Inc. (Berwyn, ABD)
 • Collins Havacılık (Charlotte, ABD)
 • Elbit Systems Ltd. (Hayfa, İsrail)

COVID-19 Ticari Uçak Teslimatlarının Miktarını Düşürecek

COVID-19 salgını, havacılık ve savunma sanayi üzerinde büyük bir etki yarattı. 2020’nin ilk çeyreğinde The Boeing Company ve Airbus SE sırasıyla 70 ve 196 uçak teslimatı kaydetti.

Ayrıca 2019 yılında aynı zaman diliminde her iki şirket tarafından yaklaşık 389 uçak tedarik edilmiştir. Bu da dünya genelinde pandemi nedeniyle uçak teslimatlarında bir bozulma olduğunu gösteriyor. Uçak teslimatlarındaki ve yeni siparişlerdeki zayıflama pazarı etkiledi. Bu faktörlerin hava yapılarını olumsuz yönde etkilemesi beklenmektedir.

Rapor Neleri Kapsıyor?

Pazar raporu, büyümeyi etkileyecek temel itici güçler ve kısıtlamalar gibi çeşitli faktörlerin niceliksel ve niteliksel analizini içerir. Ek olarak, rapor, pazarın büyümesine katkıda bulunan farklı bölgeleri kapsayan bölgesel analize ilişkin içgörüler sağlar. Önde gelen şirketleri ve pazarın büyümesine katkıda bulunacak yeni ürünleri tanıtmak, ortaklıkları ve işbirliğini duyurmak için stratejiler benimsemeyi içeren rekabet ortamını içerir.

SEGMENTASYON

bileşen bazında

 • Kanatlar
 • burun
 • gövde,
 • oturdu
 • pilon
 • imparatorluk

malzemeye dayalı

 • Alaşımlar
 • bileşik
 • metaller

platform açısından

 • Sabit kanatlı uçak
 • döner kanatlı uçak

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

Büyümeyi Desteklemek İçin İnsansız Hava Araçları İçin Artan Talep

Dünyanın dört bir yanındaki ülkelerin savunma hizmetlerini geliştirmeye yönelik artan vurgu, İHA’lara olan talebi artırıyor. Bu insansız araçlar, artan sınır anlaşmazlıkları ve çatışmalar nedeniyle yoğun bir şekilde uygulanmaktadır.

İHA’ların artan kabulü, sınırlar boyunca sıkı uyanıklık ve güvenliği korumak için gelişmiş hava yapı bileşenlerine olan talebi artırıyor. Bunun, imalattaki teknolojik ilerlemelerle birleştiğinde, tahmin dönemi boyunca hava yapıları pazarının büyümesini desteklemesi öngörülmektedir.

BÖLGESEL GÖRÜŞLER

Genişleyen Havacılık Sektörü Nedeniyle Kuzey Amerika Pazar Lideri Olacak

Kuzey Amerika en yüksek havacılık pazar payına sahiptir ve tahmin dönemi boyunca küresel pazara liderlik etmesi beklenmektedir. Bu, dünya çapında en büyük havacılık ve savunma uçağı talebine sahip olan bölgedeki yükselen ticari ve ticari havacılık endüstrisine akredite edilmiştir.

Asya Pasifik’in tahmin dönemi boyunca bölgedeki en hızlı büyümeyi göstereceği tahmin ediliyor. Büyüme, bölgedeki uçak üretim birimlerinin gelişimine artan vurgu ile akredite edilebilir.

Avrupa, 2020’de ikinci en büyük pazar payına sahipti. Bu, diğerlerinin yanı sıra Almanya, İtalya, Fransa ve Birleşik Krallık gibi ülkelerden Airbus SE ve ATR’nin kilit uçak üretim bölümlerinin artan uçak bileşeni talebine borçludur.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/aerostructures-market-101663

REKABET GÖRÜNÜMÜ

Küresel Pazarda Marka Değerlerini Güvence Altına Almak İçin Şirketler Arası İş Ortaklıkları

Bu pazardaki önemli oyuncular, ürünlerini tanıtmak ve pazardaki konumlarını oluşturmak için sürekli olarak etkili stratejiler seçiyorlar. Bu tür bir strateji, son kullanıcılara erişimlerini genişletmek için diğer şirketlerle ortaklık kurarak yeni ürünler piyasaya sürmektir.

Endüstri Geliştirme:

Mart 2021 : Magellan havacılık ve uzay şirketi Boeing ticari uçakları ile 737, 767 ve 777 uçakları için iniş takımı kiti ve diğer bileşik yapısal bileşenlerin tedarikinin genişletilmesi için bir anlaşma ilan etti.

İlgili Haberleri Okuyun:

Ultrasonik Kaplama Sistemleri Pazar Trendleri

İzooktil Akrilat Pazar Büyüklüğü

Yangın Penceresi Pazar Payı

Ağ İşlemcisi Pazarının Büyümesi

Otonom Uçak Pazar Büyüklüğü

Otonom Uçak Pazar Payı

Otonom Uçak Pazarının Büyümesi

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukları ele almalarında yardımcı olarak yeni çözümler tasarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

 

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Parkurlar – Mahalunge Yolu, Parkurlar,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları