Uçak Aydınlatma PazarıKilit Oyuncu Analizi, Genel Bakış, Kilit Oyuncu Analizi, Fırsatlar, Kapsamlı Araştırma Çalışması, Rekabet Ortamı ve 2027 Tahmini

Küresel uçak aydınlatma pazarı, hafif uçak bileşenlerine yönelik artan talepten ivme kazanmaya hazırlanıyor. Bu nedenle çeşitli şirketler, küçük boyutlu havacılık aydınlatma bileşenleri geliştirmeyi hedefliyor. Fortune Business Insights™ bu bilgiyi “Uçak Aydınlatma Pazar Büyüklüğü, Payı ve COVID-19 Etki Analizi, Uçak Türüne Göre (Sabit Kanat (Ticari Uçak, Askeri Uçak ve İş Jetleri ve Genel Uçak) ve Döner Kanat (Ticari Helikopter ve Askeri Helikopter)), Aydınlatma Türüne Göre (İç Aydınlatmalar (Tabela lambaları, Tavan ve Duvar Lambaları, Zemin Yol Aydınlatması, Okuma Lambası ve Tuvalet lambaları) ve Dış Aydınlatmalar (Acil Durum Lambaları, Navigasyon Lambaları ve Diğerleri), Satış Noktasına Göre (OEM ve Satış Sonrası) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027.

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/aircraft-lighting-market-104658

 

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Yararlı Özellikleri Sayesinde LED Işıkların Artan Kullanımı Büyümeyi Destekleyecek  

Günümüzde havayolu operatörleri, geleneksel ışıklar yerine LED ışıkları tercih ediyor. Dış ve iç kullanım için enerji tasarruflu uçak aydınlatma sistemlerinin geliştirilmesini ilerletmeye ayarlanmıştır. Ayrıca, akkor ve flüoresan lambaların aksine, LED lambalar daha uzun bir kullanım ömrü sağlar. Aynı zamanda düzenli bakım gerektirmezler. Bu faktörlerin, önümüzdeki yıllarda uçak aydınlatma pazarındaki büyümeyi yönlendirmesi bekleniyor. Bununla birlikte, dünya çapındaki büyük ekonomik yavaşlama nedeniyle uçak teslimatlarında artan birikmiş işler büyümeyi engelleyebilir.

Küresel pazarda faaliyet gösteren tüm ünlü uçak aydınlatma üreticilerinin listesi:

 • Astronics Corporation (ABD)
 • Aveo Engineering Group sro (Çekya)
 • Bruce Havacılık (ABD)
 • Cobham plc (Birleşik Krallık)
 • Collins Havacılık (ABD)
 • Diehl Stiftung & Co. KG (Almanya)
 • Honeywell International Inc. (ABD)
 • Luminator Teknoloji Grubu (ABD)
 • Oxley Grubu (Birleşik Krallık)
 • Safran (Fransa)
 • Soderberg İmalat Şirketi (ABD)
 • STG Aerospace Limited (Birleşik Krallık)

Özelleştirilmiş PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/aircraft-lighting-market-104658

 

Segment-

İç Aydınlatma Segmenti, Mood Aydınlatma Kurulumunun Artırılmasıyla Hızla Büyüyecek

Aydınlatma türü bazında, iç aydınlatma segmenti, 2019 yılında uçak aydınlatması pazar payı bazında %67,84’lük bir pay elde etti. Dünya çapında uçaklarda artan yeni kabin aydınlatması kurulumları ve ortam aydınlatmaları ile önümüzdeki yıllarda hızla büyümesi bekleniyor. Bu ışıklar, yolcular tarafından akıllı telefonlarının yardımıyla kolayca kontrol edilebilmekte ve böylece onlara gelişmiş bir uçuş deneyimi sağlamaktadır.

Bölgesel Görüşler-

Kuzey Amerika, Konforlu Uçuş Deneyimi Sağlama İhtiyacıyla Dolu Domine Edecek

Coğrafi olarak, Kuzey Amerika 290,1 milyon ABD Doları gelir elde etti ve yakın gelecekte hakim konumunu korumaya kararlı. Bu büyüme, yolculara güvenli ve konforlu bir uçuş deneyimi sunmaya odaklanan, bölgede önde gelen birkaç havayolu operatörünün varlığına bağlanabilir. Yeni uçak aydınlatma sistemlerinin geliştirilmesine yol açacaktır.

Avrupa ise 2019’da ikinci en büyük payı aldı. Bölge, STG Aerospace Limited, Oxley Group, Safran, Diehl Stiftung & Co. KG ve Cobham plc gibi önemli şirketlere ev sahipliği yapıyor. Asya Pasifik’te artan hava trafiği nedeniyle ticari uçaklara olan yüksek talep büyümeyi hızlandıracaktır.

Rekabetçi Manzara-

Anahtar Oyuncular, Rekabeti Yoğunlaştırmak için Yenilikçi Aydınlatma Sistemlerini Piyasaya Sürmeye Odaklanıyor

Uçak aydınlatması pazarı oldukça parçalanmış durumda. Üreticilerin çoğu, son teknoloji uçak aydınlatma sistemlerini ortaya çıkarmak için kapsamlı araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürütmeye odaklanıyor. Aşağıda sektördeki en son gelişmelerden biri yer almaktadır.

Bu Rapor Neleri İçeriyor?

 • Pazarın itici güçleri, engelleri ve dinamikleri nelerdir?
 • Önümüzdeki yıllarda hangi bölge lider olabilir?
 • Yakın gelecekte hangi segment hakim olacak?
 • Kilit firmalar, COVID-19’un ortasında nasıl daha fazla uçak aydınlatması satışı gerçekleştirecek?

İlgili Sektörel Haberler – 

penzu.com/public/dd213053

 

 

Otonom Uçak Pazarı Tahmini

Otonom Uçak Pazar Analizi

Otonom Uçak Pazarı Fırsatları

Otonom Uçak Pazarı Eğilimleri

Otonom Uçak Pazar Büyüklüğü

Otonom Uçak Pazar Payı

Otonom Uçak Pazarının Büyümesi

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukları ele almalarında yardımcı olarak yeni çözümler tasarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

 

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları