Bitkisel Takviye Edici Gıda Pazarı Büyümesi, Eğilimler, Gelir, Pay ve Talepler Araştırma Raporu 2028

Küresel bitkisel gıda takviyeleri pazar boyutunun, doğal sağlık ve zindelik ürünlerine yönelik artan talebin teşvik ettiği umut verici bir oranda büyümesi öngörülüyor. Bu bilgi, Fortune Business Insights™ tarafından ” Bitkisel Takviye Edici Gıda Pazarı, 2021-2028 ” başlıklı yakında yayınlanacak bir raporda yayınlanmaktadır . ” Tüketicilerin doğal olarak yetiştirilen bitkisel takviyelere yönelik artan eğilimi, sağlık ve zindelik endüstrisinde faaliyet gösteren endüstri liderlerini yeni bir bitkisel ürün yelpazesi sunmaya itiyor. Örneğin, Mart 2021’de Gaia Herbs, tam spektrumlu ekstrakt 10mg ve tam spektrumlu ekstrakt 20mg’ye dayalı iki yeni ürünü piyasaya sürdü.

COVID-19 salgını, dünya çapında ekonomileri durma noktasına getirdi. Bölgeler genelinde ülke çapında uygulanan kilitlenmeler, dünya çapındaki işletmeleri olumsuz etkiledi. Bununla birlikte, enflamasyonu azaltma ve viral ve bakteriyel enfeksiyonlarla savaşma yetenekleri nedeniyle bitkisel içeriklere olan talep, COVID-19 salgını sırasında tutarlı olmuştur. Bu, bitkisel gıda takviyeleri pazarına önemli bir destek sağlamıştır.

Bitkisel Takviye Edici Gıda Pazar Raporunun Örnek Bir Kopyasını İsteyin

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/herbal-food-supplements-market-102274

Pazar Bölümlendirmesi

Pazarı içerik, biçim, dağıtım ve coğrafya temelinde kategorize ettik. Tür açısından pazar zerdeçal, buğday/arpa otu, keten tohumu/yağ, aloe ve diğerlerine ayrılmıştır. Forma bağlı olarak, kapsüller ve tabletler, yağlar, toz ve granüller ve diğerlerine ayrılır. Dağıtım açısından pazar, hipermarketler/süpermarketler, marketler, çevrimiçi, özel mağazalar ve diğerlerine ayrılmıştır. Son olarak, coğrafya temelinde Kuzey Amerika, Avrupa, Güney Amerika, Asya Pasifik ve Orta Doğu ve Afrika olarak bölümlere ayrılmıştır.

Raporun Önemli Noktaları:

Rapor, genişlemeler, birleşmeler ve satın almalar, işbirlikleri, ortaklıklar, anlaşmalar ve yeni ürün geliştirmeleri gibi rekabetçi gelişmeleri içerir. Buna ek olarak, tanınmış oyuncular için rekabet ortamının derinlemesine bir analizini içerir. Bunun dışında rapor, katkılar, beklentiler ve eğilimler açısından mikro pazarlar hakkında ayrıntılı bilgi sağlar.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Desteklemek İçin Sağlık ve Zindelik Konusunda Artan Farkındalık

Global Wellness Enstitüsü’ne göre, küresel sağlıklı yaşam endüstrisi 2015 ile 2017 arasında %6,4 büyüdü ve 2018’de 4,5 trilyon ABD doları piyasa değeri kaydetti. İnsanlar arasında sağlık ve zindelik konusunda artan farkındalık, onları doğal ve minimum düzeyde işlenmiş içerikler eklemeye yöneltiyor. diyetlerine. Bu tür bileşenlere yönelik artan talebin, bitkisel gıda takviyeleri pazarını yönlendirmesi bekleniyor. Ayrıca, gelişmekte olan ekonomilerde bireylerin artan harcama kapasitesinin bitkisel takviyelerin benimsenmesini daha da güçlendireceği öngörülmektedir.

Bölgesel Görüşler-

Kuzey Amerika’daki Talebi Artırmak İçin ABD’de Yeni Ürün Piyasaya Sürüldü

Kuzey Amerika’nın tahmin dönemi boyunca bitkisel gıda takviyeleri pazarına hakim olması bekleniyor. ABD’deki önde gelen işletmeler tarafından benzersiz ürünlerin piyasaya sürülmesinin, bölgedeki bitkisel gıda takviyelerine olan talebi hızlandırması bekleniyor. Örneğin, 2019’da BI Nutraceuticals, Inc., Las Vegas, Nevada’daki Supply Side West Expo’da yeni temel içeriklerini piyasaya sürdü.

Avrupa’nın öngörülen zaman çizelgesinde önemli bir pazar payına sahip olması bekleniyor. Bölgede artan yaşlı nüfus tarafından desteklenen tıbbi bitki bazlı ekstraktların artan şekilde benimsenmesinin, bölgedeki bitkisel gıda takviyelerinin pazar büyümesini yönlendirmesi beklenmektedir.

Rekabetçi Manzara-

Tanınmış Kuruluşların Ürün Yelpazesini Genişletmesine Yardımcı Olmak İçin Birleşmeler ve Satın Almalar

Bitkisel gıda takviyeleri pazarında faaliyet gösteren kilit oyuncular, birleşme ve satın almalar gibi genişleme stratejilerine odaklanıyor. Bu onların bitkisel ürün yelpazesini genişletmelerine yardımcı olacaktır. Örneğin, Mart 2021’de önde gelen bir bitkisel takviye markası olan Gaia Herbs, SALUS Haus GmbH & co. ile el ele verdi. kg, bir Alman gıda takviyesi şirketi. Satın alma, Gaia’nın bitkisel portföyünü genişletmesine yardımcı olacak.

Sektörel Gelişmeler-

Mart 2021’de Tumrubthai Herb, hizmetlerini uluslararası alanda genişletme planlarını duyurdu. Şirket, markası için 16 ülkede tescilli patentlere sahiptir. Ortak girişimler yoluyla yeni pazarlara girmeyi planlıyor.

Mart 2019’da Almanya’nın önde gelen bitkisel ürünler şirketlerinden biri olan The Martin Bauer Group, BI Nutraceuticals, Inc.’i satın aldığını duyurdu. Satın alma, şirketin Ar-Ge ve üretim alanlarını geliştirmesine yardımcı olacak. 

Havacılık Kulaklıkları Pazar Raporunda Faaliyet Gösteren Kilit Üreticilerin Listesi:

 • Jarrow Formulas, Inc. (ABD)
 • Bio Botanica, Inc. (BİR)
 • ŞİMDİ Yiyecekler (ABD)
 • Antik GreenFields Pvt Ltd. (Hindistan)
 • Nature’s Bounty Co. (ABD)
 • Gaia Otları (ABD)
 • Dawnmoringa (Hindistan)
 • Archer Daniels Midland Şirketi (ABD)
 • Naturalife Asia Co., Ltd. (Güney Kore)
 • Arizona Doğal Ürünleri (ABD)
 • Diğerleri

Herhangi bir sorunuz var mı? Uzmanımıza Sorun

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/herbal-food-supplements-market-102274

Daha Fazla İlgili Haberi Okuyun:

www.theexpresswire.com/pressrelease/Medicated-Feed-Market-Byron-Biochar-Launched-a-New-Product-to-Boost-Chemical-and-Structural-Properties_19310549

www.theexpresswire.com/pressrelease/Bakery-Premixes-Market-To-Gain-Traction-BAKO-Group-Launched-Vitamin-D-Premix-To-Bake-Healthy-Bakery-Products_19310036

www.theexpresswire.com/pressrelease/Herbal-Extract-Market-Manipal-Group-Launched-a-New-Manufacturing-Facility-in-Herbal-Extracts-to-Boost-Portfolio_19310193

www.theexpresswire.com/pressrelease/Drinking-Water-Market-National-Beverage-Corporation-Launched-Trio-of-New-Flavors-of-Sparkling-Water_19310234

www.theexpresswire.com/pressrelease/Vegan-Chocolate-Market-Mars-launched-a-vegan-version-of-a-chocolate-brand-to-boost-Presence_19310626

www.theexpresswire.com/pressrelease/Artisan-Bakery-Market-To-Gain-Traction-Clonakilty-Gluten-Free-Kitchen-Launches-Gluten-Free-Products-To-Attract-Health-Conscious-Customers_19310779

Hakkımızda:
Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Adres:
Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9th Floor, Icon Tower, Baner –
Mahalunge Road, Baner, Pune-411045,
Maharashtra, Hindistan.
Telefon:
ABD: +1 424 253 0390
BK: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta: [email protected]
LinkedIn Facebook Twitter