2030’a Kadar Muffins Pazar Büyüklüğü Raporu, Segmentler, Kilit Oyuncular İçgörüleri ve Tahmin Raporu

Tahıllı, buğday ve şekersiz maddeler gibi sağlıklı bileşenlerden yapılan şekerleme ürünlerine yönelik artan tüketici tercihi nedeniyle küresel kek pazarı boyutunun büyüme kaydetmesi bekleniyor. Fortune Business Insights™,  ” Muffins Market, 2023-2030 ”  başlıklı son raporunda bu bilgilerden bahseder .

Kekler un, yumurta, şeker, tam buğday tanesi ve diğer bazı malzemeler kullanılarak hazırlanır. Tüketicilerin sağlıklı gıda taneleri ve şekersiz maddelerden yapılan unlu mamulleri tercih etmesinden dolayı bu tür sağlıklı unlu mamullere olan talep her geçen gün artmaktadır. Bu nedenle, bu tür sağlıklı gıdaların üretimine yönelik talep, pazarın büyümesini hızlandırıyor. Dünya çapındaki muffin üreticileri, yerel süper tahıllar ve buğday ve içi doldurulmuş kekler gibi çeşitli tatları ve tahıl çeşitlerini muffinlere dahil ederek tüketicileri sağlıklı unlu mamuller tüketmeye çeker. Örneğin, Ohio merkezli Main Street Gourmet, 128 tarifte birleştirilmiş geniş bir yaban mersinli kek menüsü oluşturdu.

Ücretsiz Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/muffins-market-103834

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Pazar Büyümesini Olumlu Etkilemek İçin Mağaza İçi Fırın Satış Noktalarını Genişletmek ve Güçlü Tedarik Kanalları

Bake N Joy gibi mağaza içi fırınların açılması ve perakendeciler tarafından ortası doldurulmuş kekler gibi yeni ürünlerin piyasaya sürülmesinin pazarın büyümesini etkilemesi bekleniyor. Buna ek olarak, alışveriş merkezlerinin, çeşitli mağazaların ve çevrimiçi gıda perakendeciliği platformlarının çoğalması, güçlü tedarik kanallarının kurulmasına yol açarak kek pazarının büyümesini sağladı.

Ancak yüksek kalorili gıdaların tüketilmesi nedeniyle obezite, hiperglisemi ve kalp hastalıkları gibi kronik hastalıkların görülme sıklığının artması bu pazar için temel kısıtlayıcı faktördür.

Bölgesel Görüşler

Kuzey Amerika, Unlu Mamüllere Yönelik Güçlü Talebin Desteklediği Umut Veren Büyümeye Tanıklık Edecek

Bölgede atıştırmalık olarak unlu mamullere yönelik artan tüketici talebine atfedilen tahmin döneminde Kuzey Amerika’nın kek pazar payına liderlik etmesi bekleniyor. Buna ek olarak, bölgedeki üreticiler, ürünlerinin çekiciliğini ve satışını artırmak için muffinlere çeşitli tatlar ve iç dolgular dahil ederek bölgesel pazar büyümesini hızlandırdı.

El yapımı unlu mamullere yönelik artan talep ve fırıncılık ve şekerleme şirketlerinin muazzam varlığı nedeniyle Avrupa’nın tahmin döneminde kapsamlı bir pazar büyümesi sergilemesi bekleniyor.  

Artan genç nüfus, değişen tüketici tercihleri, artan kişi başı gelirler ve bölgenin genç kitlesinin unlu mamülleri tercih etmesi gibi etkenler Asya Pasifik pazarındaki büyümeyi önümüzdeki yıllarda destekleyecektir. Hindistan ve Çin, kekler ve bu tür diğer unlu mamuller teklifleri için en umut verici yaklaşan pazarlardır.

Segmentler

Türüne göre, küresel pazar zanaatkar veya mağaza içi kekler ve paketlenmiş kekler olarak bölümlere ayrılmıştır. Tat olarak, pazar tatlı ve tuzlu olarak ikiye ayrılır. Dağıtım kanalları bazında süpermarketler/hipermarketler, marketler, özel mağazalar ve çevrimiçi perakende olarak ayrılmıştır. Coğrafi olarak, Kuzey Amerika, Asya Pasifik, Avrupa, Güney Amerika ve Orta Doğu ve Afrika olarak bölümlere ayrılmıştır.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/muffins-market-103834

Fortune Business Insights™, şu anda Covid-19 salgınının pazar üzerindeki etkisini azaltmak için çabalayan tüm kek pazarı şirketlerini listeler:

  • Finsbury Gıda Grubu Plc
  • Çiçekler Gıdalar
  • Bebek grubu
  • McKee Gıda Şirketi
  • Sağlık Savaşçısı, Inc.
  • Hostes Markaları LLC
  • ARYZTA Gıda Çözümleri
  • Weston Foods Yemek Servisi
  • Foodco Grup Ticaret Ltd.
  • Britannia Endüstrileri

Rekabetçi Manzara

Yerel Lezzetlerin Pazar Oyuncuları Tarafından Stoke Pazar Büyümesine Dahil Edilmesi

Bu konudaki kilit oyuncular, teklifleri için daha geniş bir kitleyi çekmek için yenilikçi tatlar buluyor. Şirketlerin odak noktası, egzotik tatları giderek daha fazla talep eden tüketiciler için niş bir unlu mamul ve şekerleme ürünleri yelpazesi oluşturmak için ürünlerine yerel malzemeleri entegre etmektir. Buna ek olarak, Health Warrior, Inc. gibi oyuncular, yüksek sağlık katsayısına sahip kekleri piyasaya sürüyor. Ayrıca birçok üreticinin peynir maydanoz, çikolata ve diğerleri gibi popüler tatları içeren muffinleri piyasaya sürmesi de tüketicilerin ilgisini çekmekte ve bu şirketler için marka bilinirliğini artırmaktadır.

Sektörel Gelişmeler

Kasım 2019: Muffin Break, Muz Pekan, Hurma Elma Tarçın ve Elma Yaban Mersini gibi tatlarda fitosteroller ve minerallerden yapılan sağlıklı vegan yiyecekler sunan vegan muffin ürünlerini piyasaya sürdü.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/muffins-market-103834

Daha Fazla İlgili Haberi Okuyun:

www.wicz.com/story/48558736/North-America-Fats-Oils-Market-Growth-Size-Analysis-Share-Value-Segmentation-and-Forecast-by-2026

www.wicz.com/story/48558737/North-America-Vegetable-Oils-Market-Report-Size-Share-Revenue-Segmentation-Development-Insights-and-Forecast-by-2026

www.wicz.com/story/48558739/Sorbitol-Market-Top-Manufacture-Growth-Share-Report-Size-Regional-Analysis-Opportunities-and-Forecast-to-2026

www.wicz.com/story/48558740/Sake-Market-Share-Size-Strategy-Overview-Revenue-Demand-Outlook-and-Forecast-by-2026

www.wicz.com/story/48558741/Southeast-Asia-Dietary-Supplements-Market-Growth-Analysis-Opportunities-Latest-Trends-and-Forecast-by-2026

www.wicz.com/story/48558742/Food-Enzymes-Market-Size-Industry-Trends-Segmentation-Global-Demand-Share-and-Forecast-Till-2027

www.wicz.com/story/48558743/RTD-Coffee-Market-Growth-Analysis-Business-Prospects-Trends-Segmentation-Business-Opportunities-and-Forecast-by-2027

www.wicz.com/story/48558744/Non-alcoholic-Beverages-Market-Analysis-Segmentation-Growth-Trends-Gross-Margin-Demand-and-Regional-Forecast-by-2027

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, Simge Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharaştra, Hindistan

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter