Balık Protein Konsantresi Pazar Payı, Büyüklüğü, Talep, Bölgesel Görünüm ve 2023-2030 Tahmini

Küresel balık proteini konsantresi pazar boyutunun, tahmin dönemi boyunca besin takviyelerinde artan FPC talebi nedeniyle ivme kazanması bekleniyor.Bu bilgiler Fortune Business Insights™ tarafından ” Balık Proteini Konsantre Pazarı, 2023-2030″ başlıklı yakında yayınlanacak bir raporda yayınlanmıştır.Çeşitli sağlık takviyeleri, yiyecekler ve içecekler yaratmada protein konsantrelerine yönelik artan talep, üreticilerin yeni ürünler geliştirmesine olanak tanıyor. Ayrıca, balık proteini işini güçlendirmeyi hedefleyen hükümet girişimleri talebi artırıyor. Örneğin, Amerika Birleşik Devletleri Ticaret Bakanlığı Ulusal Okyanus ve Atmosfer İdaresi, ülkenin ABD karasularındaki balıkçılık kaynaklarının yanı sıra gönüllü bir deniz ürünleri teftiş ve sınıflandırma programından sorumludur.

Ücretsiz Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/fish-protein-concentrate-market-104344

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Yüksek Protein Diyetinin Artan Tüketimi

Yüksek proteinli bir diyete yönelik artan talebin, tahmin dönemi boyunca küresel balık proteini konsantresi pazar büyümesini artırması bekleniyor. Üreticiler giderek daha fazla besin değeri yüksek gıdalar yaratmaya odaklanıyor. Protein, besinler arasında en yararlı ve talep gören besinlerden biri haline geliyor. Fonksiyonel özellikleri, gıda ürünlerinde yüksek protein içeriği talebini karşılarken protein eksikliğine karşı koruma sağlar. Ayrıca, dünya çapındaki pazar, sporcu beslenmesine yönelik artan ihtiyaçtan yararlanabilir.

BÖLGESEL GÖRÜŞLER

Büyümeyi Artırmak için Kuzey Amerika’da Kapsamlı Yüksek Protein Tüketimi

Kuzey Amerika’nın tahmin döneminde en büyük küresel balık proteini konsantresi pazar payına sahip olması bekleniyor. Bu bölgedeki pazar büyümesini yönlendiren önemli bir unsur, artan yaşlı nüfus ve balık proteininin artan faydalarıdır. Ayrıca FDA, balık ve balıkçılık ürünlerini etkileyen tehlikeler ve bunların ortaya çıkmasını önlemek için uygun kontroller hakkında en son bilim ve politikanın kapsamlı bir derlemesi olan Balık ve Balık Ürünleri Riskleri ve Kontrolleri Kılavuzunu yayınlar.

Asya Pasifik’in pazarda önemli bir konuma sahip olması bekleniyor. Bölgenin balık yemi konsantresi talebi, çeşitli protein gereksinimlerindeki balık yemleri başta olmak üzere, deniz ürünlerinin yoğun tüketimi ile karşılanmaktadır. Hindistan’ın en büyük ve en eski dondurulmuş deniz ürünleri üretim ve ihracat şirketi olan Seasaga Group, bölgedeki büyümeyi hızlandıracak.

Segmentler-

Türe göre, balık proteini konsantresi pazarı A tipi, B tipi ve C tipi olarak bölümlere ayrılmıştır. Pazar, forma göre toz ve sıvı olarak ayrılmıştır. Nihai kullanım uygulamasına göre pazar, yiyecek ve içecek, sporcu beslenmesi ve diyet takviyeleri, ilaç, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ve hayvan yemi olarak kategorize edilir. Son olarak, coğrafyaya göre pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Güney Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/fish-protein-concentrate-market-104344

Fortune Business Insights™, şu anda Covid-19 salgınının pazar üzerindeki etkisini azaltmak için çabalayan tüm balık proteini konsantresi pazar şirketlerini listeler:

  • Colpex Uluslararası A.Ş.
  • Omega Protein Şirketi
  • BioOregon Protein A.Ş.
  • Scanbio Deniz Grubu A.Ş.
  • Gelişmiş Uluslararası, Inc.
  • Aroma NZ Ltd.
  • Bevenovo Co, Ltd
  • Bio Phoenix Formülasyonu

Rekabetçi Manzara-

Kilit Oyuncular , Pazar konumlarını Güçlendirmek için Ortaklıklara Odaklanıyor

Raporda balık proteini konsantresi endüstrisindeki ve organik ve inorganik yetiştirme yöntemlerindeki önemli gelişmeler ele alınmaktadır. Ürün lansmanları, ürün onayları ve patentler ve etkinlikler gibi diğer organik büyüme taktikleri birçok şirket tarafından önceliklendiriliyor. Satın almalar, ortaklıklar ve işbirlikleri, piyasada inorganik büyüme taktikleri olarak görülüyordu. Bu çabalar başkalarının da onların izinden gitmesinin yolunu açmıştır.

Sanayi Geliştirme-

  • Ağustos 2019 : Singapur merkezli bir şirket olan Incontech PTE Ltd, tüketicilere basit ve etkili ürünler sağlamak için jöle paketleri şeklinde bir tri-peptit kollajen takviyesi yarattı. Ayrıca şirketin Asya Pasifik’teki müşteri tabanını artırmasına yardımcı olacak.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/fish-protein-concentrate-market-104344

Daha Fazla İlgili Haberi Okuyun:

www.merexpression.com/post/157321_the-global-gluten-free-food-market-size-is-estimated-to-grow-from-usd-5-72-billi.html

www.djjmeets.com/posts/68944

expressafrica.et/post/168537_the-global-gluten-free-food-market-size-is-estimated-to-grow-from-usd-5-72-billi.html

demo.sngine.com/posts/194211

community.eosworldwide.com/post/the-global-gluten-free-food-market-size-is-estimated-to-grow-from-usd-5-72—64141a67ffc448794f280a3f

heroes.app/posts/235330

pinlap.com/post/162938_the-global-gluten-free-food-market-size-is-estimated-to-grow-from-usd-5-72-billi.html

www.dostally.com/post/129076_the-global-gluten-free-food-market-size-is-estimated-to-grow-from-usd-5-72-billi.html

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, Simge Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharaştra, Hindistan

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter