Büyüklük, Büyüme, Pay, Trendler, Fırsatlar, Kilit Oyuncular, İş Görüşleri, Rekabet Manzarası ve 2030’a Kadar Küresel Tahmine Göre Ginseng Pazar Analizi

Küresel ginseng pazarının büyüklüğünün, adaptojenlerin tahmin dönemi boyunca sağlığı korumak için artan popülaritesi nedeniyle ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi , Fortune Business Insights™ tarafından ” Ginseng Market, 2023-2030″ başlıklı bir raporda yayınlanmıştır.Diyabet, kalp hastalığı ve hipertansiyon dahil olmak üzere çok çeşitli hastalıkları kapsar. Sonuç olarak, küresel pazarın gelecek yıllarda sağlık sektöründen önemli talep görmesi öngörülmektedir. Örneğin, Haziran 2021’de Fitday, Hindistan pazarı için yedi vitaminli sakızın piyasaya sürülmesinin ardından beslenme sakızlarının geliştirilmesine 25 Rs’lik bir yatırım yaptığını duyurdu. Fitday, erişimini genişletmek için Hindistan’daki nutrasötiklerin faydaları hakkındaki bilgileri artırmaya yatırım yapmak istiyor. Küresel sakızlı vitamin endüstrisinin 2025 yılına kadar 10,6 milyar dolara ulaşması bekleniyor.

COVID-19 Etkisi-

Pazar Büyümesini Engelleyen Tedarik Zinciri Aksaması

COVID-19, hemen hemen her işletmeyi etkileyen benzeri görülmemiş bir küresel halk sağlığı krizidir ve uzun vadeli yansımalarının, tahmin dönemi boyunca sektör büyümesini etkilemesi beklenmektedir. Koronavirüs pandemisi ülkelere yayıldıkça, çeşitli sektörlerde ve tedarik zincirinin hemen hemen her alanında üretkenliğe zarar verdi. Önümüzdeki yıllarda pazar talebini artıracak olan kişisel sağlık harcamalarını artırması bekleniyor.

Ücretsiz Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/ginseng-market-104353

Fortune Business Insights™, şu anda Covid-19 salgınının piyasa üzerindeki etkisini azaltmak için çabalayan tüm ginseng piyasası şirketlerini listeler:

 • Kore Ginseng Şirketi
 • Ewha Şirketi Ltd.
 • Botalys AS
 • Auragin
 • Doğanın Cevabı
 • Doğanın Ödül A.Ş.
 • Slogan A.Ş.
 • Buda’nın Otları
 • Doğanın Yolu Ürünleri

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Bitki Bazlı Ürünlere Artan Talep

Bitki bazlı ürünlere yönelik artan talebin, tahmin dönemi boyunca küresel ginseng pazarının büyümesini artırması bekleniyor. Artan sağlık bilinci, ilgili ürün pazarlarını ileriye taşıyan bitki bazlı ürünlere olan talebi artırıyor. Bitki bazlı ürünler, hastalık risklerini azalttığı için yeni bir trend. Ayrıca, bitki bazlı ürünlerin güvenlik ve sağlık faydaları küresel ölçekte artan bir talep görmektedir. Fonksiyonel bir gıda veya nutrasötik olarak önemi, son yıllarda artan bir piyasa değeri ile ilgi uyandırmıştır. Özler ve biyoaktif bileşenler, antitümör, antioksidan, cilt koruması, antihiperglisemik, anti-enfektif, anti-osteoporotik antikanser ve solunum sorunları için incelenmiştir.

BÖLGESEL GÖRÜŞLER

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Kuzey Amerika’da Doğal Ürünlerin Artan Popülaritesi

Kuzey Amerika’nın tahmin dönemi boyunca en büyük küresel ginseng pazar payına sahip olması bekleniyor. Bunun nedeni, sağlıklı bir yaşam tarzını destekleyen doğal ürünlerin artan popülaritesinin bölgedeki talebi yönlendirmesidir. Bir adaptojen olarak yaygın kullanım, binlerce yıldır en çok satan bitkisel ve besin takviyesi ve organik ürünlerin artan popülaritesi olmuştur.

Asya Pasifik’in pazarda önemli bir konuma sahip olması bekleniyor. Bunun nedeni, çok sayıda çıktı ve bitkisel ilaçlara yönelik artan taleptir. Jilin İl Halk hükümetine göre Çin, küresel üretimin kabaca %70’ini oluşturan dünyanın önde gelen üreticisidir. Çin FDA’sı, ülkenin bitkisel ürünlere artan desteğini gösteren birçok sağlık ürününü onayladı.

Segmentler-

Türüne göre, pazar kırmızı ve beyaz ginseng olarak bölümlere ayrılmıştır. Uygulama bazında pazar, fonksiyonel yiyecek ve içecekler, diyet takviyeleri ve ilaçlar olarak ayrılmıştır. Son olarak, coğrafyaya göre pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Güney Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/ginseng-market-104353

Rekabetçi Manzara-

Pazar konumlarını güçlendirmek için Ortaklığa Odaklanacak Kilit Oyuncular

Özel sektör ve küçük oyuncuların küresel/bölgesel mevcudiyet, dağıtım kanalı oluşturma ve gelir yaratma açısından uluslararası pazar katılımcıları ile rekabet edemediği göz önüne alındığında, pazar alanındaki uluslararası üne sahip şirketlerin daha fazla birleşme ve devralmaya yol açması beklenmektedir. önümüzdeki yıllar

Küresel Ginseng Pazar Araştırması/Analiz Raporu, aşağıdaki Sorularınızın Yanıtlarını İçerir:

 • Ginseng için Hangi Üretim Teknolojisi Kullanılmaktadır? O Teknolojide Ne Gelişmeler Oluyor? Bu Gelişmelere Hangi Trendler Neden Oluyor?
 • Bu Ginseng Pazarındaki Küresel Kilit Oyuncular Kimlerdir? Şirket Profili, Ürün Bilgileri ve İletişim Bilgileri Nelerdir?
 • Ginseng Pazarının Küresel Pazar Durumu Neydi? Ginseng Pazarının Kapasitesi, Üretim Değeri, Maliyeti ve KÂRI Neydi?
 • Ginseng Endüstrisinin Mevcut Pazar Durumu Nedir? Bu Sektördeki Pazar Rekabeti, Hem Şirket Hem de Ülke Genelinde Nedir? Uygulamalar ve Çeşitleri Dikkate Alınarak Ginseng Pazar Trendlerinin Pazar Analizi Nedir?
 • Kapasite, Üretim ve Üretim Değeri Konusunda Küresel Ginseng Endüstrisinin Öngörüleri Nelerdir? Maliyet ve Kar Tahmini Ne Olacak? Pazar Payı, Arz ve Tüketim Ne Olacak? Peki İthalat ve İhracat?
 • Üretime Yönelik Hammaddeler ve Alt Sektöre Göre Ginseng Pazar Zinciri Analizi Nedir?
 • Ginseng Endüstrisine Ekonomik Etkisi Nedir? Global Ginseng Analiz Sonuçları Nelerdir? Global Ginseng Gelişme Trendleri Nelerdir?
 • Ginseng Pazarının Pazar Dinamikleri Nelerdir? Zorluklar ve Fırsatlar Nelerdir?
 • Ginseng Sektörü İçin Giriş Stratejileri, Ekonomik Etkiye Karşı Önlemler ve Pazarlama Kanalları Neler Olmalıdır?

Sanayi Geliştirme-

 • Şubat 2019: Güney Koreli üretici Ehwa business, artan adaptojen talebini karşılamak için gıda markası doğal gıdanın karakteristik kırmızı ginseng ürünlerinin uluslararası lansmanını duyurdu.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/ginseng-market-104353

Daha Fazla İlgili Haberi Okuyun:

rivercountry.newschannelnebraska.com/story/48558808/Cheese-Analogue-Market-Size-Revenue-Growth-Segmentation-Industry-Forecast-by-2027

rivercountry.newschannelnebraska.com/story/48558809/Organic-Tea-Market-Size-by-Global-Major-Companies-Profile-Competitive-Landscape-and-Key-Regions-Forecast-by-2021-2028

rivercountry.newschannelnebraska.com/story/48558877/Soy-Derivatives-Market-Trending-Factors-Development-Plans-and-Future-Growth-Forecast-by-2028

rivercountry.newschannelnebraska.com/story/48558936/Edible-Animal-Fat-Market-Size-Trends-Analysis-Revenue-Business-Prospects-Outlook-and-Global-Forecast-by-2028

snntv.com/story/48558736/North-America-Fats-Oils-Market-Growth-Size-Analysis-Share-Value-Segmentation-and-Forecast-by-2026

snntv.com/story/48558737/North-America-Vegetable-Oils-Market-Report-Size-Share-Revenue-Segmentation-Development-Insights-and-Forecast-by-2026

snntv.com/story/48558739/Sorbitol-Market-Top-Manufacture-Growth-Share-Report-Size-Regional-Analysis-Opportunities-and-Forecast-to-2026

snntv.com/story/48558740/Sake-Market-Share-Size-Strategy-Overview-Revenue-Demand-Outlook-and-Forecast-by-2026

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlıyor, işlerine özgü zorlukları ele almalarına yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü vererek bütünsel pazar zekası ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin | Twitter | Bloglar