İçecek Tatlandırıcılar Pazar Büyüklüğü, Talepler, Eğilimler, Fırsatlar, Paylar ve 2030’a Kadar Tahmin

Küresel içecek aroması pazar boyutunun, tahmin dönemi boyunca aromalı içeceklerin artan popülaritesi nedeniyle ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi , Fortune Business Insights™ tarafından ” İçecek Tatlandırıcı Pazarı, 2023-2030 ” başlıklı yakında yayınlanacak bir raporda yayınlanmaktadır . Pazar, içecekler için değişen müşteri zevklerinin artan dinamiklerinden ve genişleyen kültürden faydalanacaktır. Ayrıca, endüstri oyuncuları, tüketicilere hitap eden sağlıklı özelliklere sahip tatları giderek daha fazla dahil etmektedir. Örneğin, Haziran 2019’da Synergy Flavours, birkaç şerbetçiotu çeşidinin aroma ve tat niteliklerini taklit eden yeni bir şerbetçiotu esansları serisini piyasaya sürdü.

Ücretsiz Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/beverage-flavouring-market-104323

Fortune Business Insights™, şu anda Covid-19 salgınının pazar üzerindeki etkisini azaltmak için çabalayan tüm İçecek Aroma Pazarı şirketlerini listeler:

  • Dohler GmbH
  • Sinerji Tatları
  • Kanegrade Sınırlı
  • Bickford Tatları
  • Carmi Tatlar ve Koku Şirketi
  • Firmenich SA
  • İçecek Aroması Uluslararası
  • Keva Tatları

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Talebi Teşvik Etmek İçin Doğal Tatlara Olan Talebin Artması

Doğal tatlara yönelik artan talebin, tahmin dönemi boyunca küresel içecek tatlandırıcı pazarındaki büyümeyi artırması bekleniyor. Doğal tatlara yönelik artan talebi karşılamak için üreticiler, yapay tatlandırıcılardan giderek daha fazla uzaklaşıyor ve bazılarının sağlık yararları olduğu bilinen doğal bileşenlere doğru geçiş yapıyor. Son araştırmalar, ebegümeci çiçeği özünün kan basıncını ve kolesterol seviyelerini düşürmeye yardımcı olabileceğini düşündürmektedir. Çiçek aromaları, yoğurt, bira, çay ve çikolata gibi yiyecek ve içecek ürünlerini piyasaya sürmek için giderek daha fazla kullanılıyor. Örneğin Coke, portakal vanilyası adı verilen yeni bir aromayı piyasaya sürdü. Bu turuncu vanilya, şirketin mevcut gazlı içecek çeşitlerini artırmasına yardımcı olacaktır. Sonuç olarak, kuruluşun satışları ve geliri artırmasına yardımcı olacaktır.

BÖLGESEL GÖRÜŞLER

Kuzey Amerika Hakim Kalacak; Büyümeyi İlerlemek İçin Fonksiyonel İçeceklerin Artan Popülaritesi

Tahmin döneminde Kuzey Amerika’nın en büyük küresel içecek aroması pazar payına sahip olması bekleniyor. Bunun nedeni, sağlık yararları nedeniyle fonksiyonel içeceklerin artan popülaritesinden kaynaklanmaktadır. Baharatlar, çiçekler ve otlar gibi egzotik tatlar, çay, kahve ve meyve suları gibi çeşitli içeceklerde giderek daha popüler hale geliyor ve bölgenin genişlemesini hızlandırıyor.

Asya Pasifik’in pazarda önemli bir konuma sahip olması bekleniyor. Harcanabilir gelir arttıkça, özellikle Çin ve Hindistan’da, bölgedeki ürün talebinin artacağı tahmin ediliyor. Paketlenmiş meyve suları, spor içecekleri ve enerji içecekleri için artan talebin içecek aroma sistemlerine olan talebi artırması muhtemeldir. Örneğin, Hindistan’da Rooh Afza, Kuzey Hindistan, Pakistan ve Bangladeş’te esen kavurucu yaz rüzgarları için bir tedavi olduğu söylenen gül aromaları içeren popüler bir konsantre kabaktır.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/beverage-flavouring-market-104323

Segmentler-

Türe göre, içecek aroması pazarı doğal ve sentetik olarak bölümlere ayrılmıştır. Uygulama bazında, pazar alkolsüz içecekler ve alkollü içecekler olarak ayrılmıştır. Son olarak, coğrafyaya göre pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Güney Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Rekabetçi Manzara-

Üreticiler Gelişmiş Ürünler Sunmak İçin Ar-Ge Yatırımlarına Odaklanıyor

Pazarda faaliyet gösteren şirketlerin çoğu, kapasite artırımlarına ve Ar-Ge faaliyetlerine büyük meblağlar yatırıyor. Keşfedilmemiş pazarlarda pazar penetrasyonunu artırmak için, büyük firmalar yeni ürün yenilikleri, satın almalar ve yerel firmalarla ortaklıklar gibi girişimler kullanıyor. Rekabetçi Stratejik Pencere satıcının yetkinlikleri ve gelecekteki büyüme fırsatları arasında bir uyum veya senkronizasyon tanımlamasına yardımcı olur.

Sanayi Geliştirme-

  • Ocak 2020: McCormick & Co., içeceğin tadını, çözünürlüğünü ve raf ömrünü iyileştiren kapsüllenmiş doğal aroma kapsülleri oluşturmak için Blue Pacific Flavours ile iş birliği yaptı.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/beverage-flavouring-market-104323

Daha Fazla İlgili Haberi Okuyun:

www.merexpression.com/post/157240_the-global-sorbitol-market-is-likely-to-gain-impetus-from-a-rise-in-demand-for-d.html

www.djjmeets.com/posts/68841

expressafrica.et/post/168472_the-global-sorbitol-market-is-likely-to-gain-impetus-from-a-rise-in-demand-for-d.html

demo.sngine.com/posts/193822

community.eosworldwide.com/question/the-global-sorbitol-market-is-likely-to-gain-impetus-from-a-rise-in-demand—641403c18a35310676825276

heroes.app/posts/235276

pinlap.com/post/162810_the-global-sorbitol-market-is-likely-to-gain-impetus-from-a-rise-in-demand-for-d.html

www.dostally.com/post/129043_the-global-sorbitol-market-is-likely-to-gain-impetus-from-a-rise-in-demand-for-d.html

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, Simge Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharaştra, Hindistan

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter