ABD Ev Fitness Ekipmanları Pazar Büyüklüğü, Patlayıcı Büyüme Fırsatı, Fortune Business Insights Tarafından Bölgesel Analiz

ABD ev fitness ekipmanları pazar büyüklüğünün 2021’de 4,43 milyar ABD doları olduğu tahmin ediliyor.  Pazarın  2022’de  4,81 milyar ABD dolarından  2029’da  7,80 milyar ABD dolarına  çıkması  ve  tahmin döneminde %7,2’lik bir YBBO sergilemesi bekleniyor.

Bu bilgiler Fortune Business Insights tarafından ” ABD Ev Fitness Ekipmanları Pazarı, 2022-2029 ” başlıklı raporunda yayınlandı  .

Analistlerimiz tarafından yürütülen araştırmaya göre, obez nüfus fiziksel görünümleri hakkında büyük endişe duyuyor ve vücut ağırlıklarını taşımak için koşu bandı, eliptik, dambıl ve diğerleri gibi egzersiz makinelerini kullanıyor. Sonuç olarak, artan obezite oluşumu ve bu tür ekipmanları kullanmanın sağlık avantajlarına ilişkin artan farkındalık, öncelikle ABD’deki ürün talebini artırıyor.

Örnek bir PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/us-home-fitness-equipment-market-106595

COVID-19 Etkisi:

Pazarı Teşvik Eden COVID-19 Salgını Ortasında Vücut Egzersizinin Önemini Artırma

Şu anda insanlar koronavirüs enfeksiyonundan kaçınmak ve sosyal mesafe kurallarına uymak için içeride kalıyor. Ayrıca, vücut dayanıklılığını geliştirmek ve sağlığı korumak için ev fitness ekipmanlarından yararlanırlar. Bu dinamiklerin, ABD nüfusunun benzer ürünlere olan talebinde dikkate değer bir artış yarattığı gözlemlendi. Ek olarak, pandeminin ortasında, ABD nüfusu arasında tutarlı egzersiz programlarını benimsemenin önemine ilişkin artan bilinç ve bu nedenle ABD genelinde ürün talebini besliyor.

Bununla birlikte, eşi benzeri olmayan COVID-19, dünyanın her yerindeki hükümetleri sosyal mesafe ve tecrit gibi geçerli hüküm ve yönergeleri kabul etmeye zorlayarak, dünya genelinde halka açık pazar yerlerinde ve sektörlerde kapanmalara yol açtı. 

Fortune Business Insights™, şu anda Covid-19 salgınının pazar üzerindeki etkisini azaltmak için çabalayan tüm ABD ev fitness ekipmanı pazarındaki şirketleri listeler:

  • Icon Health & Fitness, Inc. (ABD)
  • Core Health & Fitness, LLC (ABD)
  • Johnson Health Tech Co., Ltd. (ABD)
  • Vinç Fitness Sistemleri (ABD)
  • Rogue Fitness (ABD)
  • Body Craft Inc. (ABD)
  • BodyEnergy Technology Co., Ltd. (ABD)
  • TRUE Fitness Technology Inc. (ABD)
  • Tork Fitness (ABD)
  • Life Fitness, Inc. (ABD)

Rapor Kapsamı:

Raporlarımız, esas olarak doğru bilgi sağlamaya odaklanan kapsamlı bir inceleme tekniği kullanılarak yönlendirilmektedir. Uzmanlarımız, güvenilir değerlemeler sunmamıza ve genel piyasa dinamiklerini doğru bir şekilde incelememize yardımcı olan bir veri üçgenleme tekniği kullandı. Ek olarak, analistlerimiz, girişimcilerin ve hissedarların yatırımla ilgili önemli kararları akıllıca almaları için iyileştirilmiş içgörüleri sunmak için çok sayıda uluslararası ve yerel sponsorlu kayıtlara kabul edildi.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/us-home-fitness-equipment-market-106595

Sürücüler ve Kısıtlamalar:

Pazarın İlerlemesine Yardımcı Olmak İçin Üreticiler Tarafından Tekrarlanan Öncü Egzersiz Ekipmanları Tesisi

Tüm önemli egzersiz ekipmanı üreticileri, ABD’de performans izleme teknolojisi temelli egzersiz cihazları sağlıyor. Bu şirketlerin çabalarının ABD genelindeki ürün talebine yardımcı olması bekleniyor. ekipman, şirketleri çığır açan egzersiz ürünleri sunmaya motive ediyor. Bu faktör, ABD egzersiz ürünleri endüstrisinin büyümesine yardımcı olur.

Dijital egzersiz ürünlerinin daha yüksek maliyetinin, düşük ve orta gelirli ABD nüfus grupları arasındaki talebi sınırlaması ve böylece ABD ev fitness ekipmanı pazarının büyümesini sınırlaması bekleniyor. Ayrıca, bu tür ürünlerin uygunsuz kullanımı nedeniyle artan egzersizle ilgili yaralanma vakaları, ABD ev fitness ekipmanlarına yönelik ürün talebini azaltacaktır.

segmentasyon:

Kardiyo Faydaları, Kardiyovasküler Eğitim Ekipmanları Segmentini Büyük Pazar Payına Sahip Hale Getiriyor

Ekipman tipine göre pazar, kardiyovasküler antrenman ekipmanı, kuvvet antrenmanı ekipmanı ve diğerlerine ayrılmıştır. Kardiyovasküler eğitim ekipmanı, kan basıncını ve kalp atış hızı seviyelerini düzenlemede oldukça faydalıdır. Kardiyovasküler egzersiz ekipmanı segmenti, ABD’de ev tipi fitness ekipmanları için önemli bir pazar payına sahiptir.

Satış kanalı çevrimiçi ve çevrimdışı olarak ayrılmıştır.

Rekabet Ortamı:

Pazar Büyümesini Teşvik Etmek İçin Önemli Oyuncular Tarafından Öncü Ürün Tanıtımları

Piyasada faaliyet gösteren baş oyuncuların, hakim şirketler olarak piyasadaki konumlarını güçlendirmek için sıklıkla çok sayıda taktik uyguladıkları gözlemlenir. Bu tür bir ana taktik, firmaların kullanıcılar arasında marka bilinirliğini artırmasını sağlamaktır. Ek hayati kavram, pazarın ve hedef kitlenin kapsamlı bir incelemesiyle aralıklı olarak çığır açan ürünler sunmaktır.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/us-home-fitness-equipment-market-106595

Sektörel Gelişmeler:

Temmuz 2021:  Egzersiz sehpası ürünleri üreticisi olan FITBENCH, Wisconsin, ABD’de ‘FITBENCH FREE’ çok amaçlı egzersiz sehpasını sundu. kişinin evinde spor salonu egzersizleri için mükemmel bir ürün.

İlgili Haberleri Okuyun:

ABD Ev Fitness Ekipmanları Pazar Büyüklüğü

Avrupa Saç Bakım Ürünleri ve Şekillendirme Araçları Pazar Payı

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, Simge Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharaştra, Hindistan

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Linkedin  Facebook  Twitter