Anti-Drone Pazarı Kilit Oyuncu Analizi, Genel Bakış, Kilit Oyuncu Analizi, Fırsatlar, Kapsamlı Araştırma Çalışması, Rekabet Ortamı ve 2029 Tahmini

 

Küresel insansız uçaksavar pazarının büyüklüğü 2021’de 1,34 milyar ABD dolarıydı. Pazarın 2022’de 1,58 milyar ABD dolarından 2029’da 6,95 milyar ABD dolarına çıkması ve tahmin döneminde %23,55’lik bir YBBO sergilemesi bekleniyor.

Ücretsiz Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/anti-drone-market-102593

Bu bilgi, Fortune Business Insights tarafından ” Drone Karşı Pazar, 2022-2029 ” başlıklı raporunda verilmektedir .

Anti-drone pazarı, genellikle dronlar olarak bilinen insansız hava sistemlerinin (UAS) oluşturduğu tehditleri tespit etmek, izlemek ve azaltmak için çözümler geliştirmeye ve sunmaya odaklanan endüstriyi ifade eder. Ticari, devlet ve eğlence dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde dronların kullanımı artmaya devam ettikçe, kritik altyapıyı, kamu güvenliğini ve mahremiyeti korumak için etkili karşı önlemlere yönelik artan bir ihtiyaç var.

Segmentler:

Tecrit Segmenti Drone’lara Karşı İleri Teknoloji Geliştirilmesi Sayesinde En Hızlı Büyüyen Segment Olacak

Yönteme göre, pazar tespit ve yasaklama olarak bölümlere ayrılmıştır. Bunların arasında tespit segmenti, 2021’de küresel insansız hava aracı pazar payına hakim oldu. Tespit segmenti, 2021’de en büyük pazar payına sahip oldu.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/ask-for-customization/anti-drone-market-102593

Yüksek Enerjili Lazerlerin Kullanımındaki Artış Pazarın Büyümesini Sağlayacak

Teknolojiye dayalı olarak pazar, RF analizörü, akustik sensör, optik sensör, radar, RF bozucu, GPS yanıltıcı, yüksek güçlü mikrodalga cihazı, ağlar ve tabancalar ve yüksek enerjili lazerler olarak sınıflandırılır. RF bozucu segmenti, 2021’deki en büyük pazar payını oluşturdu.

Segmentin Büyümesini İlerlemek İçin Yere Dayalı Sistemlerde Yükseliş

Platforma dayalı olarak, pazar yer tabanlı, İHA ve elde taşınabilir olarak bölümlere ayrılmıştır. Yer tabanlı segment, 2021’deki en yüksek pazar payını oluşturdu.

Rapor Kapsamı:

Rapor, pazarın ayrıntılı bir incelemesini ve pazarın ana segmentlerinin keskin bir incelemesini sunar. Parasal kazançlar için pazarın büyümesini teşvik etmek için kilit oyuncuların ve onların anlayışlı stratejilerinin derinlemesine bir analizini sağlar. Ayrıca, işletme sahiplerine yatırım perspektifleri konusunda rehberlik eden somut içgörüleri de paylaşıyor. Bölgesel dinamikler ve bunların piyasayı yukarı yönlü bir eğride nasıl şekillendirdiği aşağıdaki raporda sunulmaktadır. Ayrıca, ek bilgi ve yakın gelecekte ürüne olan talebi nasıl etkilemesinin beklendiği için COVID-19 etkileri eklenmiştir.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/anti-drone-market-102593

Sürücüler ve Kısıtlamalar:

Drone Karşıtı Pazar Büyümesini Yönlendirmek İçin Hükümetlerin Savunma Harcamalarını Arttırma

Ukrayna’daki çatışmanın ortaya koyduğu gibi, gelecekte haydut dronlarla savaşmak için daha fazla dron karşıtı sistemler gerekli olacak. ABD Savunma Bakanlığı, önümüzdeki yıl sonuna kadar karşı drone teknolojisinin geliştirilmesi için 668 milyon ABD Doları ve bu tür teknolojilerin satın alınması için 78 milyon ABD Doları bütçe ayırdı.

Hindistan silahlı kuvvetleri, insansız hava araçlarına karşı teknolojiler için Hintli işletmelere toplam 1,5 milyar ABD doları tutarında yeni siparişler verdi. Ayrıca Hindistan Donanması ile Bharat Electronics Limited (BEL) arasında yerli karşı drone deniz sistemi sözleşmesi imzalandı.

Raporda Bahsedilen Kilit Oyuncuların Listesi:

  • Raytheon Teknoloji Şirketi (ABD)
  • Lockheed Martin Şirketi (ABD)
  • İsrail Havacılık ve Uzay Sanayii (ABD)
  • DroneShield (Avustralya)
  • Detect Inc (ABD)
  • Dedrone Holdings Inc. (ABD)
  • Liteye Systems Inc. (ABD)
  • Elbit Systems Ltd. (İsrail)
  • SaaB AB (İsveç)
  • Thales Grubu (Fransa)

Uzmanımızla Konuşun:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/anti-drone-market-102593

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukları ele almalarında yardımcı olarak yeni çözümler tasarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharaştra, Hindistan

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter