Avrupa Saç Bakım Ürünleri ve Şekillendirme Aletleri Pazarı, Büyüklüğü, En Son Trendler, CAGR Durumu, Büyüme Fırsatları ve 2028 Tahmini

Avrupa saç bakım ürünleri ve şekillendirme araçları pazar büyüklüğü  2020’de 2,24 milyar ABD Doları olarak gerçekleşti .  Piyasa değerinin , tahmin süresi boyunca %4,94’lük bir  YBBO   ile  2021’de 2,34 milyar ABD dolarından 2028’de 3,28 milyar ABD dolarına çıkması bekleniyor  . Saç bakımı ve şekillendirme her yaş grubundan bireyde giderek artan bir önem kazanmaktadır. Fortune Business Insights™’ın  “Avrupa Saç Bakım Ürünleri ve Şekillendirme Aletleri Pazarı, 2021-2028” başlıklı raporunda  , Avrupa genelinde gelişmiş saç ürünlerine yönelik talebin pazarı ileriye taşıyacağı belirtiliyor  .

Avrupa’daki saç bakım ürünleri ve şekillendirme araçlarının çoğu, kuaför salonları ve kuaförler aracılığıyla satılmaktadır. Dağıtım kanalı, markaların en son tüketici davranış trendleri ve satın alma kararlarını etkileyen diğer faktörler hakkında güncel bilgilere sahip olmalarına yardımcı olur. Kuaförler ve kuaför salonları, kullanıcıların ve müşterilerin saç tiplerine, saç sorunlarına ve kişisel tercihlerine göre doğru ürünü seçmelerine yardımcı olmak için uzmanlar kullanır. Son trendler, ortalama Avrupalı ​​tüketicinin birinci sınıf ürünler için fazladan ödemeye istekli olduğunu gösteriyor. Markaların önümüzdeki yıllarda rekabet gücünü korumak için tanınmış salonlar ve kuaförlerle ortaklık kurması bekleniyor.

COVID-19 Etkisi

Azalan Kuaför ve Kuaför Ziyaretleri Pazar Büyümesini Etkiledi

Avrupa ve dünya çapındaki çoğu kuaför ve kuaför, özellikle 2020’de olmak üzere, ülkeler genelinde uygulanan katı evde kalma emri nedeniyle geçici olarak kapatıldı. evlerinin. Çevrimiçi web sitelerindeki kolay erişilebilir bilgiler ve sosyal medya platformlarındaki güvenilir içerik, tüketicilere saçlarını denemeleri için yeni yollar sunuyordu. Bu eğilimler, kuaför salonlarına ve kuaförlere bağımlılığın azalması nedeniyle Avrupa saç bakım ürünleri ve şekillendirme araçları pazarının büyümesini olumsuz etkiledi.

Örnek bir PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/europe-hair-care-products-and-styling-tools-market-106596

Fortune Business Insights™, şu anda Covid-19 salgınının pazar üzerindeki etkisini azaltmak için çabalayan tüm Avrupa saç bakım ürünleri ve şekillendirme araçları pazar şirketlerini listeler:

 • Procter & Gamble (Ohio, ABD)
 • L’Oreal SA (Clichy, Fransa)
 • Wahl Clipper Corporation (Illinois, ABD)
 • Jemella Ltd (Leeds, Birleşik Krallık)
 • Henkel AG & Co. KGaA (Düsseldrof, Almanya)
 • Codibel nv/sa (Seneffe, Belçika)
 • Davines SpA (Parma, İtalya)
 • Revlon Inc. (New York, ABD)
 • KIEPE srl (Premana, İtalya)

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Pazar Büyümesini Teşvik Etmek İçin Artan Kuaför Salonları ve Kuaförler

Avrupa pazarı, esas olarak Avrupa çapında artan sayıda kuaför ve güzellik salonu tarafından yönlendirilmektedir. Birleşik Krallık Ulusal Saç ve Güzellik Federasyonu (NHBF), 2020 yılında ülkede 1.000’den fazla yeni kuaför ve güzellik salonunun açıldığını bildiriyor. önemli bir trend olarak ortaya çıkıyor. Giderek daha fazla insan, zararlı maddeler içermeyen ve çevre dostu saç bakım ürünleri arıyor. Bu faktörler bölgesel talebi önemli ölçüde yönlendirecektir.

Bununla birlikte, kuaför salonları ve kuaförler aracılığıyla ürün dağıtımını etkileyen çevrimiçi perakendecilerin artan penetrasyonu büyümeyi engelleyebilir.

Rapor Kapsamı

Rapor şunları sunar:

 • Pazar için başlıca büyüme faktörleri, kısıtlamalar, fırsatlar ve potansiyel zorluklar.
 • Küresel ve bölgesel gelişmelere ilişkin kapsamlı bilgiler.
 • Önemli endüstri oyuncularının listesi.
 • Piyasa oyuncuları tarafından benimsenen başlıca stratejiler.
 • En son endüstri gelişmeleri arasında ürün lansmanları, ortaklıklar, birleşmeler ve satın almalar yer alır.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/europe-hair-care-products-and-styling-tools-market-106596

Segmentler

Ürüne göre pazar, saç bakım ürünleri ve saç şekillendirme araçları olarak sınıflandırılır. Saç bakım ürünleri segmenti şampuanları, saç uzatma ürünlerini, saç bakım ürünlerini, renklendiricileri ve diğerlerini içerir. Öte yandan, saç şekillendirme araçları segmenti saç kurutma makineleri, saç kesme makineleri/düzelticiler, saç ütüleri/saç şekillendiriciler, saç tıraş makineleri ve diğerlerine ayrılmıştır.

Son kullanıcı bazında, pazar kadın ve erkek olarak ikiye ayrılıyor.

Ülkeye göre, pazar İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya ve Avrupa’nın Geri Kalanı olarak bölümlere ayrılmıştır.

Bölgesel Bilgiler

Almanya, Birinci Sınıf Kaliteli Ürünlere Yönelik Güçlü Talebe Tanıklık Edecek

Almanya, 2021-2028 yılları arasında Avrupa saç bakım ürünleri ve şekillendirme araçları pazar payına hakim olacak. 2020 yılında bölgesel piyasa değeri 364,46 milyon USD olarak gerçekleşti. Ülke, saç bakımı ve kozmetik ürünleri için önde gelen hammadde ithalatçılarından biridir. Doğal içerikli lüks ürünlere yönelik artan talep, Almanya genelinde önemli bir trend.

Birleşik Krallık, organik güzellik ürünlerine yönelik artan tüketici çekiciliğinin öncülüğünde önümüzdeki yıllarda hızlı bir büyüme yaşayacak. Bu arada, Fransa’daki pazar, birinci sınıf kaliteli ürünlere yapılan artan tüketici harcamalarıyla hareket ediyor. 

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/europe-hair-care-products-and-styling-tools-market-106596

Endüstri Geliştirme

Ekim 2021 –  – İtalyan saç kurutma makinesi ve saç bakımıyla ilgili diğer elektrikli ev aletleri üreticisi Parlux, yeni Parlux ALYON kırmızı sürümünü piyasaya sürdü. Şirket, etkili performanslar için yeni K-Advance Plus profesyonel motoru kullandı. Parlux ALYON kırmızı sürümü, Standart (iki nozullu) ve Paket Parlux ALYON + MagicSense olmak üzere iki versiyonda mevcuttur.

 İlgili Haberleri Okuyun:

Akıllı Saat Pazarının Büyümesi

Duty Free Perakende Pazar Tahmini

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, Simge Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharaştra, Hindistan

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Linkedin  Facebook  Twitter