İş Jeti Pazarı En İyi Şirketler, İş Büyümesi, Temel Uygulamalar, Talep 2029

 

Küresel iş jeti pazarının büyüklüğü 2021’de 25,87 milyar ABD dolarıydı. Pazarın 2022’de 29,03 milyar ABD dolarından 2029’da 38,34 milyar ABD dolarına çıkması ve 2021-2028’de %4,06’lık bir YBBO sergilemesi bekleniyor. Tüketicilerden özel havacılığa yönelik artan talebin ve hibrit elektrikli uçak tahrik teknolojisinin ortaya çıkışının pazardaki ilerlemeyi desteklemesi bekleniyor. Fortune Business Insights bu bilgiyi “Business Jet Market, 2022-2029” başlıklı raporunda vermektedir .

İş jeti, yolcuları küçük gruplar halinde taşımak için tasarlanmış bir uçaktır. Yüksek net değerde olağanüstü büyüme ve tüketicilerden özel havacılığa yönelik artan talebin, uçağın benimsenmesini artırması bekleniyor. Ayrıca, birkaç girişimin ve işletmenin ortaya çıkmasının hava aracı talebini artırması bekleniyor. Ayrıca, hibrit elektrikli uçak tahrik teknolojisinin ortaya çıkışının, tüketicilerin jet talebini artırması bekleniyor. Bu faktörler endüstri büyümesini teşvik edebilir.

Ücretsiz Örnek PDF Broşürü edinin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/business-jet-market-101585

İş jeti pazarı, işletmelerin giderek küreselleşmesi, daha hızlı ve daha esnek seyahat seçeneklerine duyulan ihtiyaç ve küresel elit sınıfın yükselişi gibi çeşitli faktörlerin etkisiyle yıllar içinde istikrarlı bir büyüme kaydetti. Bu jetler ticari havayollarına göre mahremiyet, rahatlık, zaman tasarrufu ve uzak veya daha az hizmet verilen yerlere ulaşma yeteneği dahil olmak üzere çeşitli avantajlar sunar.

Raporda Profili Oluşturulan Kilit Oyuncuların Listesi:

 • Airbus SAS (Hollanda)
 • Boeing Şirketi (ABD)
 • Bombacı (Kanada)
 • Dassault Havacılık (Fransa)
 • Embraer SA (Brezilya)
 • Gulfstream Havacılık ve Uzay Şirketi (ABD)
 • HondaJet (ABD)
 • Textron, Inc. (ABD)
 • Tahliye Uçağı (İsrail)
 • Uçak (ABD)
 • Zunum Aero (ABD)
 • Joby Havacılık (ABD)

Pazar Bölümleri: 

Türe göre pazar, hafif iş jeti, orta boy iş jeti ve büyük iş jeti olarak bölümlere ayrılmıştır.

Platform başına, isteğe bağlı hizmet ve uçak yönetim hizmeti olarak ikiye ayrılır. Sisteme bağlı olarak, tahrik sistemi, hava yapısı, aviyonik ve diğerlerine ayrılır.

Son kullanıcı bazında operatör ve servis olarak gruplandırılmıştır. Satış noktasına göre, OEM ve satış sonrası olarak kategorize edilir.

Coğrafi olarak, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Orta Doğu ve dünyanın geri kalanına yayılmıştır.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Yeni Programların Tanıtılması ve Küresel Ekonomik Büyümenin Yeniden Başlaması

Birkaç işletmenin ortaya çıkışı ve bireylerin ve ünlülerin kişisel kullanım için iş uçuşlarına yönelik artan talebin, jetlerin benimsenmesini teşvik etmesi bekleniyor. Jet verimli, uzun, uygun maliyetli, emniyetli, emniyetli ve esnek uçuş saatleri sunar. Ayrıca, artan harcanabilir gelir ve birkaç küçük ve büyük ölçekli işletmenin ortaya çıkışı, küresel olarak kişisel uçuşların benimsenmesine yol açtı. Ayrıca, bireyler tarafından jetlerin benimsenmesi endüstrinin büyümesini teşvik edebilir. Ayrıca, ürünün Hindistan ve Çin’den benimsenmesi satışlarını artırabilir. Bu faktörler, iş jeti pazarının büyümesini sağlayabilir.

Ancak, havacılık otoritelerinin uzun süreli ürün sertifikaları, pazarın ilerlemesini engelleyebilir.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/business-jet-market-101585

İş jetleri pazarı, üreticilerin artan verimlilik, menzil ve konfor için müşteri taleplerini karşılamak için sürekli olarak yenilik yapmasıyla oldukça rekabetçidir. Piyasadaki son trendler, yakıtı daha verimli kullanan ve çevre dostu uçakların geliştirilmesini, gelişmiş aviyonik ve bağlantı özelliklerinin dahil edilmesini ve son teknoloji kabin tasarımlarının ve teknolojilerinin entegrasyonunu içeriyor.

Bölgesel Bilgiler

Kuzey Amerika’da Endüstri Büyümesini Desteklemek İçin Önemli Kilit Oyuncuların ve Filo Büyüklüğünün Varlığı

Kuzey Amerika, pazardaki birkaç önemli kilit oyuncunun varlığı nedeniyle iş jeti pazar payına hakim oldu. Kuzey Amerika pazarı 2021’de 9,23 milyar ABD doları olarak gerçekleşti ve önümüzdeki yıllarda olumlu yönde büyümesi bekleniyor. Ayrıca, elektrikli uçaklara yönelik artan talep ve gelişmiş bir altyapının mevcudiyeti, pazarın ilerlemesini teşvik edebilir.

Asya Pasifik’te, Hindistan, Çin ve Japonya’daki artan altyapı yatırımları ve gelişmeler iş uçuşlarının benimsenmesini artırabilir. Ayrıca, hizmet sağlayıcılar ve operatörler tarafından bu tür jetlerin benimsenmesinin artmasının, ürünün benimsenmesini artırması bekleniyor.

Avrupa’da artan kiralama tesisleri ve ileri teknoloji tabanlı uçaklar, ürünün benimsenmesini hızlandırabilir. Ayrıca, yolcuların değişen uçuş davranışları ve yükselen özel jetler, pazarın büyümesini hızlandırabilir.

Uzmanımızla Konuşun:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/business-jet-market-101585

Rekabetçi Manzara

Üreticiler Rekabeti Ateşleyecek Yeni Ürünler Duyurdu

Pazarda faaliyet gösteren önde gelen oyuncular, tüketicileri çekmek, satışları artırmak ve rekabet ortamını canlandırmak için yeni ürünler duyurur. Örneğin Dassault Aviation, Falcon jeti Falcon 10X’i Mayıs 2021’de duyurdu. Falcon hattı 2025’te pazara girecek ve 7.500 deniz mili hıza sahip olacak. Bu lansman, şirketi sürekli rekabet halindeki pazarda ön sıralara yerleştirebilir ve marka imajını geliştirebilir. Ayrıca şirketler, pazar konumlarını güçlendirmek için araştırma ve geliştirme, birleşmeler, satın almalar ve genişleme stratejileri benimsiyor.

Anahtar Sektör Geliştirme

 • Ekim 2021 –Gulfstream, tamamen yeni iki iş jeti olan G800 ve G400’ü tanıttı. G800, Gulfstream tarihinin en uzun menzilli uçağıdır ve G400, büyük kabin sınıfına yeni giren bir uçaktır. Her ikisi de elektronik sisteme sahip Gulfstream simetri uçuş sızıntısı ile donatılmıştır.

İlgili Haberleri Okuyun:

theamberpost.com/post/homeland-security-and-emergency-management-market-size-share-and-industry-analysis

nitrostrengthbuy.copiny.com/question/details/id/755338

likefm.org/blog/homeland-security-and-emergency-management-market-size-share-industry-analysis-2027

ok.ru/profile/584911786820/statuses/155585963758916

imgur.com/a/dsRFr1B

hackmd.io/qjf6BcGFSESDkkYQu322jQ

www.reusealways.com/post/259627_the-homeland-security-and-emergency-management-market-size-was-usd-549-40-billio.html

www.recentstatus.com/post/278371_the-homeland-security-and-emergency-management-market-size-was-usd-549-40-billio.html

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukları ele almalarında yardımcı olarak yeni çözümler tasarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

 

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları